Showing all 2 results

 • Arkinė Scena L

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, tačiau ir prisideda prie bendro renginio įvaizdžio kūrimo.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  *Nuotraukoje stenginiamės kuo tiksliau atvaizduoti produkto spalvą, tačiau dėl skirtingų ekranų raiškų bei apšvietimo fotografuojant, spalva gali skirtis. 

  Šią sceną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, tačiau ir prisideda prie bendro renginio įv...

  50m²
  5m
  10x5m
  100
  Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
 • Arkinė Scena M

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, bet ir prisideda prie bendro renginio įvaizdžio kūrimo.

  *Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

  *Nuotraukoje stenginiamės kuo tiksliau atvaizduoti produkto spalvą, tačiau dėl skirtingų ekranų raiškų bei apšvietimo fotografuojant, spalva gali skirtis. 

  Šį sceną galite NUSIPIRKTI ČIA!

  Quick View

  Ypatingo, modernaus dizaino scenos ne tik puikiai atlieka savo funkciją renginio metu, bet ir prisideda prie bendro renginio įvaiz...

  32m²
  4m
  8x4m

Ieškote modernaus ir stilingo sprendimo renginiams? Planuojate sukviesti išskirtinius svečius bei artistus, o galbūt pritraukti itin didelę auditoriją? Inovatyvios, kokybiškos ir tvirtos scenos – tai geriausia išeitis bet kokio tipo renginiams ir šventėms. Patrauklaus dizaino modernios, patikimos struktūros scenos ne tik tobulai atlieka funkciją, tačiau kartu prisideda prie atmosferos ir įvaizdžio kūrimo.

Pasirūpinkite scenų nuoma jau dabar! Mūsų svetainėje galite išsirinkti aukščiausios kokybės stilingą ir tvirtą konstrukciją, kuri puikiai tiks miesto šventėms, koncertams, festivaliams ir kitiems renginiams.

Aukščiausia kokybė

Taikant pažangias technologijas ir inovatyvius dizaino sprendimus, mobilios scenos konstrukcija ir danga atitinka aukščiausius kokybės standartus. Pagamintos iš cinkuoto plieno, scenos karkasas ir stogo arka yra itin tvirtos, tvarios ir ilgaamžės struktūros. Dėl šios priežasties scenos konstrukcijos atlaiko net didžiausias apkrovas ir gali būti plačiai panaudojamos. L dydžio scena matmenys yra 10x5m, M dydžio scena kiek kompaktiškesnė – 8x4m. Kadangi paviršiaus plotas varijuoja nuo 32 iki 50 m2 , erdvėje nesunkiai tilps didesnės ar mažesnės gyvo garso grupės. Tvirtos plieno konstrukcijos išlaiko itin didelį svorį, todėl scena išlaikys ir garso bei vaizdo aparatūrą. Atsižvelgiant į scenos matmenis, erdvėje įrengti sėdimas vietas, kurių skaičius priklauso nuo išdėstymo, renginio sumanymo ir dizaino sprendimų.

Proporcingai, pagal scenos dydį, skiriasi ir stogo konstrukcijos. M tipo scenos stogo aukštis siekia 4 m, L tipo – 5 m ties arkos centru. Arkinė konstrukcija pasitarnauja montuojant apšvietimą ir kuriant bendrą scenos dizainą. Ant aukštos sijos galima pakabinti sunkius šviestuvus, masyvias dekoracijas ir kitus dizaino elementus. 

Scenos yra mobilios. Jų konstrukcijos yra montuojamos taikant autentiškas tvirtinimo technologijas, todėl pasirodymų ar koncertų erdvę suręsti užtrunka itin greitai.. Lauko sceną galima įmontuoti pasirinktoje vietoje, lengvai transportuoti ir sandėliuoti. Organizuojate koncertą ar pasirodymą parke, o galbūt paplūdimyje? Scenų konstrukcija yra pagaminta iš kokybiškos ir tvirtos medžiagos, todėl stabiliai stovi ant bet kokio pagrindo: tiek ant kieto pagrindo (trinkelių, betono, asfalto), tiek ant minkšto (žolės, vejos, žemės) ar biraus (smėlio) pagrindo. Žinoma, paprasčiausia ir patogiausia statyti sceną ant kieto ir lygaus pagrindo.

