Showing all 3 results

 • Crown Paviljonas L

  Elegantiško, laisvo dizaino capri paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabejotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo kūrimo.

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  <strong>Atkreipiame dėmesį: Crown paviljono standartinėje komplektacijoje yra visos sienos. </strong>

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Elegantiško, laisvo dizaino capri paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabejotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo ...

  100m²
  100
  4.6m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
 • Crown Paviljonas M

  Elegantiško, laisvo dizaino paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabėjotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo kūrimo.

  Jeigu reikia didesnio capri paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Atkreipiame dėmesį: Crown paviljono standartinėje komplektacijoje yra visos sienos. 

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Elegantiško, laisvo dizaino paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabėjotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo kūrimo...

  72m²
  72
  4.6m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
 • Crown Paviljonas XL

  Elegantiško, laisvo dizaino crown paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabėjotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo kūrimo.

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas.  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Atkreipiame dėmesį: Crown paviljono standartinėje komplektacijoje yra visos sienos. 

  Quick View

  Elegantiško, laisvo dizaino crown paviljonas bet kokiam Jūsų renginiui bei neabėjotinai prisidės prie bendro Jūsų renginio vaizdo ...

  170m²
  170
  4.6m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.

Kai organizuojame šventes, siekiame užtikrinti, kad kiekviena smulkmena būtų nepriekaištinga – svečiai jaustųsi jaukiai, nieko netrūktų, o renginys būtų patogioje ir nepriekaištingoje vietoje. Komfortą ir modernumą užtikrina Crown tipo paviljonai. Iškirtinio dizaino universalios palapinės idealiai tinka tiek šeimos šventėms, tiek vestuvėms ar oficialiems renginiams.  Iš plataus asortimento galite išsirinkti stilingų paviljonų nuomai itin gera kaina. 

Aukštas kokybės ir kainos santykis

Ieškote patrauklaus ir modernaus sprendimo artėjantčioms šventėms ar renginiams? Užuoveją ir prieglobstį jūsų šventėms suteiks Crown paviljonas. Karūnos formos palapinės asmenines šventes ir oficialius renginius paverčia magiškais! 

Aukštus gamybos standartus taip pat užtikrina kokybiškos sertifikuotos medžiagos. Tvirtas aliuminio profilis yra net 30% lengvesnis už plieną ir atlaiko itin dideles apkrovas, gali būti statomos ant bet kokio pagrindo (betono, žolės, smėlio), tačiau rekomenduotinas pagrindas yra minkštas (žolė, smėlis ir kt.) bei yra atsparus drėgmei. Paviršiaus danga yra pagaminta iš tvarios PVC medžiagos, kuri apsaugo nuo bet kokių oro sąlygų. Audinys yra atsparus temperatūros kaitoms, todėl apsaugo nuo stipraus vėjo ir lietaus. 

Baltos spalvos tentas sukuria itin jaukią atmosferą ir puikiai dera prie bet kokio interjero. Elegantiškos aukštos lubos pritaikytos plačiam dekoravimo spektrui, todėl 4.6 m. aukštyje įmontavus apšvietimą ar lempučių girliandas erdvė atrodo prabangiai ir stilingai.

Crown tipo palapinės organiškai įsilieja į natūralią aplinką. Gamtos pojūtį ir komfortą suteikia skaidrios sienos, praplečiančios erdvę. Renkantis komplektaciją taip pat svarbu nuspręsti, kur įrengti įėjimą ir langus. Privatiems pobūviams įprasta rinktis pilnai uždaras baltas sienas arba palapines derinti su pilnai atviromis arba pilnai uždaromis skaidriomis su užtrauktuku. 

Karūnos palapinės plotas priklauso nuo šventės dalyvių skaičiaus. Asmeninėms šventėms gali užtekti M (72 m2), L (100 m2) ar XL (170 m2) dydžio palapinių, kur pavyks sutalpinti iki 170 asmenų stovint. Crown paviljonai yra pritaikyti profesionaliam naudojimui ir tinka dideliems renginiams. Jungiant palapines tarpusavyje įvairiais šonais, plotą įmanoma išplėsti net kelis kartus ir suformuoti unikalių formų ir plotų fasadus. 

Ne ką mažiau svarbu suplanuoti, kad palapinėje tilptų papildoma įranga. Kadangi karūnos formos paviljonų ilgis yra 8.5 m, o plotis varijuoja nuo 8.5 iki 21 m, fasadas suteikia absoliučią laisvę viduje įmontuoti pakylą, garso aparatūrą ir moderniai papuošti interjerą. Visa tai galima planuoti pagal asmeninius poreikius – sėdimų vietų skaičius ir renginio programa priklauso nuo staliukų išdėstymo ir interjero dekoro. 

Nuomojame visoje Lietuvoje!

Crown tipo palapinės – tai modernus sprendimas tiems, kas nori elegantiškai atrodančio interjero ir eksterjero. Subtili karūnos forma maloniai įsikomponuoja į natūralią aplinką ir dailiai atrodo miesto kontekste ir paįvairina paplūdimio peizažą. Kerinčio grožio Crown paviljonų nuoma papuoš jūsų šventes Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ar bet kuriame Lietuvos mieste.

Karūnos formos palapinės skirtos papuošti įvairiems renginiams – asmeninėms šventėms, vestuvėms, gimtadieniams, išleistuvėms, o taip pat oficialiems aukštos klasės renginiams. Garantuojame aukštą kokybės ir kainos santykį, todėl nuomos kaina priklauso nuo užsakomos įrangos ploto, nuomos laikotarpio ir kitų papildomų išlaidų. 

 

X