Showing all 2 results

 • Modulinis Paviljonas

  Populiariausias paviljonų tipas tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje. Dėl aukštų lubų bei vidinių kolonų nebuvimo paviljone jausite erdvumą, taip pat turėsite plačias dekoravimo galimybes. Paviljonas yra jungiamas dalimis, kurių kiekvienos plotas 50 m2 (10x5m.), todėl galime sumontuoti paviljoną, kurio plotas nuo 50 iki 800 m2. Galite būti ramūs – Jūsų svečiams vietos tikrai užteks!

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Populiariausias paviljonų tipas tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje. Dėl aukštų lubų bei vidinių kolonų nebuvimo paviljone jausite e...

  50 - 800m²
  50 - 800.
  4.4m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
 • Skaidrus Modulinis Paviljonas

  Prabangūs, erdvūs paviljonai ypatingoms Jūsų vestuvėms ar kitam renginiui. Visiškai skaidrus stogas bei sienos leis Jums matyti Jus supančią gamtą net ir esant paviljone, o vakare, sedėdami po stogu, galėsite matyti kaip temsta bei ryškėja lemputės.

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Prabangūs, erdvūs paviljonai ypatingoms Jūsų vestuvėms ar kitam renginiui. Visiškai skaidrus stogas bei sienos leis Jums matyti Ju...

  50 - 200m²
  50 - 200.
  4.4m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.

Ar ieškote palapinių sistemos, kuri būtų sukurta atsižvelgiant į jūsų planuojamos šventės ar renginio poreikius? Mūsų nuomojamos modernios modulinės palapinės suteikia laisvę organizuoti įspūdingus renginius atsižvelgiant į puikų kainos ir kokybės santykį.

Modulinės palapinės yra vienas geriausių sprendimų tiems, kas ieško stilingo ir praktiško sprendimo. Kokybiškos palapinių konstrukcijos sukurtos atsižvelgiant į klientų poreikius, derinant technologinius ir estetinius aspektus. Todėl paviljonas gali atstoti pokylių ar vestuvių salę, VIP poilsio zoną, meno ekspoziciją, privataus renginio ar asmeninės šventės erdvę.

Didelėms šventėms

Modulinių palapinių sistemos pasižymi konstravimo galimybių įvairove. Palapinių struktūra yra segmentinė, o jungiant atskirus segmentus sukuriami įvairaus ploto ir formų paviljonai. Didelės, net iki 1500 m2 ploto erdvės sutalpina iki 1500 dalyvių stovint, todėl paviljonus galima derinti su kitomis sistemomis ir įrengti įspūdingą renginio miestelį.

Aliuminio lydinio karkasai yra pagaminti iš itin patvarios ir lengvos medžiagos, todėl gaminys yra ilgaamžis ir atlaiko labai dideles apkrovas. Dėl to palapinės viduryje nėra būtini atraminiai stulpai, o atvira erdvė suteikia didžiulę laisvę įrengti ir dekoruoti erdvę pagal šventės sumanymą: unikaliai komponuoti sėdėjimo vietas, pakylą ar sceną, sumontuoti garso aparatūrą.

Modulinės palapinės lubos yra itin aukštos – 4.4 m aukščio – pakaks renginius papuošti išskirtiniais elementais. Tai itin aktualu vestuvėms ir asmeninėms šventėms, kurių metu įprasta erdvę dekoruoti žibintais, šviestuvais, įvairiomis girliandomis. Oficialiems renginiams dideliame aukštyje galima pakabinti projektorių ar įrengti taškinį apšvietimą. 

Modulinių palapinių nuomos kaina

Palapinės dydis ir plotas priklauso nuo to, kokio tipo ir dydžio renginys organizuojamas. Vidutiniškai stovinčiam žmogui užtenka apie 1 m2 ploto. Todėl reikėtų preliminariai žinoti, kiek dalyvių susirinks. Tuomet nuspręsti, ar renginys bus stovimas, sėdimas, o galbūt planuojami šokiai ir aktyvios veiklos. Tai padės nustatyti apytikslę pageidaujamos palapinės kainą. Vienas modulinis segmentas užima 27-50m2 plotą, todėl įvairių dydžių palapinių nuoma skiriasi pagal individualų poreikį.

Modernios modalinės palapinės yra klasikinio stiliaus ir formos, todėl solidžiai atrodo tiek oficialių renginių, tiek asmeninių švenčių metu ir puikiai dera su dekoracijomis. Prie šventės dizaino taip pat galima priderinti skirtingų tipų dangą. Skaidrios palapinės skirtos mėgautis šventės akimirkomis mėgaujantis gamta po atviru dangumi. Baltos spalvos tentas yra pamėgtas oficialių švenčių metu. 

Iš plataus asortimento taip pat galima išsirinkti modulinių palapinių langų / sienų tipą. Palapinės yra universalios, todėl sienos gali būti pilnai atviros, uždaros.

Kodėl rinktis mus? 

Mūsų modalinės palapinės atitinka kokybės ir kainos santykį. Baltas ar skaidrus tentas sukuria jaukią atmosferą ir yra patogus tiek asmeninių švenčių, tiek oficialių renginių metu.

Modulinės palapinės įrengimas yra paprastas, todėl galima montuoti ant bet kokio pagrindo. Bet kurį renginį galima organizuoti parke, aikštėje ar net paplūdimyje. 

Mūsų svetainėje iš plataus asortimento internetu galite pasirūpinti modulinių palapinių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose. 

X