Tikėtina, kad aplink sceną sugužės daugiau žiūrovų, nei tikėtasi? Išsirinkę tinkamo aukščio ir dydžio sceną, užtikrinsite, kad visiems bus patogu išvysti reginį. Papildomai įmontuojant scenines pakylas, sceną pakelsite iki 1 m nuo žemės. Taigi konstrukcija bus aukščiau, o ant jos pasirodantys atlikėjai – lengviau matomi net ir itin didelei publikai. Profesionalumo renginiui taip pat suteiks papildomi įmontavimai: ant scenos ištiesus kokybiškas grindis bei konstrukcijas apjuosus lempučių girliandomis, žiūrovai jausis labai jaukiai. Auditorijai taip pat galima įrengti sėdimas vietas su kėdėmis ir staliukais ar įtaisyti poilsio zoną su patogiais sėdmaišiais, padėsiančiais mėgautis šventės akimirkomis.

Atsparios drėgmei ir vėjui

Suplanuotas renginys, o netikėtai užklupo darganoti orai? Inovatyvi scena su stogo konstrukcija ir galine siena apsaugos nuo bet kokių klimato išdaigų! Stogas ir siena yra padengti itin aukštos kokybės PVC tentu. Tai tanki baltos spalvos medžiaga, pagaminta iš 850 g/m² PVC tento. Speciali danga užtikrina, kad stogas bei galinė siena būtų tvirta. Galėsite būti ramūs, kad užklupus stipriam vėjui ar lietui garso bei vaizdo aparatūra bus apsaugota nuo drėgmės, o renginio atlikėjai turės vietą pasislėpti nuo lietaus. Inovatyvi arkinės formos scena suteikia malonų pavėsį kaitinant saulei ir apsaugo įrangą nuo tiesioginių saulės spindulių, o taip pat – suteikia užuoveją pušiant žvarbiam vėjui. 

Arkos formos scenos yra erdvios ir praktiškos. Taikant pažangias technologijas, tvirtas scenos karkasas yra pagamintas iš aukštos kokybės cinkuoto plieno. Tai atspari drėgmei ir klimato kontrastams medžiaga.. Scenos struktūra atlaiko itin dideles apkrovas, todėl esant poreikiui, ant stogo arkos galima pakabinti apsaugas nuo lietaus priekinei daliai ir uždengti apšvietimo įrangą bei kitas sunkias dekoracijas. 

Mobilios scenos nuomos kaina

Mobilios scenos – tai kokybiškas, kompaktiškas ir patogus sprendimas atrėjančioms šventėms, renginiams ar festivaliams. Šie lauko statiniai yra greitai sumontuojami ir patogūs transportuoti, todėl pasižymi itin gera kaina. 

Scenos nuoma priklauso nuo pasirinkto gaminio išmatavimų: M dydžio (32 m2) scenų struktūros kainuoja pigiau, tačiau verta atsižvelgti ir į organizuojamo ar šventės renginio kriterijus. Jei reikalinga didesnė erdvė, verta rinktis L dydžio (50m2) sceną. Didesniame plote taip pat lengviau sukurti unikalų dizainą arba išlaikyti erdvumą ir didesnius atstumus tarp renginio atlikėjų. 

Arkinių scenų nuoma skirta tiek mėgėjiškam, tiek profesionaliam naudojimui. Galutinis pasiūlymas priklausys nuo užsakomos įrangos kiekio, nuomos laikotarpio, taip pat transportavimo ir montavimo išlaidų bei kitų papildomų paslaugų. Konstrukcija gali būti papildyta kita įranga – didesniam renginiui pravers pakylos, dekoravimui lempučių girliandos, apšvietimo lempos, sėdimosioms vietoms – kėdės su staliukais ar sėdmaišiai. 

Kyla klausimų dėl įrangos nuomos? Dėl pageidaujamų gaminių nuomos arba įsigijimo susisiekite su mumis internetu. Užtikriname operatyvią komunikaciją bei itin geras nuomos sąlygas.

 

X