Showing the single result

 • Arkinis Paviljonas

  Modernūs, stilingi, įnovatyvūs, aukštos klasės paviljonai ypatingiems Jūsų renginiams. Arkinio tipo paviljonai ne tik suteiks Jums tvirtą renginio stogą, tačiau ir papuoš Jūsų renginį. Šie paviljonai pasižymi itin aukštomis lubomis, todėl erdvumo pojūtis įėjus – garantuotas. Pasirinkus arkinį dizainą galėsite rinktis įvairias arkos modufikacijas: pilnai atviras / pilnai uždaras / skaidrias / lanko formos, todėl priklausomai nuo paviljono vietos renginyje bus galima rinktis jo dizainą bei įėjimo vietas.

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Modernūs, stilingi, įnovatyvūs, aukštos klasės paviljonai ypatingiems Jūsų renginiams. Arkinio tipo paviljonai ne tik suteiks Jums...

  100m²
  100
  5.4m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.

Norite surengti šventę vaikystėje išbraidytose pievose? O galbūt suorganizuoti renginį atviroje erdvėje? Išskirtinio dizaino arkinės palapinės pavers jūsų šventes įspūdingomis, o renginio dalyviams paliks nepamirštamų įspūdžių. Moderni arkinė palapinė unikali dėl konstrukcijos dizaino, kuris renginiui suteikia elegantiškumo ir didelės erdvės pojūtį. Lanko formos stogas yra jaukus prieglobstis nuo gamtos išdaigų, tad būsite tikri, kad sumanymams nesutrukdys lietus, vėjas ar per vidurdienio saulės kaitra.

Išskirtinio dizaino paviljonai šventėms, renginiams

Aukštos klasės paviljonai pamėgti dėl modernių sprendimų derinant subtilų dizainą su inovatyviomis technologijomis. Arkinės palapinės yra vienos populiariausių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje dėl unikalios formos, tvarumo ir paprastumo. 

 

Arkos formos stogas yra ne tik tvirtas, tačiau puikiai pasiteiraus kuriant renginio dizainą.  Elegantiškoms vestuvėms, asmeninėms šventėms ir oficialiems renginiams tai suteikia prašmatnumo, o kartu atrodo subtiliai ir jaukiai. Lenktas skliautas suteikia erdvės pojūtį, taip pat itin dailiai atrodo papuoštas dekoracijomis: vestuvėms įprasta lubas puošti žibintais ar girliandomis, prašmatnių pobūvių salę prabangiu sietynu. Naudojant palapinę konferencijoms, salės lubos pasitarnaus pakabinus viršuje projektorių ar sumontavus specialų apšvietimą. 

 

Arkinis paviljonas erdviai atrodo ne vien dėl lubų konstrukcijos. Palapinė yra 100 m2 ploto, todėl galite organizuoti 100 stovimų vietų renginį. Inovatyvios konstrukcijos skirtos palapines jungti tarpusavyje, todėl erdvę pavyks praplėsti net kelis kartus, o viduje sutalpinti dar daugiau šventės dalyvių, pastatyti stalus, sumontuoti pakylą ar sceną.

Greitas surinkimas, kokybė

Arkinių palapinių konstrukcijos yra pagamintos iš cinkuoto plieno ir yra tvirtinamos plieninėmis jungtimis. Todėl gaminys tarnauja daugybę metų ir atlaiko net itin dideles apkrovas ir gali būti montuojamas ant bet kokio tipo pagrindo: vejos, trinkelių ar smėlio. 

Inovatyvios konstrukcijos yra taip sukurtos, kad jas būtų galima jungti tarpusavyje. Suformuotas paviljonas palapinės erdvę išplečia net kelis kartus ir net be atraminių kolonų! 

 

Arkinės palapinės  danga yra pagaminta iš patvaraus, kokybiško ir sertifikuoto audinio. Balto tento palapinės yra ne tik tvarios, bet ir apsaugo nuo bet kokių netikėtumų: lietaus, vėjo ir tiesioginių saulės spindulių. 

 

Pagal poreikį galima rinktis arkines palapines su skirtingų tipų sienomis. Privatiems vakarams ir renginiams tobulai tinka baltos pilnai uždaros sienos. Didesniems renginiams ar šeimos šventėms – pilnai atviros. Jei norisi kai kurias vietas paslėpti, tiks pusiau uždaros sienos su skaidriu arba baltos spalvos slankiojančiu tentu. 

Arkinių palapinių privalumai

 

 • Lanko formos aukštas lubas galima dekoruoti, o palapinės viduje įmontuoti norimas dekoracijas ar įkurti pakylą.
 • Kokybiškos medžiagos užtikina gaminio ilgaamžiškumą ir tvarumą.
 • Stilingi sprendimai kuriami palapines jungiant tarpusavyje įvairiomis formomis plotą padidinant kelis kartus. 
 • Arkinių palapinių modeliai gali būti su uždaromis / atviromis sienomis, langais, slankiojančiomis durimis.
 • Internetu arkinių palapinių nuoma yra greita, patikima ir paprasta.
X