Showing all 3 results

 • Arkinė Scena L

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, tačiau ir prisideda prie bendro renginio įvaizdžio kūrimo.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  *Nuotraukoje stenginiamės kuo tiksliau atvaizduoti produkto spalvą, tačiau dėl skirtingų ekranų raiškų bei apšvietimo fotografuojant, spalva gali skirtis. 

  Šią sceną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, tačiau ir prisideda prie bendro renginio įv...

  50m²
  5m
  10x5m
  100
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
 • Arkinė Scena M

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, bet ir prisideda prie bendro renginio įvaizdžio kūrimo.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  *Nuotraukoje stenginiamės kuo tiksliau atvaizduoti produkto spalvą, tačiau dėl skirtingų ekranų raiškų bei apšvietimo fotografuojant, spalva gali skirtis. 

  Šį sceną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, bet ir prisideda prie bendro renginio įvaiz...

  32m²
  4m
  8x4m
 • Pakylos

  Suprantame, kad renginių įgarsinimo bei apšvietimo įranga, instrumentai bei dekoracijos dažnai būna itin brangios. Mūsų naudojamos pakylos pasižymi labai tvirta aliuminio konstrukcija, todėl net ir planuojant ant pakylos eksplotuoti didelio svorio elementus ar vienu metu atvesti daug žmonių – galite būti ramūs dėl šių pakylų tvirtumo ir kokybės. Pakylos yra jungiamos tarpusavyje segmentais, kurių dydis 2 x 1m. Pakylų kojų aukštis – reguliuojamas, tad šių pakylų pagalba gali būti išlyginamas pagrindas bei scena pakeliama iki 80 cm. Mūsų naudojamos pakylos yra pagamintos naudojant vandeniui atsparias bei neslystantį paviršių turinčias plokštes.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  Quick View

  Suprantame, kad renginių įgarsinimo bei apšvietimo įranga, instrumentai bei dekoracijos dažnai būna itin brangios. Mūsų naudojamos...

  10 - 110cm.
  2x1 m.
  Ruda

Sunku įsivaizduoti koncertą, šventę ar renginį, kuriame nebūtų scenos ant kurios vyksta pasirodymai, atlikėjų performansai, įvairūs apdovanojimai. Tai – pagrindinis akcentas, kuriame nuolatos vyksta veiksmas, todėl renginio dalyvių ar svečių dėmesys dažniausiai sukoncentruotas būtent į sceną ir jame esančius žmones. Mūsų elektroniniame puslapyje galite rasti išskirtinio, inovatyvaus dizaino arkines scenas bei pakylas, kurios atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, tačiau ir puošia renginio erdvę. Ilgametė scenų nuomos patirtis, daugybė įgyvendintų projektų ir puikūs klientų atsiliepimai daro mus patikimais Jūsų partneriais! Jei turite klausimų – kreipkitės, atsakysime į iškilusius techninius klausimus ir pasiūlysime geriausią sprendimą už prieinamą kainą.

Kokybiškų scenų nuoma

Įvairių renginių, švenčių metu ant scenos eksploatuojama brangi įranga: apšvietimas, garso aparatūra, muzikos instrumentai ar kiti vertingi daiktai, todėl scena turi būti kokybiška, pasižymėti tvirta konstrukcija ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms. Mūsų nuomojamos scenos pagamintos pasitelkiant patikimas medžiagas. Glaustai pateikiame gamybos ir medžiagų ypatybes:

 • Arkinės scenos konstrukcijos gamybai pasitelktas cinkuotas plienas, kuris yra tvirtas, ilgaamžis, pasižymintis atsparumu korozijai.
 • Gamybos metu konstrukcijos profiliai pjaustomi tik lazerinėmis pjovimo staklėmis, o detalių virinimui naudojami pramoniniai virinimo įrenginiai.
 • Baltas scenos stogo ir galinės sienos tentas pagamintas iš itin kokybiškos PVC medžiagos (svoris 950 g/cm2).
 • Tentų pjaustymui naudotos lazerinės pjaustymo staklės, o siuvimui – patikimos ir gamintojo atrinktos medžiagos, todėl tentas yra tvirtas, atsparus vėjui ir lietui. Dėl šios priežasties ant scenos pasirodantys atlikėjai, pranešėjai ar esanti brangi įranga bus apsaugota nuo lietaus poveikio.

Puikus pasirinkimas renginiams, koncertams ir šventėms

Arkinės scenos, lyginant su įpastomis dvišlaitėmis scenomis, turi didžiulį privalumą – pastatymo laiką. Standartinės scenos pasižymi sudėtingesniu pastatymu, todėl reikia ne tik numatyti ilgesnį pasiruošimo laiką, tačiau taip pat padidėja ir renginio išlaidos. Mūsų nuomojamos scenos lengvai ir nesudėtingai sumontuojamos (scenos nuoma kartu su pastatymu), todėl sutaupote ne tik dėl scenos nuomos kainos, tačiau ir dėl renginio erdvės nuomos laiko.
Kaip jau minėjome, arkinės scenos konstrukcija pagaminta iš cinkuoto plieno, kuris pasižymi tvirtumu. Dėl šios priežasties, esant poreikiui, ant scenos konstrukcijos galėsite kabinti apšvietimą, LED ekranus, plakatus, įvairias sunkias dekoracijas. Šios scenos tipo aukštis ties centru yra net 5 metrai (L dydžio scena), todėl galėsite įgyvendinti dekoro ar techninius sprendimus be jokių sunkumų.
Išskirtinis arkinių scenų bruožas – unikalus ir stilingas dizainas. Šios scenos puošia vestuvių, šventės ar festivalio erdvę, yra pamėgtos bet kokio koncepto renginiuose visame pasaulyje. Jūsų patogumui siūlome skirtingų dydžių scenas: M (32m2) ir L (50m2), kurias galime pastatyti tiek ant kieto pagrindo, tiek ant žolės ar smėlio. Arkinių scenų dydį rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į vienu metu pasirodančių žmonių skaičių, muzikos instrumentų, garso įrangos ar dekoracijų dydį ir užimamą plotą.

Scenos pakylos nuoma

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, teikiame scenos pakylų nuomos paslaugas, kurias galite nuomotis atskirai arba kartu su scena.
Nuomojamos pakylos pagamintos iš aliuminio konstrukcijos, todėl gali atlaikyti didelio svorio apkrovas. Pakylos jungiamos tarpusavyje (vienos pakylos dydis 2x1m), todėl galite išsinuomoti bet kokį Jums reikalingą plotą. Pakylų kojų aukštis yra reguliuojamas (maksimalus kojų aukštis 100 cm), todėl jų dėka galima išlyginti pagrindą ar pakelti sceną iki 100 cm. Tai – didžiulis privalumas esant didelei renginio erdvei ar nuomojantis tik pakylas. Pakylų pagrindą sudaro vandeniui atsparios, neslystantį paviršių turinčios plokštės.
Scenas ir pakylas nuomuojame Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje – kviečiame susisiekti!

X