Filtrai
Kaina
  • 125,00 € - 480,00 €

Palapinės klasė
Palapinės profilis
Spalva
Dydis
Filtruoti

Išskleidžiamos palapinės iš plieno

Skaityti daugiau

Išskleidžiamos palapinės labai tinka prekybos vietai, šventėms, poilsiui gamtoje, jos gali sukurti jaukią, nuo lietaus, saulės ir vėjo apsaugotą poilsio zoną Jūsų kieme. Ieškote kaip tik tokios? Užsukote ten, kur reikia, – mūsų asortimente rinksitės iš didelės įvairovės. Jei Jūsų prioritetas patvarumas, ilgaamžiškumas bei kokybė, pasižvalgykite po išskleidžiamų palapinių iš plieno pasiūlą.

Kokybiškos, sulankstomos plieno palapinės

Kuo išsiskiria mūsų plieninės išskleidžiamos palapinės?

  • Išskirtinio tvirtumo konstrukcija jas daro idealiai tinkančias ne tik laisvalaikiui, mėgėjiškam naudojimui, tačiau ir profesionaliam, kai palapinės funkcijomis mėgausitės itin daug, ji bus dažnai suskleidžiama bei išskleidžiama.
  • Puikus kainos ir kokybės santykis leis kiekvienam įsitikinti tokios palapinės privalumais.
  • Plieninė konstrukcija atspari rūdims, todėl tarnaus ilgai ir užtikrins stabilumą bei tvirtumą. Kokybiški antikoroziniai dažai, kuriais padengta konstrukcija, garantuos antikorozinių savybių išsaugojimą net ir ilgalaikėje perspektyvoje.
  • Ar žinote, kiek laiko užtruksite, kad surinktumėte plieninę išskleidžiamą palapinę? Minutę! Taip, įsigykite ir netruksite įsitikinti. Tai efektyvus laiko taupymas.
  • Tento klijavimui naudojama unikali siuvimo / klijavimo technologija, tad užtikrinama šimtaprocentinė apsauga nuo lietaus. Maksimalus atsparumas vandeniui suteiks progą vykdyti prekybinę veiklą, priimti svečius, švęsti šventes, ilsėtis gamtoje nepriklausomai nuo oro!
  • Jos gana lengvos ir kompaktiškos, kas bus didelis privalumas sandėliuojant ir transportuojant.

Išlankstomos palapinės konstrukcijai naudoti aukštos kokybės, milteliniu būdu dažyti plieniniai profiliai, pasižymintys atsparumu ne tik korozijai, bet ir saulės spinduliams bei kitam poveikiui iš aplinkos. Rėmo elementams sujungti naudojami kokybiški varžtai. Vietos, kuriose liečiasi tentas ir konstrukcija, yra sutvirtintos papildomai, siekiant maksimalaus atsparumo trinčiai.

Mūsų sulankstomos palapinės iš plieno žavi stabilumu. Jį užtikrinti padeda itin didelės ir funkcionalios palapinės kojų pagrindo plokštės.

Palapinės kojelių aukščio reguliavimo funkcija leidžia lengvai pasirinkti tokį palapinės aukštį, koks yra komfortiškas Jums. Naudojantis patogia paspaudimo sistema palapinės kojelės labai lengvai ir greitai užfiksuojamos pageidaujamame aukštyje.

Prie palapinės kokybės ir funkcionalumo svariai prisideda ir sienoms bei stogui naudojamas sertifikuotas, pavydėtinomis savybėmis pasižymintis tentas.

