Showing the single result

 • Lempučių girliandos

  Lempučių girliandomis galime dekoruoti visus mūsų nuomojamus paviljonus, scenas, kitą įrangą. Siūlome kokybiškas šiltos ir šaltos spalvos lempučių girliandas. Lempučių girliandų tipas – LED. Lempučių girliandos taip pat atsparios drėgmei ir gali būti naudojamos tiek viduje, tiek ir lauke.

  *Galutinė lempučių girliandų nuomos kaina yra pateikiama atsisžvelgiant į užsakomą kiekį, datą bei papildomas reikalingas paslaugas.

  Šias lemputes galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Lempučių girliandomis galime dekoruoti visus mūsų nuomojamus paviljonus, scenas, kitą įrangą. Siūlome kokybiškas šiltos ir šaltos ...

Norint suteikti vidaus ir lauko aplinkai jaukumo bei išbaigtumo, ne ką mažiau svarbu pasirūpinti profesionaliu apšvietimu. Lempučių šviesa glaudžiai susijusi su didžiosiomis metų šventėmis, o kartu tai yra nepamainomas puošybos elementas vestuvėms, koncertui ar renginiui.

Abgaubkite jaukia šviesa namus bei suteiksite žavesio namamų terasoms, prekybos centrams, restoranams, kavinėms ar poilsio nameliams. Mūsų svetainėje iš plataus asortimento greitai ir patogiai išsirinksite įvairių spalvų, formų, dydžių ir tipų lempučių nuomai.

Atsparios drėgmei

Lemputės ir lempučių girliandos yra tobulas sprendimas tiek vidaus, tiek ir lauko naudojimui. Aukštos kokybės prietaisai gaminami iš sertifikuotų medžiagų, o tai užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą ilgus metus. Didelis atsparumas drėgmei ir temperatūrų kaitoms yra pasiektas pasitelkus moderniąsias technologijas. Specialus montavimo būdas užtikrina, kad lemputės ir kiti lauko prietaisai būtų apgaubti apsauginės dangos sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui. Todėl net ir prasidėjus stipriam lietui ar kitoms klimato išdaigoms, girliandos veikia kokybiškai ir toliau gali būti naudojamos lauke.

Atsparumas drėgmei ir temperatūros pokyčiams užtikrina platų lempučių panaudojimo spektrą – nuo namų interjero puošybos iki atvirų lauko erdvių dekoravimo. Lemputes ir ryškiaspalves girliandas taip pat pravartu nuomotis kartu su kitų lauko baldų ir erdvių komplektacija – palapinėmis, paviljonais, scenomis, pakylomis ir kitais produktais mūsų interneto svetainėje.

Lauko ir vidaus girliandos šventėms

Interjerui populiaru rinktis prie dizaino derančias lemputes: įmantrios formos, skirtingi dydžiai, švelnios pastelinės spalvos padeda susikurti jaukumą bet kokioje aplinkoje. Šiltos spalvos girliandos yra pamėgtas miegamojo ir vaikų kambario elementas, o sezoninėms šventėms įprasta rinktis šaltos spalvos LED lempučių girliandas.

Eksterjero dekoracijos paprastai derinamos prie renginio tematikos ir metų laiko. Tamsius žiemos vakarus pagyvina ryškiaspalvės dekoracijos ir girliandų juostos. Apkarstytos apie medžius, tvoras lemputės išryškina eksterjero detales, o jomis papuošti balkonai ir terasos pagyvina miesto panoramą. Magiškoms vestuvėms vasarą, vaikų krikštynoms, gimtadieniams ar rudens vakarams žavesio suteikia girliandos-burbulai, kurios puikiai atstoja apšvietimą.

Kodėl rinktis mus?

Mūsų nuomos įmonėje rasite platų asortimentą įvairių tipų, spalvų lempučių ir ilgių lempučių girliandų, skirtų dekoruoti tiek namų interjerą, tiek ir lauko eksterjerą. Prekės yra gaminamos patyrusių ir sertifikuotų gamintojų, kurie naudoja tik aukščiausios kokybės tvirtas, tvarias ir ilgaamžes medžiagas. Sklandi, greita ir patogi nuoma užtikrina ne tik penkių žvaigždučių patirtis, bet ir pačią geriausią kainą rinkoje. Prekių asortimentas nuolat pildomas, o papildoma akcija suteikia galimybę išsinuomoti šios ir kitų grupių prekes pigiau.

Kokybiški produktai patenkina net reikliausius klientus, o kartu paįvairina šeimos šventes, įmonių vakarėlius ar didelius renginius. Užsisakius internetu, lempučių nuoma džiugina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir bet kuriame kitame šalies kampelyje – dirbame visoje Lietuvoje!

X