Putų patrankos

Skaityti daugiau
1 499,00 €
2 099,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Galia: 3000W
Svoris: 58 Kg.
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.
-28%

Jei norite savo vakarėliui ar šventei suteikti daugiau žaismingumo bei linksmybių, putų gaminimo mašina yra kaip tik tai, kas jums gali praversti! Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt galite vieną jų patogiai ir greitai įsigyti, tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jos mūsų kataloge. 

Kaip veikia putų patrankos? 

Putų patranka turi galingą variklį, todėl puikiai tiks tiek dideliems, tiek ir mažiems renginiams. Mūsų parduodamas putų aparatas gali sukti išpūtimo galvą, išlaikant pagrindą stabilioje vietoje – tokiu būdu galima lengvai pakelti, nuleisti ar pasukti išpūtimo kapsulę ir taip putas paskirstyti norimoje vietoje. Galimas net ir automatinis putų patrankos judėjimas. Tiesiog įjunkite šią funkciją ir jums nebereikės niekuo rūpintis, putų patranka pati pripildys norimą erdvę putomis. Taip pat gerai ir tai, jog putų patrankos veikimas yra gana greitas – vos per keliolika minučių galėsite mėgautis putų šou! 

Kam dažniausiai naudojamos putų mašinos?

Putų mašina dažniausiai naudojama įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ar kitoms šventėms bei renginiams. Jos pagalba galima sukurti tikrų tikriausią putų šou, kuris nuotaiką pakels ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vis daugiau ir daugiau žmonių šią patranką renkasi net ir savo vestuvių šventei, norėdami nustebinti svečius bei sukurti dar didesnį įspūdį. Tiesa, svarbu, jog šiai putų patrankai naudotumėte specialiai jai pritaikytą putų skystį, kuris yra saugus naudoti bei yra efektyvus. 

Kiek kainuoja putų patrankos?

Tiksliai atsakyti, kiek kainuoja putų patrankos, yra ganėtinai sunku, kadangi jų kaina priklauso nuo jos funkcijų, komplektacijos bei galios. Visgi, ji tikrai reikalauja šiek tiek investicijų, todėl, jei jums svarbus geras kainos ir kokybės santykis, rekomenduojame jų pasižvalgyti internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt. 

Mūsų komanda stengiasi, jog kiekvieno kliento apsipirkimo patirtis būtų kaip įmanoma geresnė, todėl dažnai taikome įvairias akcijas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius norimą prekę įsigyti kur kas pigiau nei įprastai, ne išimtis ir putų patrankos. Kaip bebūtų, jei putų patranka jums reikalinga vos vienam kartui, taip pat turėkite omenyje, jog yra galimybė ją išsinuomoti. Tiesiog susisiekite su mūsų komanda ir aptarsime visas nuomos sąlygas!

Putų patrankos pirkimas internetu

Jei jus domina putų patranka, geras sprendimas ją pirkti internetu. Viskas, ką reikia padaryti, įsidėti norimą prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią atsiskaitymo bei pristatymo būdą ir laukti, kol prekė pasieks jus. Perkant daugiau nei už 100 Eur, išsirinktas prekes pristatysime nemokamai. 

Na, o jei kyla tam tikrų klausimų apie putų patranką, galite pasinaudoti gyvo pokalbio funkcija – mūsų konsultantai visuomet yra pasiruošę padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Taip pat galite susisiekti su mumis ir šiuo telefono numeriu +370 692 92272. 

Susisiekite!