Pasirinkimas pagal dydį

Bene esminis palapinės prekybai, šventėms, poilsiui ar kitiems poreikiams pasirinkimo kriterijus yra jos dydis. Natūralu, bet kuriuo iš minėtų atvejų yra labai svarbu, kokie palapinės matmenys. Mūsų asortimente galite rinktis 2x2, 3x2, 3x3, 3x4,5, 3x6 ar 4x6, 4x8 m dydžio palapines. Jei ji reikalinga prekybai, įvertinkite, kiek asmenų prekiaus, kokių matmenų bus prekystalis ar kiti baldai, kokios prekės ir kiek jų turės čia tilpti, numatykite, kad svarbus laisvas judėjimas jos viduje. Jei palapinę renkatės šventei, svarbu įvertinti dalyvių skaičių, garantuoti laisvą judėjimą jiems. Jei čia stovės šventiniai staliukai su užkandžiais ir gėrimais, o galbūt ir visas šventinis stalas, labai svarbu atsižvelgti į jo dydį. Jei palapinės reikia poilsiui kieme, sode ar tolėliau gamtoje, taip pat svarbu įvertinti, kiek žmonių reikės sutalpinti, kiek baldų ar kitokių daiktų. Visa tai lems, kokio dydžio palapinė reikalinga Jums.

Tiesa, plieninę palapinę mūsų e. parduotuvėje galite rinktis ne tik pagal dydžio kriterijų, bet ir kainos, spalvos ar kitus. Mūsų asortimentas labai platus, todėl filtravimas pagal aktualius kriterijus padeda susiaurinti paiešką ir rinktis tik iš tų prekių, kurios atitinka poreikius. Pavyzdžiui, pirmiausia galite nustatyti kainų ribas, t. y. kiek galite išleisti šiam pirkiniui.

Dar vienas pasirinkimo kriterijus mūsų e. parduotuvėje – profilis. Jis gali būti kvadratinis 30 mm arba šešiakampio formos 40 mm.

Taip pat rinksitės iš dviejų palapinės klasių: Ekostrong arba Proframe. Pirmosios pasižymi gera kokybe, o antrosios yra dar aukštesnio lygmens. Tačiau turime pastebėti, jog tiek vienos, tiek kitos klasės palapinėms būdingas patvarumas, ilgaamžiškumas bei funkcijų išsaugojimas net ir labai dažnai naudojant.

Renkantis palapinę galima atsižvelgti ir į spalvą. Ypač dažnai ji turi reikšmės, jei palapinė reikalinga šventei, poilsio zonai. Mes siūlome kelių spalvų paletę.

Palapinės iš plieno nuo vėjo, lietaus ir saulės

Geros plieninės palapinės savybę apsaugoti nuo vėjo, nuo lietaus ir nuo saulės užtikrins aukštos kokybės tentas. Pramoninio siuvimo technologija garantuoja didžiausią galimą siūlų tvirtumą, taip pat atsparumą drėgmei, kas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kalbant apie tokios palapinės eksploatavimą. Stogo tvirtinimui naudojami aukštos kokybės velcro lipdukai, taip pat yra sagtys, kuriomis stogas tvirtinamas prie konstrukcijos. Paprastai palapinių sienų tentai yra atskiri, todėl galite montuoti vieną, dvi ar visas sienas, priklausomai nuo poreikių atitinkamu metu. Sienos viena su kita bei su stogu „kabinamos“ jau minėtais velcro lipdukais, o papildomai yra tvirtinimas ir prie konstrukcijos.

Sumontavę reikiamą tentinės (dažnai vadinamos brezentinės) palapinės sienų skaičių suteiksite sau patikimą apsaugą nuo vėjo, taip pat nuo saulės. Beje, naudojamas tentas yra itin aukštos kokybės ir atsparus saulės spinduliams, tad išlaiko savo spalvą, neblunka net labai dažnai naudojant.

Greitas išskleidžiamų palapinių surinkimas

Tiek didelės, tiek mažesnės mūsų parduodamos sulankstomos palapinės pastatomos itin greitai, kas labai pasiteisina, nes daugumai svarbus laiko aspektas ir efektyvus jo taupymas. Net jei reikia, pavyzdžiui, 2, 3, 4 vietų prekybai ar dar daugiau, statykite palapines itin sparčiai vieną šalia kitos, tarp jų įmontuojamos sienelės netvirtinkite ir taip galite susikurti didelius prekybos plotus. Nors pastatymas užtrunka itin trumpai, palapinės yra stabilios ir labai tvirtos. Tai bus saugi, patikima ir labai patogi vieta prekybai, šventėms, poilsiui gamtoje.

Mūsų e. parduotuvėje plieno konstrukcijos išskleidžiamas palapines rinkitės labai patogiai, pirkite greitai ir saugiai.

Susisiekite!