Filtrai
Kaina
  • 6,00 € - 504,00 €

Šilumos reguliatorius
Spalva
Filtruoti

Dujiniai šildytuvai

Skaityti daugiau

Lauko dujiniai šildytuvai - efektyvus, ekonomiškas ir paprasto naudojimo šilumos šaltinis, kurio veikimo principas pagrįstas dujų degimu. Mūsų siūloma produkcija pagaminta iš tvirto plieno medžiagos, todėl yra itin kokybiška, ilgaamžė, išlaiko estetišką ir tvarkingą išvaizdą. Dujinis šildytuvas pasižymi integruota apsauga nuo apvirtimo pavojaus – jam pasvirus 45 laipsnių kampu, dujų tiekimas automatiškai nutraukiamas, ko pasekoje jis nustoja veikti. Lauko šildytuvams nereikalinga elektros energija, įjungus prietaisą iš karto pajusite malonią šilumą, o valdymo skydo pagalba galėsite reguliuoti šildymo intensyvumą. Siūlomų šildytuvų universalus ir stilingas dizainas puikiai derės prie įvairaus interjero ir papuoš Jūsų erdvę. Šildytuvai ne tik suteiks šilumą Jums ar Jūsų svečiams, tačiau taip pat sukurs jaukią ir malonią aplinką. Dėmesingai konsultuojame atsižvelgiant į savo klientų poreikius: kokį šildytuvo modelį pasirinkti, koks kiekis reikalingas norint apšildyti atitinkamą plotą.

Dujiniai šildytuvai laukui,namams ir palapinei

Mūsų klientų šildymas dujų balionais atsiliepimai leidžia drąsiai sakyti – dujinis šildytuvas būtinas geros Jūsų terasos, sodybos, šventės atributas. Stilingas ir universalus dizainas, paprastas naudojimas, aukšta mūsų parduodamų dujinių šildytuvų kaina ir kokybė daro šią prekę tokią populiarią ne tik komerciniam naudojimui, bet ir asmeniniam.

  • Naudojimas palapinėje/paviljone. Organizuodami šventę gryname ore susiduriame su lietaus bei oro temperatūros keliamais iššūkiais. Puiki apsauga nuo lietaus – paviljonas, o malonią temperatūrą padeda užtikrinti dujinis lauko šildytuvas. Galbūt nepagalvojote, tačiau tam tikri šildytuvų modeliai, kurie turi matomą liepsną, yra jaukumą kuriantis švelnus šviesos šaltinis, todėl net ir sutemus, neliksite tamsoje.
  • Naudojimas namuose. Neretai dujinis lauko šildytuvas vadinamas dujiniu terasos šildytuvu, nes sunkiai įsivaizduojame šią namų vietą be jo. Pastatomi dujiniai šildytuvai laukui skleidžią malonią šilumą vos juos įjungus, jauki skleidžiama šviesa leidžia mėgautis šeimos ar draugų kompanija net ir saulei nusileidus.

Dujiniai šildytuvai restoranams, kavinėms ir viešbučiams

Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens klientai atvykę į restoraną, kavinę mieliau laiką leidžia gryname ore prie lauko staliukų. Maitinimo bei apgyvendinimo įstaigos taip pat kaip ir mes visi susiduria su nuolat besikeičiančiomis oro sąlygomis: žvarbus vėjas, temperatūros kritimas vakare gali sukelti diskomfortą klientams. Siekiant pritraukti daugiau lankytojų ir užtikrinti jiems malonią atmosferą net ir atvėsus orams, verta įsigyti dujinius šilytuvus. Tai yra ilgaamžis, efektyvus, paprastos eksplotacijos, sąlyginai nedidelės investicijos sprendimas. Paprastas šildytuvo naudojimas nereikalauja jokių specifinių žinių, todėl jūsų darbuotojai nesusidurs su papildomais sunkumais. Verta paminėti, jog dujiniams šildytuvams nėra reikalinga elektros energija. Dėl šios priežasties didelei daliai restoranų, viešbučių ir kitų įstaigų, kurios susiduria su ribotu elektros įvadu (galia), tai yra vienintelė išeitis kaip sušildyti lauko zoną. Dujiniai šildytuvai atlieka ne tik tiesioginę savo funkciją, tačiau yra ir stilingas interjero elementas, bei malonus šviesos šaltinis, kuris leis klientams mėgautis Jūsų teikiamomis paslaugomis ir sutemus. Ko gero, kiekvienas sutiksime, jog vakare ar atvėsus orams mieliau rinktumėmės užeiti į tokią kavinę, kurioje matysime akį traukiančius ir šiltą atmosferą užtikrinančius šildytuvus.

Kaip išsirinkti dujinį šildytuvą?

Įsigyjant dujinį oro šildytuvą tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu dažnai kyla klausimai, kokio modelio, kokio dydžio šį gaminį pasirinkti, jog įsigyta prekė atitiktų Jūsų poreikius ir patenkintų lūkesčius. Mūsų komanda dėmesingai konsultuoja kiekvieną klientą, todėl maloniai laukiame Jūsų klausimų, be to, paruošėme trumpą atmintinę, kurios pagalba šildytuvą iš mūsų asortimento išsirinksite dar lengviau.

