Sulankstomi baldai

Skaityti daugiau

Pavadinimas išduoda, jog šie baldai išsiskiria tuo, kad yra galimybė juos sulankstyti. Tai vienas iš kertinių jų pranašumų, mat tokie baldai bus nepamainomi, kai nėra daug vietos jų sandėliavimui. Taip pat jie nekels iššūkių transportavimui – sulankstyti bus itin kompaktiški.

Mūsų asortimente esantys sulankstomi lauko baldai žavi ir aukšta kokybe, estetiška išvaizda, dailumu, stabilumu ir tvirtumu. Tiesa, nereikėtų pamiršti ir universalaus pritaikymo – jų privalumai atsiskleis, kai reikės gerų baldų renginiams, taip pat turistavimui gamtoje, jie idealiai tiks ir namams, ir kavinėms, restoranams ar kt.

Sulankstomi stalai

Plastikiniai, mediniai, tvirtas plienines konstrukcijas turintys sulankstomi stalai tikrai pelnys simpatijas tų, kurie vertina stabilumą, patvarumą ir aukštą kokybę. Šie stalai bus puikus pasirinkimas kavinių ir kitų maitinimo įstaigų lauko terasoms, poilsio zonai prie namų, renginiams po atviru dangumi. Nedidelis sulankstomas stalas bus nepamainomas turistaujant – suteiks patogumo ir leis pasijusti tarsi namuose.

Mūsų asortimente galėsite rinktis iš plačios sulankstomų stalų įvairovės – spalvų, dydžių ir formų pasirinkimas leis kiekvienam atrasti tai, kas geriausiai atitiks poreikius.

Sulankstomos kėdės

Sulankstomos kėdės su atlošu ar kompaktiškos taburetės – kuris variantas tinka? Tokios kėdės bene labiausiai pasiteisina renginiuose po atviru dangumi – ten, kur baldų įprastai nebūna. O štai sulankstomų kėdžių galėsite pristatyti kiek tik širdis geidžia! Jos dailios, stilingos, tad padės sukurti estetišką, darnią aplinką. Puikiai tiks tiek koncertams, seminarams, tiek ir asmeninėms šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms.

Sulankstomi suolai

Lengvi, kompaktiški ir labai paprastai išlankstomi bei sulankstomi suolai demonstruos savo geriausias savybes renginiuose ar tiesiog namų kieme. Sulankstytas baldas nereikalaus didelio ploto sandėliavimui, o transportuoti jį bus neįtikėtinai paprasta – vežkite automobilyje arba tiesiog neškite rankose! Patogi nešimo rankena ir mažas svoris garantuos patogumą nešant net ir didesnį atstumą.

Turistavimui ir kitai lauko veiklai

Mūsų sulankstomi baldai bus geriausias pasirinkimas turistavimui ar jaukiam laikui gamtoje. Jų gamybai naudojamos medžiagos garantuoja baldų patvarumą, stabilumą ir atsparumą vandeniui bei kitam poveikiui iš aplinkos. Tad nei prastas oras, nei saulės kaitra šių baldų nepažeis, nedeformuos, o Jūs galėsite komfortiškai mėgautis šauniu laiku gamtoje.

Sulankstomi stalai ir kėdės yra bene esminiai turistiniai baldai, leidžiantys ir vidury miško, ir prie ežero ar kitame įstabiame gamtos kampelyje jaustis labai patogiai.

Ofisui ir kitoms patalpoms

Sulankstomi baldai puikiai tiks biurui, jei dažnai kraustotės, aktualus mobilumas – jie labai lengvai pervežami ir sulankstyti reikalauja minimalaus ploto transporto priemonėje. Taip pat dėl savo specifikos tokie baldai puikiai pasitarnaus nedideliam balkonui, kuriame gali būti sulankstyti, kai nenaudojami.

Sulankstomos taburetės pasiteisins mažytėje virtuvėje – jomis naudokitės sulaukę svečių, o įprastai laikykite sulankstytas (galima pakabinti ant sienos ir taupyti grindų plotą).

Rinkitės mūsų asortimente! Internetu parduodami sulankstomi lauko baldai sužavės ne tik funkcionalumu, bet ir kaina – mokėkite pigiau, tačiau taupykite ne kokybės sąskaita! Rinkitės patinkančius, jei aktualūs prekybiniai baldai, turistavimui, renginiams, maitinimo įstaigoms, laukui prie namų ar kt. Jų pervežimui nereikės didelės transporto priemonės, nes baldų kompaktiškumas pavydėtinas!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kiek užtrunka sulankstomų baldų pristatymas?

Įprastai baldus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Tai, ko gero, kokybiškiausi produktai už žemiausią kainą. 

Populiariausi sulankstomi baldai - mūsų kokybiški stalai, kėdės, suolai. 

Taip, mūsų parduodami sulankstomi baldai atsparūs lauko sąlygoms. 

Susisiekite!