Pastatomi biožidiniai

Skaityti daugiau

Pastatomi biožidiniai – namų elementai, galintys ne tik suteikti daugiau šilumos pasirinktai erdvei, bet ir įnešti į ją daugiau jaukumo bei grožio. Jei kaip tik norėtumėte vieną tokių jų įsigyti ir savo namams, Renginiopartneris.lt internetinė parduotuvė tam yra puiki vieta, kadangi čia rasite nemažą jų asortimentą bei gerą kainos ir kokybės santykį. 

Kaip veikia biožidiniai? 

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, pastatomas biožidinys yra ekologiškas sprendimas jūsų namams, puiki alternatyva įprastam židiniui, kurio veikimui yra naudojamas kietasis kuras. Biožidiniui yra reikalingas biokuras, kuris nėra kenksmingas nei gamtai, nei žmogaus sveikatai. Viskas, ką reikia padaryti, įpilti reikiamą biokuro kiekį į specialią biožidinio talpą bei uždegti degiklį. Dažniausiai degiklis gali būti reguliuojamas, priklausomai nuo to, kokio stiprumo liepsna yra reikalinga. Gera žinia ir ta, jog įsigijus biožidinį nereikia specialiai jam paruošti vietą, įrengti jam išmetamosios sistemos ar pasirūpinti antrinėmis atliekomis, likusiomis po medienos sudeginimo. 

Pastatomų biožidinių ypatybės

Biožidiniai turi tikrai ne vieną naudingą savybę. Visų pirmiausia, jie yra ekonomiški – 1 l biokuro užtenka nuo 3,5 iki 4 val degimo, todėl turėdami jį, galėsite efektyviai pašildyti norimą patalpą bei nemažai sutaupyti. Taip pat biožidinys pastatomas neskleidžia nemalonaus kvapo ar kenksmingų medžiagų į aplinką, todėl gali būti pritaikomas bet kam: terasai, balkonui, valgomajam, miegamiesiems kambariams ar net kavinei. Priklausomai nuo interjero, kuriam norite pritaikyti biožidinį, galima rinktis iš įvairių biožidinių rėmų, besiskiriančių savo spalva, forma bei medžiagomis, iš kurių yra pagamintas. Kad ir kurį iš jų nuspręsite pasirinkti, visi jie atrodo stilingai bei gali būti puiki interjero detalė. 

Gerai ir tai, jog biožidinius galima nesunkiai pernešti į kitą vietą, kurią norite pašildyti. Biokuro pagalba sukuriamos liepsnos yra lygiai tokios pat, kaip ir būtų naudojant įprastą kietąjį kurą, todėl tai tikrai suteiks daugiau jaukumo bei šilumos pasirinktai patalpai. Galiausiai, labai patogu, jog norint savo namus papildyti biožidiniu, nereikia rūpintis jokiu papildomu išmetamosios sistemos įrengimu. Todėl galėsite jį statyti bet kur, kur tik pageidausite.  

Pastatomi biožidiniai internetu

Internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt galite rasti labai platų biožidinių pasirinkimą. Rinkitės iš skirtingų dizainų, spalvų, dydžių bei formų – tikrai kiekvienas atras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį biožidinį. Tiesiog įsidėkite sau patinkantį produktą į krepšelį, pasirinkite patogiausią atsiskaitymo bei pristatymo būdą bei laukite, kol prekė bus pristatyta jums. 

Kaip bebūtų, jei išsirinkti iš didelės biožidinių gausos vis tiek sunku, galite pasinaudoti gyvo pokalbio funkcija, esančia mūsų internetinėje parduotuvėje. Parašykite jus dominantį klausimą, o mūsų konsultantai į jį pasistengs atsakyti kaip įmanoma greičiau. Taip pat su mumis galite susisiekti ir telefonu +370 692 92272 arba el. paštu pardavimai@renginiopartneris.lt. Visuomet būsime pasiruošę jums padėti!

Pastatomi biožidiniai pigiau

Jei domina pastatomi biožidiniai, tačiau nenorite jam išleisti milžiniškos sumos, internetinė parduotuvė Renginiopartneris.lt yra kaip tik ta vieta, kur galėsite rasti vieną jų geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Mūsų komanda stengiasi, jog kiekvieno pirkėjo apsipirkimo patirtis būtų kaip įmanoma geresnė, todėl neretai čia šiems produktams yra taikoma akcija ar įvairūs ypatingi pasiūlymai, leisiantys papildomai sutaupyti. Būtent dėl to pirkti internetu ne tik labai patogu bei greita, bet ir dažnai labai apsimoka! Tad, nieko nelaukite ir pasidairykite mūsų kataloge, kuriame visi biožidiniai yra atrinkti labai kruopščiai bei pasižymi puikia kaina

Susisiekite!