Biožidiniai

Skaityti daugiau

Biožidiniai - puiki dekoracija, su kurios pagalba galite suteikti unikalų akcentą savo namų interjere ar verslo patalpose. Tačiau biožidinys turi ir praktinę vertę – jis daro daugiau nei tik gražiai puošia erdvę viduje ar lauke. 

Biožidinys, dar vadinamas bioetanolio židiniu, yra ekologiškas būdas mėgautis tikros liepsnos šiluma, skleidžiama šviesa ir sukuriama jaukia atmosfera be jokių rūpesčių dėl netvarkos ar dūmų, kurie neišvengiami su tradiciniais židiniais. Ant stalo, ant grindų ar kitur pastatomi židinukai nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą, todėl jaukumą galėsite neštis su savimi arba perkelti į tą patalpą, kur jo labiausiai reikia.

Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog biožidinys šildo aplinką - orą, o ne tik daiktus ar objektus, kaip kad šildanti lempa. Dėl to jis prideda jaukumo ir komforto visur, kur yra pastatomas. 

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių formų ir dydžių biožidinių Heatum. Šio gamintojo įprasti bei automatiniai pastatomi biožidiniai: Glory, Marcos, Riben ir kiti tikrai verti dėmesio dėl to, kad kuria jaukumą ir gerina erdvės estetiką!

Ar biožidiniai šildo?

Taip, tačiau šildymas nėra pagrindinė šio daikto paskirtis! Priklausomai nuo pasirinkto biožidinio dydžio, jie tikrai gali skleisti  šilumos. Mūsų parduodami modeliai idealiai tinka jaukiai atmosferai sukurti kuklioje patalpoje arba tarnauja daugiau kaip dekoracija. Kai kurie modeliai turi ir dekoratyvinius elementus, kaip akmenukai, kurie sukuria dar didesnį jaukumo pojūtį žvelgiant į liepsną. Trumpai tariant, tinkamo dydžio pastatomi židinukai gali aplinkinę oro temperatūrą pakelti keliais laipsniais. 

Mūsų parduotuvėje siūlome įvairių stilių ir dydžių biožidinius, kad jie atitiktų jūsų poreikius. Nesvarbu, ar ieškote mažo ir dekoratyvaus, ar didesnio, skirto visam kambariui apšildyti, turime jums tinkamą biožidinį. 

Be to, skirtingai nei tradicinius židinius, Heatum biožidinius yra lengva naudoti ir prižiūrėti. Prie visų Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamų modelių pridedamos išsamios naudojimo ir priežiūros instrukcijos. Na, o tuo atveju, jeigu jums kiltų klausimų, mūsų komanda visada pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus.

Kaip veikia biožidiniai?

Biožidiniai veikia degindami bioetanolį – savo kurą. Bioetanolis yra biokuras, gaminamas iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, grūdų, cukrinių runkelių ar bulvių. Kai bioetanolio kuras deginamas biožidinyje, jis sukuria švarią liepsną. Su ja neatsiranda suodžių ir dūmų, kuriuos siejame su tradiciniais židiniais. Todėl deginti bio židinuką yra švariau, maloniau ir paprasčiau patalpų viduje.

Na, o tai, kaip įjungti ir naudoti jūsų pasirinktą Heatum biožidinio modelį, galima sužinoti pasinaudojus instrukcija arba atsivertus prekės puslapį bei perskaičius aprašymo/informacinę skiltį.

Paprastai galima pasakyti, kad biožidinius lengvai paruošite naudojimui. Pakanka supilti bioetanolį į specialią talpą židinyje, uždėti detales bei apsaugas ir uždegti židinį. Per kelias minutes pradėsite jausti malonią šilumą, sklindančią aplinkui. Bioetanolį reikia pirkti atskirai nuo pačio biožidinio.

Biožidinių pirkimas internetu

Vartotojų atsiliepimai apie Heatum biožidinius yra tikrai patys aukščiausi. Jeigu norite suteikti savo namų ar darbo erdvėms daugiau išskirtinumo ir jaukumo, jau dabar internetu įsigykite biožidinius Heatum. 

Patrauklia kaina parduodami produktai gali būti siūlomi net ir su akcija, o tai leis dar pigiau nusipirkti tikrai aukštos kokybės praktišką dekoro elementą.

Pristatyti užsakymus galėsime visoje Lietuvoje, o jeigu jums arti yra Vilnius ar šiame mieste būnate/gyvenate, prekes bus galima atsiimti ir fizinėje prekybos vietoje, adresu Visorių g. 20, Vilnius.

Susisiekite!