Sulankstomi suolai

Skaityti daugiau

Kiekvienas turime reikalingus baldus namuose, šalia namų, biure ir pan. Tačiau yra situacijų, kai baldų dideliam žmonių kiekiui prireikia papildomai, pavyzdžiui, organizuojant renginį ar asmeninę šventę, sulaukus daug svečių ir pan. Natūralu, jog namuose neturime kelių dešimčių ar net šimtų kėdžių – kur gi tiek sutalpintume, tiesa? Tokiu atveju dažnas renkasi nuomos variantą. Bet jei papildomų baldų reikia dažniau, nuomotis tampa brangu. Kur kas ekonomiškiau įsigyti savo baldus. Tačiau čia vėl iškyla sandėliavimo problema. O ją visiškai išspręsti gali sulankstomi baldai. Pavyzdžiui, patogūs ir dailūs sulankstomi suolai iš mūsų el. parduotuvės puikiai tiks seminarams, pasirodymams, koncertams ir kitiems renginiams, asmeninėms šventėms, namų terasoms, restoranams bei kavinėms.

Sulankstomi suolai naudojimui patalpose

Jei patalpoje reikia sutalpinti didelį skaičių žmonių, kyla klausimas, iš kur gauti baldų jiems atsisėsti. Šiame kontekste sulankstomi suoliukai bus tobulas sprendimas, leisiantis problemą išspręsti labai efektyviai, o geriausia – nedidelėmis investicijomis.

Sulankstomi suoliukai pasiteisins tiek mažiems, tiek dideliems renginiams, tai pat ir asmeninėms šventėms: gimtadieniui, krikštynoms, vestuvėms ar kt.

Sulankstomas suoliukas bus labai naudingas ir namams – jo privalumus ypač įvertinsite užklupus didesniam svečių būriui. Taip pat tokį suoliuką galite įkurdinti mažame balkone – patogiai įsitaisykite su rytiniu kavos puodeliu ar mėgiama knyga ir sulankstykite suoliuką tada, kai jis nenaudojamas. Sulankstytas jis beveik neužims vietos!

Sulankstomi suolai naudojimui lauke

Mūsų el. parduotuvėje internetu parduodami sulankstomi suolai idealiai tiks naudoti lauke. Jie šimtu procentų atsparūs vandeniui bei kitam aplinkos poveikiui, todėl paviršius nebus pažeistas, suolai nepraras funkcionalumo ir reprezentatyvios išvaizdos. Antikoroziniais dažais padengtas suolų rėmas leis mėgautis jų privalumais lauke ir visiškai nesirūpinti, kad bus pakenkta pirminei baldų išvaizdai. Šie suolai labai lengvi, tačiau drauge tvirti ir ilgaamžiai, todėl tai bus ilgalaikė investicija. Jie labai sparčiai sulankstomi, o paskui sudedami, pritaikyti dažnam naudojimui, tad jų privalumais džiaugsitės tikrai ilgai.

Rinkitės tokius lauko suoliukus vykstantiems pasirodymams, mokymams, koncertams ar kitiems renginiams, taip pat lauko prekybai, turistavimui ir kt.

Verta paminėti, kad sulankstomi baldai nekels jokių problemų transportavimui – jie tokie kompaktiški, kad vietos pareikalaus minimaliai!

Kaip išsirinkti?

  • Rinkdamiesi sulankstomus suoliukus atsakykite sau į kelis klausimus:
    Kur suoliukai bus naudojami: lauko sąlygomis ar patalpose?
  • Kokių matmenų suoliukai aktualūs?
  • Kiek žmonių reikia sutalpinti?
  • Ar reikalingi sulankstomi stalai su suolais ar tik suolai?

Tikslūs atsakymai į šiuos paprastus klausimus leis identifikuoti savo poreikius, todėl palengvins pasirinkimo procesą.

Žinoma, prioritetą teikite tik patikimiems, stipriems ir puikiai savo funkciją atliekantiems gaminiams.

Įsigykite internetu

Šiandien daug ką įprasta pirkti internetu – tai patogu, greita, leidžia norimus daiktus įsigyti nė neišėjus iš namų, taigi suteikia progą ir efektyviai taupyti savo laiką. Tokią galimybę siūlome ir mes – sulankstomi stalai ir suolai laukui bei patalpoms mūsų klientus pasiekia įsigyti internetu.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu, nes asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus. Prie kiekvieno gaminio pateiktas aprašymas, nurodyta tiksli kaina, matyti, kurioms prekėms taikoma akcija ir jos suteikta proga mokėti kur kas pigiau.

Jūsų prekes sklandžiai bei operatyviai pristatysime Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste Lietuvoje.

Susisiekite!