Filtrai
Filtruoti

Prekybinės palapinės

Skaityti daugiau

Funkcionalios, kokybiškos ir patvarios prekybinės palapinės arba sulankstomos pavėsinės orientuotos ne tik į verslo subjektus, bet ir į fizinius asmenis – tai bus šaunus pasirinkimas Jūsų šventei, laisvalaikiui gamtoje, poilsio zonai kieme. Jei svarstote, kas parduoda kokybiškas palapines pigiau, pasižvalgykite po didžiulį mūsų asortimentą. Kodėl verta investuoti į šį pirkinį ir kaip teisingai pasirinkti?

Palapinės lauko prekybai

Prekybinės palapinės bus labai geras sprendimas vertinantiems komfortą. Platus konstrukcijų pasirinkimas suteiks progą kiekvienam atrasti idealiai poreikius atitinkančią palapinę prekybai. Vienas iš kertinių jų privalumų yra ypač spartus surinkimas – tai pasiteisins esant blogam orui, vėluojant ar bet kuriuo kitu atveju, kai yra poreikis per maksimaliai trumpą laiką pastatyti pvz.: turgaus prekybinę palapinę.

Palapinės prekybai pasižymi kompaktiškumu, todėl jų sandėliavimas bei transportavimas tikrai nekels rūpesčių. Jos susilanksto ir užima labai nedaug vietos – galėsite vežti lengvuoju automobiliu! Tad tiek sandėliuojant, kai yra nenaudojamos, tiek transportuojant į surinkimo vietą, jos nekels rūpesčių dėl savo gabaritų.

Prekybinės palapinės išsiskiria ir aukštu patvarumu, atsparumu vandeniui bei labai plačia spalvų gama. O jų panaudojimo spektras irgi kur kas platesnis – nors vadinasi palapinės prekybinės, bet jos puikiai tiks ir kaip išskleidžiamos pavėsinės Jūsų kiemui, asmeninei šventei, laisvalaikiui gamtoje ir pan.
Unikali prekybinės palapinės tento siuvimo / klijavimo technologija užtikrina šimtaprocentinį atsparumą vandeniui. Lietus netaps kliūtimi Jūsų verslui, smagiam laisvalaikiui ar šventei – palapinė visiškai apsaugos nuo nepageidaujamų kritulių žmones, parduodamas prekes, maistą ar kt.

Greitai surenkimos palapinės

Pažvelgus į surinktą palapinę atrodo, jog jos surinkimo procesas turėtų būti gana sudėtingas. Tačiau tai ir yra vienas iš didžiausių jų privalumų – ar galite patikėti, jog šią palapinė surinksite vos per... minutę?

Įsigydami palapinę drauge gausite ir detalią jos surinkimo instrukciją, tačiau dažnu atveju jos nė neprireikia.

Greitas palapinės surinkimas – didelis privalumas. Palapinė reikalinga tuoj prasidėsiančiai šventei, o Jūs kiek vėluojate? Ne bėda – nes atvykę palapinę surinksite kone akimirksniu. Pradeda lyti, o Jūsų palapinė dar nesurinkta? Tai irgi nebus problema, nes surinkimui reikės skirti vos minutę.

Patvarumas

Mūsų asortimente prekybinę palapinę įsigysite labai patrauklia kaina, o geriausia tai, kad pigiau mokėsite už aukštą kokybę. Asortimente esančioms prekybinėms palapinėms būdingas labai aukštas atsparumo lygis. Jų rėmui naudojamas plienas arba aliuminis – du metalai, kurie pozicionuojami kaip vieni stipriausių, atspariausių ir ilgaamžiškiausių.

Padengti specialiomis medžiagomis jie demonstruoja puikų atsparumą korozijai ir kitam poveikiui iš aplinkos, o drauge atrodo labai reprezentatyviai.

Konstrukcijai naudojami profiliai atsparūs įvairioms oro sąlygoms, temperatūrų svyravimams, UV spinduliams – veiksniams, kurie dažnai gerokai sutrumpina metalo tarnavimo laiką. Negana to, visų palapinės konstrukcijos elementų sujungimui naudojami specialūs varžtai. Visos konstrukcijai priklausančios detalės užtikrina maksimalų tvirtuma bei stabilumą.

Patvarumo kontekste svarbus ir tentas. Pastarasis yra sertifikuotas, jo gamybai naudojamas poliesteris, turintis papildomą PVC dangą. Išskirtinis dėmesys gamybos proceso metu skiriamas ne tik pačiam audiniui, bet ir siuvimo technologijai, ypač siūlėms, siekiant garantuoti maksimalų tvirtumą bei užkirsti kelią net minimaliam vandens pratekėjimui.

Kaip išsirinkti prekybinę palapinę?

