Filtrai
Kaina
  • 44,00 € - 229,00 €

Spalva
Medžiaga
Apvalus stalas
Stačiakampis stalas
Filtruoti

Banketiniai stalai

Skaityti daugiau

Banketinis stalas – vienas iš svarbiausių elementų viešbučių, restoranų veikloje, taip pat be jų neįsivaizduojame įvairių asmenininių švenčių (vestuvių, gimtadienių, krikštynų). Stalai puošiami įvairių spalvų ir dydžių staltiesėmis, dekoruojami gelėmis ar kitais dekoro elementais, todėl dažnai tampa pagrindiniu šventės akcentu.

Labai svarbu įsigyti tvirtus, stabilius ir kokybiškus banketinius stalus, nes jiems tenka atlaikyti didelius klientų srautus neprarandant reprezentatyvios išvaizdos, o perkant internetu – užtikrinamas geriausias kainos ir kokybės santykis.

Tvirti ir kokybiški banketiniai stalai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ilgaamžius, stabilius, pagamintus iš aukščiausios kokybės žaliavų stalus. Sulankstomi banketiniai stalai sudaryti iš tvirtos plieno konstrukcijos (kojos lengvai ir nesudėtingai lankstosi) ir medinio stalviršio, kurį galite rinktis papildomai padengtą minkšta PVC danga (užtikrina dar geresnį indų ar tekstilės gaminių sukibimą su stalu).

Pastačius šiuos stalus kojos užfiksuojamos, todėl užtikrinamas tvirtumas ir stabilumas. Verta paminėti, jog būtent dėl lankstomų stalo kojų, juos itin lengva sandėliuoti neužimant daug vietos. Banketinių stalų sandėliavimui ar patogiam ir saugiam jų transportavimui galite įsigyti transportavimo vežimėlius. Atsižvelgdami į klientų poreikius siūlome skirtingų formų: apvalius, stačiakampius stalus, kurių turime įvairių skirtingų dydžių.

Banketiniai stalai itin populiarūs maitinimo įstaigose, kaimo turizmo sodybose, konferencijų salėse, biuruose, dėl jų puikios kainos ir kokybės santykio pamėgti ir privačiose erdvėse. Elektroninėje parduotuvėje turime didelį kiekį ir platų banketinių baldų pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Kaip išsirinkti banketinius stalus?

  • Organizuojate renginį, atnaujinate kavinės interjerą ar ieškote baldų biurui? Galime Jums padėti! Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų aukščiausios kokybės banketinių stalų pasirinkimą pigiau. Pateikiame trumpą atmintinę, kaip išsirinkti baldą atitinkantį Jūsų poreikius, o jei turite klausimų – susisiekite telefonu ar elektroniniu paštu.
    Išsirinkite banketinio stalo formą. Galime pasiūlyti apvalius, stačiakampės formos ir baro stalus, todėl atsižvelgdami į asmeninius poreikius, vietą erdvėje išsirinksite tinkamą baldą bet kokio koncepto renginiams.
  • Įvertinkite svečių ar dalyvių skaičių. Žinodami asmenų skaičių galėsite išsirinkti tinkamo dydžio banketinį stalą, jog visi svečiai sedėtų komfortiškai ir, esant poreikiui, būtų vietos dekoracijoms.
  • Pasirinkite norimą stalo dangą. Internetinėje parduotuvėje siūlome medinio stalviršio ir medinio stalviršio dengtus PVC danga stalus. Pastarųjų paviršius – minkštas, todėl geresnis sukibimas su indais ir staltiesėmis.
  • Dekoruokite tekstilės gaminiais. Banketinius stalus galite puošti įvairių spalvų ir dydžių staltiesėmis, kurios suteiks puošnumo, estetiško vaizdo erdvėje nereikalaujant didelių išlaidų (nedidelė kaina ir puiki kokybė).

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kodėl verta rinktis Renginiopartneris.lt perkant banketinius stalus?

Prekiaujame aukščiausios kokybės banketiniais baldais, kurių patikimumą patikrinome patys bei tūkstančiai mūsų klientų. 

Įprastai banketinius stalus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Susisiekite!