Showing all 2 results

 • Infraudonųjų spindulių šildytuvas

  Kokybiški ir patikimi elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai puikiai tiks apšildyti renginio ar šventės erdvę. Šildytuvas komplektuojamas kartu su stovu, tad galėsite rinktis šildytuvo pastatymo vietą lengvai ir be rūpesčių. Esant poreikiui, šildytuvą galite naudoti ir be stovo, tuomet jį galite pakabinti prie lubų ar prie paviljono. Šildytuvo galia: 2 kw.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Šį šildytuvą galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Kokybiški ir patikimi elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai puikiai tiks apšildyti renginio ar šventės erdvę. Šildytuvas...

  iki 2 m
  75 cm
  iki 18 m²
 • Šildytuvas

  Patikimi, šiuolaikiški ir svarbiausia – efektyvūs dujiniai šildytuvai leis Jūsų renginio dalyviams jaustis gerai net ir atvėsus orams. Naudojantis šiais šildytuvais dažniausiai reguliuojame paviljonų oro temperatūrą ir siekiame juos padaryti šiltus bei malonius, tačiau nevertėtų pamiršti, kad šildytuvai šalia pagrindinės savo funkcijos, taip pat kuria papildomą jaukumą renginio aplinkai.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Šį šildytuvą galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Patikimi, šiuolaikiški ir svarbiausia - efektyvūs dujiniai šildytuvai leis Jūsų renginio dalyviams jaustis gerai net ir atvėsus or...

  2.3m
  57 cm
  iki 30m²

Nėra nieko geriau kaip mėgautis vakarais gryname ore! Ypač, kai erdvė yra maloniai apšildyta, o atmosfera – jauki ir gražiai apšviesta. Šiuolaikiški ir efektyvūs šildytuvai suteikia neįtikėtinų pojūčių bet kuriuo metų laiku. Pasirūpinkite šildytuvų nuomą jau dabar – iš plataus asortimento išsirinksite dujinių, infraraudonųjų spindulių ir kitų įrenginių itin gera kaina. Internetu vos per kelias akimirkas išsinuomosite šildytuvą renginiui ar šventei pigiau bet kuriame šalies mieste – dirbame visoje Lietuvoje!

Efektyvūs dujiniai šildytuvai nuomai

Populiariausias klasikinis variantas – dujiniai šildytuvai, pasižymintys elegancija ir efektyvumu. Iš aukštos kokybės tvirto nerūdijančio plieno pagaminti prietaisai yra ilgaamžiai ir atsparūs temperatūros kaitoms bei drėgmei. Derinant moderniąsias technologijas su inovatyviais sprendimais, įrenginyje specialiai įmontuoti papildomi degtuvai užtikrina neįtikėtiną efektyvumą: šildytuvas sudegina beveik 100% naudojimo kuro, o kartu patraukliai atrodo bet kokiame interjere.

Kolonos ir graži šildytuvo forma puikiai dekoruoja interjerą ir eksterjerą bei padidina efektyvumą dar kelis kartus. Specialus šilumai laidus šildytuvo gaubtas perneša daug daugiau šilumos, todėl dujinių šildytuvų padedami apšildysite iki 25 m2 plotą. Esant poreikiui, šildymo intensyvumas reguliuojamas, o tai suteikia laisvę palaikyti malonią temperatūrą ir mėgautis malonia šviesa. Šildytuvas kartu spinduliuoja šviesą, suteikiančią namams, balkonui ar terasoms jaukumo.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Modernus sprendimas – tai ekonomiški infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Tai vienas populiariausių pasirinkimų kavinėms ir restoranams. Dėl aukšto efektyvumo ir taupumo prietaisai išeikvoja kone 40% mažiau elektros energijos ir apšildo didesnį nei 24 m2 plotą, o kartu suteikia progą reguliuoti šilumos intensyvumą. Specialūs stovai skirti šildytuvus montuoti lauko ir vidaus erdvėse, o pakabinami prietaisai pasitarnauja patalpų viduje. Pakabinami prietaisai įprastai naudojami restorano ar kavinės virtuvėje norint patalpoje sukurti malonią atmosferą.

Jaukumas renginio aplinkai

Jaukumas tiesiogiai susipina su šildytuvų efektyvumu, patogumu ir saugumu. Kokybiški lauko ir vidaus šildytuvai gaminami laikantis specialių saugumo sertifikatų. Uždengti šilumai atspariomis nerūdijančio plieno grotelėmis, prietaisai yra apsaugoti nuo įkaitimo, todėl net ir palietus šildytuvą, išvengsite apsideginimo ir interjero detalių sugadinimo. Tai sumanus sprendimas nedidelei patalpai arba šeimos šventėms, kur yra mažų vaikų. Specialūs jutikliai užgesina šildytuvą prietaisui pasvirus neįprastu kampu. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai valdomi pulteliu, kas itin patogu prietaisą valdyti iš toli.

Norint sukurti unikalią atmosferą, infraraudonųjų spindulių šildytuvus galima montuoti ant stovų, o prie dujinių įrenginių pritvirtinus ratukus, prietaisą lengva pastatyti pasirinktoje vietoje bei pernešti bet kuriuo metu. Puikus analogas žvakėms ir natūraliam apšvietimui, šildytuvas spinduliuoja oranžinės spalvos šviesą, kuri nedirgina akių ir prisitaiko prie vakarėjančios atmosferos. Esant poreikiui, šilumos intensyvumą galima sumažinti arba prietaisą nusukti bei pernešti į kitą vietą.

X