Apie mus

Esame ambicinga įmonė teikianti renginių įrangos nuomos paslaugas. Mūsų komandoje – ilgametę įvairaus masto renginių aptarnavimo patirtį turintys profesionalai. Kasdieniame darbe mes siekiame tobulumo, švaros bei kokybės. Esame gerbiami klientų už įgyvendintus projektus, išklausytus poreikius ir pasiūlytus optimaliausius sprendimus. Gerbiame kiekvieną savo būsimą ir esamą klientą, partnerį bei komandos narį. Suprantame, kad tik nuosekliai dirbdami kartu pasieksime geriausią rezultatą. Mūsų komanda nuolat tobulėja ir mokosi ne tik dėl to, kad norime teikti aukščiausio lygio paslaugas, tačiau ir dėl aistros įgyvendinti naujus projektus.

Platus paslaugų asortimentas - nuo paviljonų iki staltiesės

Kurdami šią įmonę galvojome apie klientų poreikius bei jų lūkesčius. Šiandien mūsų paslaugų asortimente - didžioji dalis renginiams reikalingos įrangos. Galime sumontuoti Jūsų renginyje net 6-ių skirtingų tipų paviljonus (Modulinius, Skaidrius, Arkinius, Crown, Pagoda, Stretch) priklausomai nuo Jūsų poreikių, renginio dalyvių skaičiaus, vietos. Renginio išpildymui siūlome net keturių skirtingų tipų kėdes- nuo ekonominių sulankstomų iki prabanga dvelkiančių sendinto medžio kėdžių. Esame pasiruošę pasiūlyti 5-ių tipų stalus pradedant banketiniais ir baigiant kavos staliukais. Esant poreikiui, sukonstruosime įstabias, arkines scenas įsimintiniems šou pasirodymams, koncertams ar konferencijoms. Mūsų paslaugų asortimente taip pat daugybė kitos įrangos (putų mašinos, pakylos, grindys, lempučių girliandos, staltiesės, sėdmaišiai, šildytuvai.)

Mūsų vertybės

  • Paprastumas - Suprantame, kad susidūrus su renginio organizavimu pirmą kartą, Jums gali kilti daugybė klausimų. Sieksime, kad Jums būtų viskas aišku ir paprasta.
  • Atsakingumas - Suprantame, kad Jūsų renginio diena Jums svarbiausia, todėl garantuojame sąžiningą ir atsakingą darbą, garantuojame sutartos įrangos pristatymą, pažadų tesėjimą.
  • Profesionaumas - Glaudžiai bendradarbiaujame su įrangos gamintojais bei mokomės, kad tobulai išmanytume siūlomus produktus ir paslaugas.
  • Komandinis darbas - Suvokiame komandinio darbo naudą, todėl puosialėjame santykius ir telkiame aplinkinius bendro tikslo siekimui.
  • Pagarba žmogui - Gerbiame klientus, partnerius bei savo komandos narius.
  • Inovatyvumas - Siekiame kelti bendrą Lietuvoje organizuojamų renginių lygį siūlydami kokybišką įrangą.
X