Nusprendę įsigyti naują prekybai skirtą palapinę mūsų asortimente susidursite su labai plačia pasiūla. Viena vertus, tai tikrai yra gerai – kuo daugiau pasirinkimo galimybių, tuo tvirčiau galime užtikrinti, kad kiekvienas iš Jūsų atras tai, kas absoliučiai atitiks poreikius ir finansines galimybes. Tačiau kita vertus, didelė įvairovė drauge kiek ir apsunkina pasirinkimo procesą bei užima daugiau laiko. Tad į ką atsižvelgti, renkantis prekybinę palapinę?

Pirmiausia apsispręskite, kokios klasės palapinę rinksitės. Nuo to priklauso palapinės techninės charakteristikos ir jos kaina. Ką siūlome?

  • Ekostrong.
  • Proframe.
  • Premium+.

Tai klasifikavimas pagal išskleidžiamų palapinių tvirtumą nuo tvirtos iki pačios tvirčiausios. Turime pastebėti, jog kokybė, patvarumas net ir labai dažnai naudojant būdingas visų klasių gaminiams.

Kai identifikuosite Jums aktualią palapinės klasę, alternatyvų laukas kaip reikiant susiaurės. Kitas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra sulankstomos pavesinės dydis. Kokį rinktis? Jei nežinote tikslių savo poreikių, pagelbės atsakymai į tokius klausimus:

  • Kam konkrečiai Jums sulankstoma pavesinė reikalinga: prekybai, asmeninei nedidelei šventei, daug svečių sulauksiančiam susibūrimui, sodo poilsio zonai ar kt.?
  • Ką ketinate įkurdinti palapinėje ir kokie tų daiktų gabaritai? Pavyzdžiui, jei čia stovės lauko baldai, tai svarbu, kiek jie užima vietos; jei vyks prekyba, reikia žinoti, kokių matmenų prekystalis; jei sulankstoma palapinė reikalinga šventei, tai svarbu, kiek asmenų bus ir kokio dydžio stalai / staliukai.
  • Kiek žmonių turėtų tilpti palapinėje? Be baldų ir kitų daiktų, čia, greičiausiai, bus ir žmonių, tad įvertinkite, kiek jų turėtų tilpti.
  • Kiek yra vietos pačiai palapinei? Jei plotas neribojamas, tuomet šis kriterijus nebus reikšmingas, tačiau jei vieta palapinei ribojama, tai bus bene vienas iš didžiausių pasirinkimą lemiančių veiksnių.

Atsakymai į šiuos klausimus leis dar labiau susiaurinti pasirinkimų lauką bei identifikuoti savo poreikius. Mūsų asortimente rinkitės tokius palapinių dydžius kaip 2x2, 3x2, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 m.

Renkantis prekybines palapines tikslinga atsižvelgti ir į dizainą. O mūsų pasiūloje rasite neįtikėtinai plačią spalvų gamą!

Taigi išsirinkite tinkamiausią palapinę ir patogiai pirkite internetu. Mus rasite Vilniuje, tačiau internetu įsigytos prekės visus pasieks sklandžiai, nepriklausomai nuo to, koks Jūsų miestas: Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė ar bet kuris kitas Lietuvoje.

Prekybinių palapinių kainos internetu

Svarstote, kas parduoda prekybines palapines? Domina pigios, bet kokybiškos? Suprantame, kaina yra tas kriterijus, kuris neretai lemia sprendimo priėmimą. Mūsų prekybos palapinių kainos startuoja vos kiek daugiau kaip nuo šimto eurų – tiek kainuoja 2x2 ar 3x2 m dydžio mūsų parduodamos Ekostrong klasės palapinės. Brangiausių kainos siekia arti 800 eurų. Klientams dažnai suteikiame progą mokėti kur kas pigiau – palapinėms taikoma akcija leidžia sutaupyti, bet ne kokybės sąskaita!
Pasirūpinsime patogiu pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose miestuose.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokias prekybines palapines galima įsigyti Renginiopartneris.lt?

Prekiaujame kokybiškomis, įvairių spalvų, dydžių aliuminio ir plieninio rėmo prekybinėmis palapinėmis. 

Jeigu renginių palapinę turime sandėlyje, jos pristatymas trunka vos 1-2 darbo dienas. 

Žinoma, dekoruodami prekybines palapines papuošite ir padarysite jas dar patrauklesnėmis. Ant prekybinių palapinių galima dėti įvairią spaudą. 

Turime įvairiausių dydžių palapinių. Rinktis reiktų pagal Jūsų poreikius bei turimą plotą statymui. Esant poreikiui, kreipkitės konsultacijai!

Palapinės rėmas gali būti aliuminio arba plieninio rėmo. Palapinės stogo ir sienų danga priklauso nuo pasirinkto modelio. 

Susisiekite!