Filtrai
Kaina
  • 129,00 € - 289,00 €

Palapinės klasė
Palapinės profilis
Spalva
Filtruoti

Prekybinė palapinė 2x3

Skaityti daugiau

Ar žinote, jog prekybinė palapinė tiks ne tik prekybai? Žinoma, ji leis susikurti itin patogią ir nuo vėjo, lietaus bei saulės apsaugotą vietą prekybai lauke, tačiau drauge tokia palapinė gali tapti ir šauniu pasirinkimu šventei ar tiesiog poilsiui gamtoje. Ieškantys kokybiškos, tvirtos, labai lengvai ir sparčiai surenkamos palapinės turėtų pasižvalgyti po mūsų asortimentą – čia tikrai išsirinksite Jūsų poreikius atitinkančią.

Prekybinės palapinės 2x3 naudojimo paskirtys

Jei vykdote lauko prekybą, tai komfortiška, nuo išorės sąlygų sauganti ir itin greitai išlankstoma bei surenkama palapinė kaip reikiant prisidės prie Jūsų laiko taupymo ir komforto dirbant. Jei prekybai reikia didesnio ploto, statykite kelias palapines vieną šalia kitos, o tarp jų nemontuokite sienelės (verta įsigyti specialų lataką palapinių sujungimui). Visos palapinių sienelės montuojamos atskirai, todėl galite priklausomai nuo situacijos pasirinkti, kiek jų tvirtinsite. Nedidelei darbo vietai tiks prekybinė palapinė 3x2 ar kiek didesnė prekybinė palapinė 3x3. Jei reikia daugiau erdvės, rinkitės didesnių matmenų arba statykite kelias vieną šalia kitos.

Nors palapinės prekybinės, jos tobulai tinka ir šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms. Plati spalvų paletė leis sukurti norimą šventinę atmosferą ir nuotaiką. Palapinės apsaugos nuo saulės, lietaus, tad sukurs jaukią aplinką. Nedidelei šventei tiks prekybinė palapinė 2x3, didesnei galite mūsų asortimente išsirinkti ir erdvesnes.

Palapinė pasitarnaus ir kaip poilsiui skirta zona Jūsų kieme, sode, gamtoje prie ežero ar kitur. Tai bus labai gera užuovėja, nuo saulės apsaugota erdvė, taip pat puikus prieglobstis, jei užkluptų lietus. Poilsiui paprastai pasirenkama prekybinė palapinė 2x2 – nedideliam skaičiui žmonių tokios visiškai užtenka.

Kokybiškos ir lengvos

Mūsų parduodamos prekybinės palapinės išsiskiria aukšta kokybe, kurią lemia gamybos technologijos bei naudojamos medžiagos. Pirmiausia – rėmas. Jis gali būti plieninis arba aliumininis. Visi tvirtinimo elementai taip pat gaminami iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų. Aukšti kokybės standartai lydi kiekviename gamybos etape, todėl palapinės yra labai stiprios ir stabilios, ilgaamžės, nereikalauja priežiūros, metalinės dalys atsparios korozijai. Tentas irgi itin tvirtas ir užtikrinantis šimtaprocentinę apsaugą nuo lietaus.

Papildomų privalumų teikia ir tai, jog palapinės kojelių aukštis yra reguliuojamas, todėl galėsite pasirinkti tokį, kuris patogiausias Jums, ir lengvai užfiksuoti. Didelės kojų pagrindo plokštės garantuoja maksimalų stabilumą, kas taip pat yra labai svarbu.

Prekybinės palapinės išsiskiria ne tik aukšta kokybe, bet ir svoriu – jos labai lengvos ir kompaktiškos, tad tikrai įvertinsite šias savybes, kai palapinę reikės sandėliuoti, transportuoti, pernešti į kitą vietą. Negana to, tiek plieno, tiek aliuminio rėmą turinčią palapinę labai sparčiai surinksite. Ar galite patikėti, jog tam reikės vos minutės?

Prekybinių palapinių 2x3 kainos

Svarstote, kas gera kaina parduoda prekybos palapines? Jei aktualus puikus kainos ir kokybės santykis, užsukote būtent ten, kur reikia. Mūsų asortimente prekybinių palapinių 2x3 kainos maloniai stebina. Tiesa, kainų diapazonas gana platus, tad tikslinga žinoti, kad kainai įtakos turi ne tik dydis, bet ir klasė, rėmas ar kiti aspektai.

Apskritai prekybinių palapinių kainos startuoja nuo kiek daugiau kaip šimto eurų. Visgi nors pigios, bet geros ir tvirtos. Brangiausių kainos siekia arti 800 eurų. Savo klientus visada nudžiuginame viena kita patrauklia akcija, kurios metu kokybiškas palapines galima įsigyti kur kas pigiau.

Pasirūpinsime sklandžiu užsakymo atvežimu nepriklausomai nuo to, kuris miestas Jūsų: Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Marijampolė, Panevėžys ar kitas.

Tiesa, perkant internetu kainos visiškai nepriklauso nuo to, kuriame mieste gyvenate: Vilniuje Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame – visi mėgaujasi puikiomis kainomis ir nuolaidomis.

Susisiekite!