Lempučių užuolaidos

Skaityti daugiau

Norite papuošti lauko ar kitą erdvę gražiomis šviesos instaliacijomis? Turime jums ką pasiūlyti!

PROLED lempučių užuolaida (girlianda) turi net IP67 atsparumo įvertinimą bei puikiai atrodo tiek kasdieniame, tiek šventės formate. Prekės puslapyje rasite daugiau techninės informacijos apie tai, kuo pasižymi LED lempučių užuolaida. Čia taip pat galite rinktis patogiausią pristatymo ir apmokėjimo būdą. Renginiopartneris.lt pasirūpins sparčiu prekių pristatymu visoje Lietuvoje arba paruošimu atsiėmimui mūsų prekybos vietoje, Vilniuje.

Šiltai balta šviesos spalva ir jos efektas

Šiltai baltos šviesos diodų, LED lempučių užuolaidos sukuria jaukią atmosferą. Daug kam jos norisi tiek namuose, tiek renginių erdvėse. Ši ypatinga šviesos spalva, kurios spalvinė temperatūros skalė paprastai svyruoja nuo 2700K iki 3000K, imituoja švelnų, šiltą saulėtekio ar saulėlydžio švytėjimą. Švelnus, šiltos baltos spalvos apšvietimas nevargina akių, todėl jis mėgstamas tose vietose, kur reikia atsipalaiduoti, kaip kad terasa, tylesnė vieta nuo šurmulio ir panašiai.

Net ir psichologinis šiltos baltos šviesos poveikis žmogui yra vertas paminėjimo. Matydamas tokią, švelnią ir šiltą šviesą žmogus pasąmoningai lengviau atsipalaiduoja bei jaučiasi komfortiškai. Per tokias šventes , šiltos baltos šviesos užuolaidos suteikia romantiškumo ir elegancijos, sustiprina bendrą estetinį vaizdą, bet neapsunkina.

Na, o štai šaltesnio atspalvio šviesos tonai labiau tinka į užduotis orientuotai aplinkai – biure ar darbe. Jie nepadeda atsipalaiduoti ar jausti tokį komfortą.

Verta pakalbėti ir apie tvarumą bei taupumą. LED lempučių užuolaida, šia prasme, yra vienas geriausių pasirinkimų. Ji sunaudoja mažiau energijos ir, palyginti su kaitrinių lempučių apšvietimu, perdega gerokai rečiau. Dėl to LED šviestuvai visada bus tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas tiek vienkartiniam renginiui dekoruoti, tiek ilgalaikiam naudojimui namuose ar dekoravimo verslui. Pačios lemputės nereikalaus daug priežiūros.

Paprastas montavimas

Dekoratyvinė lempučių užuolaida puikiai atrodo bei yra lengvai sumontuojama. Jums nereikia daug vargti ieškant geriausios vietos įrengimui, kadangi PROLED girliandos gauna net IP67 atsparumo klasės sertifikatą. Jis užtikrina, kad nei girliandos, nei laidai nebijos: drėgmės, vėjo, karščio, UV spindulių ar sniego. Komplekte – pakuotėje bus viskas, ko reikia prijungimui. Užuolaidas galite tvirtinti prie tvoros, karnizo, lietvamzdžio ar net ant augmenijos.

Rekomenduojame kartu įsigyti ir prailgintuvus, kurių gali prireikti tuo atveju, kai prie užuolaidos montavimo vietos nėra elektros įvado.

Kaip sukurti stulbinantį vaizdą?

Lempučių – girliandų užuolaidos yra universalus dekoratyvinis elementas. Jis leidžia sukurti unikalią estetiką beveik bet kurioje vietoje. Profesionalai iš Renginiopartneris.lt pasidalins patarimais, kaip lempučių užuolaida leis sukurti idealų, stulbinantį vaizdą.

1. Nustatykite, kurioje vietoje LED šviesos užuolaidos turės didžiausią vizualinį efektą. Idealiai tam tinka zonos prie langų, sienos arba durys. Lauke dar dažnai jas išvysite kabinamas apie tvoras, kiemelius ar medžius.

2. Nepamirškite, kad šilta spalva kuria ramią, jaukią atmosferą, tad įsitikinkite, jog toks efektas praturtins atmosferą.

3. Šviesos užuolaidas derinkite su kitais apšvietimo elementais - rutuliniais žibintais ar žvakėmis, kad sukurtumėte daugiamatį efektą. Taip apšvietimas ir erdvė atrodys gausiai bei įspūdingai.

4. Kabindami užuolaidas skirtinguose aukščiuose arba naudodami skirtingo ilgio užuolaidas, galite suteikti erdvei vizualinio dinamiškumo.

5. Šviesas įkomponuokite į kitas dekoracijas, pavyzdžiui, audinio užuolaidas, žalumą ar meno kūrinius.

6. Įsitikinkite, kad visa elektrinė dalis sujungta saugiai. Tai labai svarbu, jei užuolaidos kabinamos šalia audinių arba lauke, kur teks tiesiogiai susidurti su oro sąlygomis.

7. Prieš pabaigą, keletą kartų įjunkite pakabintą užuolaidą ar užuolaidas. Taip galėsite palyginti, kas jūsų erdvėje atrodo geriausiai.

Susisiekite!