Showing the single result

 • Skaidrus Modulinis Paviljonas

  Prabangūs, erdvūs paviljonai ypatingoms Jūsų vestuvėms ar kitam renginiui. Visiškai skaidrus stogas bei sienos leis Jums matyti Jus supančią gamtą net ir esant paviljone, o vakare, sedėdami po stogu, galėsite matyti kaip temsta bei ryškėja lemputės.

  Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

  Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Prabangūs, erdvūs paviljonai ypatingoms Jūsų vestuvėms ar kitam renginiui. Visiškai skaidrus stogas bei sienos leis Jums matyti Ju...

  50 - 200m²
  50 - 200.
  4.4m
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.

Ieškote ko nors išskirtinio asmeninėms šventėms ar dideliems renginiams? Skaidraus modulio palapinės yra vienas populiariausių pasirinkimų, skirtas sukurti autentišką atmosferą. Lietuvoje ir pasaulyje lyderiaujančios palapinės – tai puikus sprendimas siekiant sukurti jaukią, o kartu prabangiai atrodančią erdvę.

 

Skaidrių palapinių nuoma suteikia galimybę mėgautis atviru dangaus skliautu ir gėrėtis nuostabia aplinka. Natūralios šviesos spinduliai ir giedras dangus taps geriausia interjero dekoracija.

Ypatingoms šventėms

Ieškote autentiškai atrodančios salės? O galbūt svarbiausius gyvenimo momentus norite sutikti magiškoje aplinkoje? Skaidrios palapinės net ir kukliausią pobūvį paverčia nepaprastu. Prabangūs paviljonai sutverti elegantiškoms vestuvėms, privatiems renginiams ir kitoms asmeninėms šventėms. 

 

Skaidri danga praleidžia natūralios šviesos kiekį, o atviras dangus sukuria itin jaukią vakaro atmosferą. Apšvietimą galima reguliuoti interjere ar eksterjere įmontuojant  įvairaus stiprumo ir spalvų šviestuvus, žibintus ar lempučių girliandas.

 

Skaidraus tento modulinės palapinės yra surenkamos iš atskirų segmentų, todėl jas galima rinktis tiek kuklioms, tiek didelėms šventėms. Šias palapines yra itin paprasta pastatyti. Vieno konstrukcijos segmento plotas yra nuo 27 iki 50 m2, kuriuos montuojant tarpusavyje, didelės palapinės išsiplečia iki 400 m2 ir talpina iki 400 dalyvių stovint.  

 

Erdvūs paviljonai yra gaminami itin kokybiškai, todėl atlaiko dideles apkrovas ir yra ilgaamžiai. Aliuminio lydinio segmentai sujungiami itin stabiliai, todėl palapinės viduryje nebūtina atraminė sija. Dėl šios priežasties pobūvių salės erdvė yra atvira ir ją galima įrengti itin kūrybiškai: įvairiai komponuoti sėdimas vietas, dekoracijas, sumontuoti sceną, ant lubų pakabinti žibintus, augalus, taip pat projektorių ar netgi įrengti instaliaciją. 

Paviljonai atsparūs drėgmei ir vėjui

Skaidrios palapinės yra pagamintos iš itin aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų. Palapinės dengiamos didelio tankio ir patvarumo PVC tentu, todėl būsite tikri, kad gamtos išdaigos nesutrukdys įgyvendinti sumanymų. Tvari danga yra atspari temperatūrų kaitai ir atšiaurioms gamtos sąlygoms, todėl apsaugo šventės svečius nuo didelio lietaus ir stipraus vėjo. 

 

Siekiant pagerinti oro cirkuliaciją, sienose galima įmontuoti langus, pilnai atviras / uždaras sienas iš skaidraus arba balto tento. Įėjimas su užtrauktuku yra itin patogus sprendimas, todėl renginio svečiai galės lengviau pakeisti aplinką.

 

Skaidri danga atrodo itin elegantiškai ir tinka prabangiems aukšto lygio renginiams. Paviljonai dailiai įsilieja į aplinką, o renginio dalyviams suteikiama proga mėgautis aplinką supančiais vaizdais: stebėti žvaigždėtą dangų, pasitikti ar palydėti saulę, o užklupus prastam orui – stebėti dangą barbenančius lietaus lašus.

Kodėl rinktis mus?

Skaidrios palapinės atitinka aukščiausią kokybės standartą, kas užtikrina montavimo saugumą, patogią eksploataciją, tvarumą ir ilgaamžiškumą. Rūpindamiesi klientų poreikiais, nuolat tikriname produktų kokybę, siūlome nuomą gera kaina, o asortimentą kaskart pildome naujais produktais.

Užtikriname, kad skaidrus stogas užtikrins erdvumo pojūtį, o aukštos lubos ir didžiulė atvira erdvė suteiks renginiui patogią ir jaukią atmosferą. Internetu galima išsinuomoti skaidrių palapinių Vilniuje ir ir kituose miestuose.

X