  • Išmatuokite numatomą dujinio šildytuvo vietos aukštį, ilgį ir plotį. Mūsų asortimente rasite skirtingų išmatavimų produktų: nerūdijančio plieno dujinis šildytuvas Alonzo (aukšis – 228 cm, pagrindo skersmuo – 46 cm), nerūdijančio plieno mobilus šildytuvas Piramidė Atėnė (aukštis – 220 cm, ilgis – 52 cm, plotis – 52 cm) ir oro šildytuvas Redem (aukštis – 228 cm, pagrindo skersmuo – 46 cm), tad nesunkiai išsirinksite Jums tinkamo dydžio gaminį. Verta atkreipti dėmesį ar prekę laikysite vienoje vietoje, ar ,atsižvelgiant į poreikį, norite keisti poziciją erdvėje. Siūlomi dujiniai šildytuvai nėra stacionarūs, įmontuoti tvirti ratukai leis juos eksplotuoti Jūsų norimame plote.
  • Numatykite ar oro šildytuvą laikysite atvirame lauke, ar po stogu. Mūsų produkcija pagaminta iš išskirtinai kokybiškų medžiagų, tačiau planuojant šią prekę laikyti atvirame lauke, ar keisti jos vietą atsižvelgiant į norus, rekomenduojame rinktis nerūdijančio plieno dujinį šildytuvą (Piramidė Atėnė, Alonzo). Nerūdijančio plieno gaminys išlaiko estetinę išvaizdą, pasižymi ilgaamžiškumu, todėl, net esant lietingoms oro sąlygoms, galėsite nesirūpinti dėl lietaus ir drėgmės poveikio įsigytam šildytuvui.
  • Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį ir tinkantį gaminio dizainą. Spinduliniai šildytuvai ne tik atlieka tiesioginę savo funkciją, tačiau yra itin universalus ir stilingas aplinkos elementas Jūsų namams, restoranui, terasai ar palapinei. Mūsų siūlomi minimalistinio ir modernaus dizaino šildytuvai puikiai derės prie įvairaus interjero, galite rinktis iš populiauriausių spalvų: sidabrinės (Piramidė Atėnė, Alonzo) ir rudos (Redem).
  • Atsižvelkite į dujinio lauko šildytuvo galingumą ir įvertinkite, kokį plotą norite apšildyti. Šis punktas – vienas iš svarbiausių, nes reikalinga numatyti, ar gaminys bus naudojamas atvirame, vėjuotame plote, ar pusiau uždaroje aplinkoje, kokią temperatūrą norite palaikyti. Dėl šių priežasčių siūlome kreiptis į mūsų klientų konsultantus, jog jie, įvertinę visus kintamuosius, pasiūlytų geriausią individualų sprendimą Jūsų atvejui, o, įsigyjant didesnį kiekį, akciją. Esant poreikiui ir užsakant didesnį kiekį šildytuvų, galime suderinti atvykimo laiką pas jus, nepriklausomai kurioje vietoje gyvenate (Vilniuje, Kaune, Kretingoje, Marijampolėje ar kitame mieste).
    Išsirinkę Jums tinkamiausią ir labiausiai patinkantį šildytuvą nepamirškite įsigyti dujų baliono. Dujų šildytuvų balionų kaina priklauso nuo to ar planuojate pirkti užpildytą dujomis, ar tuščią. Klientų patogumui mūsų parduotuvėje pigiai rasite abu variantus, kurie atitinka visus Europos Sąjungos standartus. Rekomenduojamas kiekis – 2 vienetai vienam dujiniam šildytuvui.

Kaip pajungti dujinį šildytuvą?

Iš tiesų pajungti dujinį šildytuvą ir pilnai paruošti jį darbui yra labai paprasta. Iš pradžių, kai jį įsigysite, reikės jį surinkti, tačiau tam jūs turėsite detalią ir tikrai aiškią instrukciją. Jeigu pirminis šildytuvo surinkimas jums atrodo pernelyg sudėtingas, galime tuo pasirūpinti už jus. Esant poreikiui gauti jau surinktus dujinius šildytuvus, tiesiog susisiekite su mumis mūsų kontaktais. Po surinkimo, vienintelis likęs žingsnis iki naudojimo – dujų šildytuvo baliono pajungimas. Tai padaryti yra labai paprasta, jums tereikės prijungti reduktorių (jis yra šildytuvo komplektacijoje) ant baliono, tuomet atsukti dujų balioną ir įjungti šildytuvą. Kilus klausimams dėl pajungimo, visada drąsiai kreipkitės į mus – padėsime atsakyti į visus klausimus.

Parduodame dujinius šildytuvus visoje Lietuvoje.

Mūsų parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, tačiau džiaugiamės, kad su patikimų siuntimo partnerių pagalba pristatome šildytuvus klientams į absoliučiai visus Lietuvos miestus ir miestelius (Vilnius, Kėdainiai, Kretinga, Kaunas, Marijampolė Klaipėda, Alytus, Šiauliai ir kiti.)

Susisiekite!