Showing the single result

 • Putų aparatas

  Norite nusipirkti putų patranką? Spauskite čia!

  Putų mašinos renginiuose naudojamos įgyvendinat skirtingas idėjas, tačiau visos jos turi kai ką bendro – renginio dalyvių šypsenas bei daug nuotraukų ir juoko nepriklausomai nuo jų amžiaus. Mūsų naudojamos mašinos yra kokybiškos bei galinčios “paskandinti” renginį putose. Rinkitės šį šou elementą tiek vaikų šventėms, tiek įspūdingiems renginių GRAND FINAL – nepasigailėsite!

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Quick View

  Norite nusipirkti putų patranką? Spauskite čia

Kai viskas suplanuota iki smulkmenų, lieka pasirūpinti tik trenksmingu sriuprizu šventės dalyviams. Įprastai tai būna žvakutėmis papuoštas tortas, dangų nuspalvinantys fejerverkai ar ugnies šou. Pasirūpinkite išskirtiniu GRAND FINALE nustebindami kiekvieną neįtikėtinu pojūčiu iš vaikystės. Modernus sprendimas apdovanoti svečius – tai putų vakarėlis, kuris tiek šeimos šventę, tiek didelį renginį pavers nepamirštamu!

Putų mašinos nuoma galite pasirūpinti internetu jau dabar. Vos per akimirką įprastoms šventėms ir renginiams suteiksite naują dvelksmą, o maudynėmis muilo jūroje mėgausitės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose – dirbame visoje Lietuvoje.

Įvairioms šventėms ir renginiams

Vienas madingiausių būdų švęsti bet kokią progą kiekvieno amžiaus svečiams – tiek mažiems vaikams, tiek ir suaugusiems, o kartu puikus papildymas bet kokiam vakarėliui.

Komponuojant pramogą su muzika, laukia neįtikėtinos patirtys sniego baltumo putų jūroje. Tai vienas įspūdingiausių siurprizų gimtadieniams ar net vestuvėms, ypač kai putas galima paįvairinti pasirinktomis spalvomis. Patranka gali būti užpildyta skirtingų spalvų skysčiu, todėl renginio vieta nusidažys žaismingomis spalvomis. Kas dar geriau – putos neišnyksta itin greitai, todėl renginio dalyviai spės nusifotografuoti ir iki soties pašėlti muilo pūgoje.

Paprastas putų mašinos valdymas

Derinant modernius sprendimus ir klasikines pramogas, sukurta naujovė maloniai nustebina švenčių, renginių ir vakarėlių dalyvius. Galingos putų patrankos užtikrina aukščiausios kokybės patirtis: specialus įrenginys šaudo putas, o šūvio nuotolis gali kisti pagal aplinkos veiksnius – vėjo greitį ir kryptį. Vidutiniškai putos nusidriekia nuo 8 iki 20 metrų atstumu, o geriausias efektas pasiekiamas leidžiant jas tam tikru kampu iš aukščiau, tarkim, nuo scenos.

Putų patranka veikia itin greitai ir efektyviai. Mašinos valdymas taip pat paprastas: užtenka įpilti specialaus skysčio, rezervuarą pripildyti vandeniu, o nukreipus patranką reikiama trajektorija – pasiruošti putų lavinai! Viskas, ko reikia – tik specialus skystis, vanduo, elektros lizdas ir laki vaizduotė tiems, kas ketina įprastus renginius paversti nepamirštamomis linksmybėmis.

Kodėl rinktis mus?

Surenkite nepamirštamą šou jau dabar! Gaivinantys fejerverkai, šokiai ir pramogos putų lietuje ar neįtikėtinas siurprizas gimtadieniui arba vestuvėms – visa tai padarysite pasinaudoję putų mašinos nuoma. Efektyvūs šiuolaikiniai putų gaminimo prietaisai suteikia nepamirštamų pojūčių bet kokio amžiaus šventės ar renginio dalyviams. Kaina ir kokybė tiesiogiai atitinka nuomos trukmę, eksploatacijos ir kitas papildomas išlaidas, o nuomojant kartu su papildoma įranga, tai pavyks padaryti daug pigiau.

X