Banketinės kėdės

Skaityti daugiau
89,00 €
109,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Medžiaga: 100% polipropenas ( Plastikas )
Spalva: Skaidri
Tinka naudoti: Renginių ir restoranų erdvėms.
-18%
32,50 €
39,00 €
Užsakoma prekė
Planuojama gauti į sandėlį: 2024-06-15
Spalva: Auksinė
Medžiaga: Plienas padengtas antikoroziniais dažais
Tinka naudoti: Renginių ir restoranų erdvėms.
-16%
84,00 €
104,00 €
Užsakoma prekė
Planuojama gauti į sandėlį: 2024-07-05
Medžiaga: Medis
Spalva: Ruda
Tinka naudoti: Renginių ir restoranų erdvėms.
-19%

Banketinės kėdės – vienas iš pagrindinių Jūsų šventės ar renginio vietos dekoro elementų, nes būtent jos vizualiai užpildo didžiąją dalį erdvės. Kokybiškos, patogios ir minkštos banketinės kėdės itin svarbi prekė restoranams, salėms, šventėms ir viešbučiams: gaminys turi atlaikyti didelius klientų srautus neprarasdamas estetinės išvaizdos, pasižymėti patogumu, jog svečiams būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

Plačiame mūsų asortimente rasite banketines kėdes, kurios pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, taip pat platus dizainų ir spalvų pasirinkimas leis išsirinkti Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Tvirtos ir patogios banketinės kėdės

Banketinės kėdės, kaip jau minėjome, yra vienas iš svarbiausių Jūsų šventės dekoro akcentų, tačiau nemažiau svarbu, jog jos būtų tvirtos, patogios Jums ir Jūsų svečiams. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų įvairių modelių, spalvų ir dizainų kėdžių pasirinkimą, galite rinktis tiek su medžiagine dalimi, tiek be jos. Parduotuvėje esanti produkcija pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, gamybai naudotos patvarios ir ilgaamžės medžiagos suteikia kėdėms tvirtumą. Banketinės kėdės, kurios turi sėdimą medžiaginę dalį (Economy, ProStrong ir kitos) pasižymi lengva priežiūra (kaip ir kėdės be medžiaginės dalies): medžiaga patogi sėdėti, minkšta, lengva priežiūra ir valymas.

Naudojimui viduje ir lauke

Organizuojate renginį ar teikiate paslaugas tiek patalpoje, tiek atvirame ore ir ieškote banketinių baldų? Turime Jums puikų pasiūlymą! Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios banketinės kėdės pasižymi stilingu dizainu, yra gražios, ilgaamžės, taip pat, atsižvelgdami į mūsų klientų poreikius, siūlome modelius, kurie gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke.

Šio tipo kėdės itin perkamos kaimo turizmo sodybų, kavinių, renginių ir konferencijų organizatorių, nes tokiu būdų įsigyjamas universalus baldas pigiau.

Pasirinkdami tokius banketinių kėdžių modelius galite juos naudoti iškilmėms ar renginiams esantiems viduje (vestuvės, gimtadieniai, įmonės mokymai), taip pat organizuoti šventes, renginius atvirame ore, paviljone nesijaudindami dėl lietaus, drėgmes ar saulės poveikio Jūsų baldui.

Kaip išsirinkti banketines kėdes?

Organizuodami šventę ar atnaujindami restorano interjerą susidūriate su daugybę pasirinkimo variantų, todėl pateikiame Jums trumpą atmintinę, kurios pagalba išsirinkti tinkamas banketines kėdes bus lengviau. O jei kiltų klausimų - kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus, kurie maloniai Jus aptarnaus ir padės įsigyti norimą prekę.

  • Dizainas ir spalva. Asortimente turime įvairiausių modelių ir spalvų pasirinkimų banketinių kėdžių: skaidrios Queen, bambukinės Chaviari, sulankstomos Gladiator ir daugybę kitų modelių. Kėdes rinkite atsižvelgdami į restorano interjerą ar eksterjerą, renginio tipą, organizuojamos šventės tematikos ir dekoracijų.
  • Užimamas plotas. Įvertinkite turimos erdvės dydį ir galima dalyvių skaičių, kadangi skirtingo modelio kėdės yra atitinkamų išmatavimų.
  • Naudojimo vieta. Pirkdami banketines kėdės, kurias naudosite uždarose patalpose galite rinktis iš visų modelių (su medžiagine dalimi ir be jos), tačiau jei ieškote universalaus varianto – įsigykite kėdes, kurios gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke (lauko renginiams, prekybai).
  • Sandėliavimas. Esame įpratę, jog sandėliuojant kėdes reikalingas didelis plotas, tačiau mūsų siūlomi modeliai pasižymi tuo, kad kėdės lengvai įmaunamos viena į kitą. Taip pat turime sulankstomų baldų, kurie užima itin nedaug vietos ir yra lengvai transportuojami (galite įsigyti kėdžių transportavimo vežimėlį).

Banketines kėdes ir kitą Jums reikalingą įrangą pristatome ne tik didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), bet ir visoje Lietuvoje savo partnerių Omniva ar DPD kurjerių pagalba.

Įsigyjant didesnį kiekį internetu – taikome akciją!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar banketinės kėdės turi garantiją? 

Taip. Visoms banketinėms kėdėms suteikiama 24 mėn. garantija. 

Įprastai banketines kėdes pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Susisiekite!