.

Kalėdinės girliandos

Ar kada teko susimąstyti, kaip šventės atrodytų be dekoracijų? Būtų sunku įsivaizduoti, juk Kalėdoms puošiamasi ne vieną šimtmetį: nuo laužų deginimų, žvakių eglutės šakose iki XX a. išrastų elektrinių girliandų, kuriomis papuoštos miesto eglės sužibo naujomis spalvomis. 

Šiais laikais elektrinės girliandos tapo įprastu miestų gatvių, pastatų ir nuosavų namų puošybos elementu. Lempučių šviesa neatsiejama nuo didžiųjų metų švenčių, o kartu ir vestuvių, krikštynų, gimtadienių bei kitų teminių vakarėlių. Mūsų svetainėje rasite kalėdinių girliandų, kuriomis papuošite tiek namus, o kartu suteiksite žavesio namams, prekybos centrams, restoranams, viešbučiams ar poilsio nameliams.

Lemputės kalėdoms

Artėjant didžiausioms metų šventėms, norisi namus apsupti šiluma. Kalėdų jaukumą galima susikurti dekoruojant interjerą ryškiaspalvėmis dekoracijomis ir šviečiančiomis girliandomis, apjuosti ne tik Kalėdų eglutę, o kartu ir papuošti visus namus ar net lauko eksterjerą. 

Lauko ir vidaus dekoravimas

Namų vidui įprasta rinktis švelnių, pastelinių spalvų, prie interjero derančias lemputes. Burbulai ir vienspalvės girliandos yra pamėgtas miegamojo ir vaikų kambario atributas, suteikiantis jaukumo. Kūrybiškai atmosferai kurti tinka girliandos su elementais, kuriomis interjerui galima suteikti subtilių detalių ar patiems pasigaminti rankų darbo dekoracijas. 

Lauko dekoracijos atspindi renginio progą ir šventės tematiką. Kalėdinės lauko girliandos pagyvina tamsius žiemos vakarus ir išryškina eksterjero detales. Lemputės gražiai atrodo ant namo sienos, apkarstytos apie medžius, tvoras, o gyvenantys bute jaukumu mėgaujasi papuošę balkoną. Magiškoms vestuvėms vasarą, vaikų krikštynoms, gimtadieniams ar rudens vakarams žavesio suteikia girliandos ar burbulai, kurie gali netgi atstoti apšvietimą.

Kokias kalėdines girliandas rinktis?

Per Kalėdas ketinate apjuosti žaliaskarę lemputėmis nuo pat kamieno iki viršūnės? Girliandą eglutei pravartu rinktis nors tris kartus ilgesnę už medelio aukštį. Taip būsite tikri, kad kiekviena šaka sužibės švieselėmis. Visa kita – priklauso nuo vaizduotės ir individualaus skonio: galite rinktis vienspalves, spalvotas, mirksinčias, įvairių formų lemputes, kurios kartais pakeičia netgi kalėdinius žaisliukus. 

Planuojantiems dekoruoti namo fasadą ar puošti eglutę lauke, vertėtų pasirūpinti lauko dekoracijomis. Profesionalios kalėdinės girliandos yra atsparios temperatūrų kaitai ir drėgmei. Kabinkite lemputes ant tvoros, turėklų, stogo ar apkarstykite medžius. Eksterjerui tinka ilgesnės girliandos, kuriomis patogu apjuosti didesnį plotą ir išvengti laidų raizgalynės. 

Girliandos laukui tinka tiek žiemos šventėms, tiek ir kitoms progoms. Kokia šventės tematika? Galbūt renginyje vyrauja viena spalva? Žaismingumo suteiks spalvotos, mirksinčios girliandos. Siekiant sukurti jaukią atmosferą, galima rinktis vienspalves girliandas. Vasarą laukui ypač tinka lemputės-burbulai, dėl kurių įprastas vakarėlis primins vakarą saulėtoje Ispanijoje! 

Tvarumas ir ekonomiškumas – tai dar viena svarbi savybė, kurią apsvarstykite rinkdamiesi dekoracijas. LED girliandos yra ilgaamžė alternatyva, kuriai išeikvoja 90% mažiau elektros sąnaudų. Atkreipkite dėmesį, kad profesionalios girliandos yra žymimos CE ženklinimu, kuris nurodo, kad lemputės atitinka saugos reikalavimus ir tinkamos naudoti net atšiauriausiomis sąlygomis.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą kalėdinių girliandų, tradicinių, LED lempučių, kuriomis galėsite dekoruoti tiek namų interjerą, tiek ir lauko eksterjerą. Prekės yra gaminamos patyrusių, sertifikuotų gamintojų, naudojant aukštos kokybės medžiagas. 

Kokybiški produktai patenkins net reikliausią klientą, paįvairins asmenines šventes ar įmonių renginius. Prekių asortimentas nuolat pildomas, o papildoma akcija suteikia galimybę pasinaudoti didelėmis nuolaidomis šios ir kitų grupių prekėms. Užsisakius internetu,

girliandų šviesa pasipuoš Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai. Užtikriname, kad mokėjimą pavyks įvykdyti sklandžiai, o prekes pristatysime greitai ir patogiai.