Apie mus

Profesionalūs specialistai
Galime užtikrinti profesionalią konsultaciją, susijusią su mūsų parduodamais produktais. Nuolat investuojame į savo darbuotojų kvalifikaciją: dalyvaujame gamintojų apmokymuose, konferencijose, sekame ir domimės rinkos naujienomis. Suprantame, kad renkantis tam tikrus produktus jums gali kilti daug klausimų bei kėblumų pasirenkant tinkamą variantą. Pažadame, kad perduosime jums visą sukauptą gerąją patirtį ir maloniai padėsime pasirinkti tinkamą prekę.
Greitas prekių pristatymas
Suprantame, kaip svarbu gauti prekes greitai, todėl daugelį parduodamų prekių sandėliuojame.
Konkurencinga kaina
Skirtingai nuo mūsų konkurentų, tiesiogiai be tarpininkų dirbame su produktų gamintojais, tai leidžia mums pasiūlyti jums konkurencingą kainą. Pirkdami mūsų parduotuvėje gausite mūsų patikrintos kokybės prekes už mažesnę kainą!

Mūsų vertybės

Profesionalumas
Glaudžiai bendradarbiaujame su produktų gamintojais bei mokomės, kad tobulai išmanytume siūlomus produktus ir paslaugas.
Profesionalumas
Atsakingumas -Suprantame, kad jūsų tikslas - įsigyti poreikius atitinkančią prekę už konkurencingą kainą. Galime garantuoti, jog gausite atsakingą konsultaciją bei kokybišką prekę. Taip pat užtikriname tinkamą garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
Pagarba žmogui
Gerbiame esamus ir būsimus klientus, partnerius bei savo komandos narius.
Paprastumas
Suprantame, kad susidūrus su tam tikrų prekių poreikiu pirmą kartą, Jums gali kilti daugybė klausimų. Sieksime, kad Jums būtų viskas aišku ir paprasta.
Komandinis darbas
Suvokiame komandinio darbo naudą, todėl puosialėjame santykius ir telkiame aplinkinius bendro tikslo siekimui. Stengiamės į savo komandą priimti tik savo srtities specialistus, kurių dėka užtikrinti jums tinkamą aptarnavimą.
Inovatyvumas
Nauji produktai ir sprendimai - tai, kas veža mus į priekį! Nuolat stebime rinkos naujovės bei kartu su partneriais jas kuriame patys!
Mūsų įmonė skaičiais
6
Metai patirties
Veiklą vykdome jau 6-ti metai. Per šį laiką užsitarnavome klientų pagarbą.
10 metų
ATSARGINIŲ DALIŲ TIEKIMAS
Daugeliui mūsų parduodamų prekių galime užtikrinti atsarginių dalių tiekimą net 10 metų!
>1,000
Prekių
Daugiau nei 1000 prekių nuolat sandėliuojame, kad užtikrintume greitą pristatymą!
28
GAMINTOJAI
Tiesiogiai dirbame su 28 atrinktais gamintojais visame pasaulyje.
9 iš 10
KARTŲ
9 kartus iš 10-ties galime pasiūlyti geresnę kainą už tokios pačios kokybės ir komplektacijos prekę!

Mūsų kontaktai

Susisiekite!