Medžiaginės servetėlės

Skaityti daugiau

Medžiaginės servetėlės

Medžiaginės servetėlės – tai tiesiog neatskiriama stalo dekoravimo dalis, turinti gilią istoriją. Pirmosios servetėlės pradėtos naudoti dar Antikos laikais, o Senovės Romoje tapo ypač populiarios. Šiandien servetėlės neretai tampa ir itin įmantriu stalo dekoravimo elementu: iš servetėlių išlankstomos įvairios figūros, kurios šventinį stalą paverčia dar puošnesniu. Nors pigesnis pasirinkimas dažnu atvejubūna popierinės stalo servetėlės, tačiau svarbu atminti vieną taisyklę: kuo formalesnis yra renginys, tuo standesnės turėtų būti servetėlės. Vestuvėms, krikštynoms ar kitoms ypatingoms progoms vertėtų rinktis tik medžiagines servetėles: net ir tuomet, jei ant popierinių servetėlių bus įspausta holograma, jos tikrai neatrodys taip prabangiai kaip medžiaginės servetėlės.

Medžiaginės servetėlės stalo serviravimui

Medžiaginės servetėlės stalo serviravimui turėtų būti tinkamo dydžio. Medžiaginė servetėlė turi uždengti žmogaus kelius, todėl jos turėtų būti maždaug 40 cm ilgio ir pločio (taip pat šios servetėlės gali būti ir didesnių matmenų).  Formalių renginių metu įprastai pasirenkamos šviesių spalvų tekstilinės servetėlės, o asmeninėms šventėms pasirinktų servetėlių spalvos gali labai varijuoti: pavyzdžiui, jei šventė organizuojama rudenį, neretai yra pasirenkamos rudeninių lapų spalvos, todėl servetėlės gali būti žalios ar raudonos spalvos.  Servetėlės stalui, jo dekoravimui turėtų būti idealiai švarios ir tvarkingai sulankstytos, nes priešingu atveju šis dekoravimo elementas gali pakenkti stalo estetikai.

Stalo dekoravimas

Medžiaginės servetėlės ant stalo gali pavirsti įvairiais dekoratyviniais elementais: pavyzdžiui, Naujųjų metų išvakarėms ar šv. Kalėdoms puikiai tiks iš servetėlių išlankstytos eglutės, vestuvių vaišių stalą tikrai papuoš iš servetėlių išlankstytos gulbės ar lotoso žiedai, ir t.t. Taip pat labai populiaru servetėles dekoruoti tam skirtais žiedais,  į kuriuos dedamos susuktos servetėlės. Renkantis stalo servetėles visada svarbu pagalvoti, ar jos derės prie kitų stalo dekoro elementų: pasvarstykite, kokios spalvos vyraus, kokie bus pagrindiniai stalo akcentai, ir t.t. Nors stalo servetėlės ir įrankiai neretai yra tarsi nustumiami į antrą planą, tačiau reikėtų nepamiršti, kad jūsų tikslas – sukurti vientisą stalo vaizdą. Šventinio stalo dekoravimui gali turėti įtakos ir sezoniškumas: pavyzdžiui, vasaros laikotarpiu jį galite puošti lauko gėlėmis ir būtent prie jų derinti kitus stalo elementus, rudenį stalą galite puošti spalvingais medžių lapais, ir t.t.

Kaip išsirinkti medžiagines servetėles?

Renkantis medžiagines servetėles yra svarbu atsižvelgti į du pagrindinius kriterijus: servetėlių dydį ir spalvą. Formaliems renginiams geriausia rinktis baltas arba šviesių atspalvių servetėles, o kitoms šventėms gali tikti ir kitų atspalvių servetėlės. Svarbiausia  –  pasirūpinti , kad medžiaginės servetėlės puikiai derėtų prie bendro stalo vaizdo, todėl pirmiausia reikėtų įvertinti, kokia bus jūsų šventės tematika. Taip pat gali būti aktualu atsižvelgti ir į stalo servetėlių kainą, kuri gali smarkiai varijuoti. Jei servetėles rinksitės internetu, turėsite galimybę pažymėti tam tikrą kainų intervalą, ir tai tikrai padės greičiau atrasti dominančias prekes.

Medžiaginės servetėlės internetu

Vilnius, Šiauliai, Klaipėda ar kiti didmiesčiai gali pasiūlyti ganėtinai daug fizinių prekybos vietų, kuriose galite įsigyti įvairių šventėms skirtų prekių. Vis dėlto, ne visada yra laiko ir galimybių čia apsilankyti, todėl galimybė apsipirkti internetu dažnais atvejais atrodo tikrai viliojanti. Čia siūlomų prekių gausa net ir patiems išrankiausiems pirkėjams leis išsirinkti patinkančios produkcijos, o nedidelė prekių kaina padės sutaupyti. Virtualiose prekybos vietose gana dažnai vykstantis prekių išpardavimas suteikia galimybę pirkti dar palankesnėmis kainomis,  taigi, tikrai neverta baimintis, kad toks apsipirkimo būdas pareikalaus didesnių išlaidų. Užsukite įsigyti medžiaginių servetėlių jau dabar: čia tikrai rasite jūsų lūkesčius atitinkančių prekių!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kiek užtrunka medžiaginių servetėlių pristatymas?

Įprastai medžiagines servetėles pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Taip. Medžiaginės servetėlės vienas efektyviausių ir gražiausių stalo dekoro sprendimų. 

Prekiaujame įvairių dydžių medžiaginėmis servetėlėmis. 

Susisiekite!