Filtrai
Kaina
  • 39,00 € - 229,00 €

Spalva
Medžiaga
Apvalus stalas
Stačiakampis stalas
Filtruoti

Sulankstomi stalai

Skaityti daugiau

Lengvi, funkcionalūs, stabilūs ir ilgaamžiai sulankstomi stalai idealiai tiks lauko prekybai, šventėms, renginiams, pasirodymams lauke, turistavimui ir kt. Jų panaudojimo spektras labai platus, o kaina itin patraukli, todėl tai – puiki investicija mėgstantiems už aukštą kokybę mokėti pigiau. Siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą – net išrankiausieji atras poreikius atitinkančius stalus.

Sulankstomi stalai naudojimui patalpose

Kartais sudedami stalai asocijuojasi su prasta kokybe, stabilumo stoka ir pan. Tačiau mūsų gaminiai absoliučiai paneigia tokias išankstines nuomones ir pelno naudotojų simpatijas. Pasiūloje esantys sulankstomi staliukai patraukia dėmesį estetiška, dailia išvaizda, o juos išbandžiusieji visuomet įvertina pavydėtiną patvarumą, stiprumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės poveikiui. Stalai labai stabilūs ir šiuo požiūriu visiškai nesiskiria nuo įprastų stalų.

Naudoti patalpose labai dažnai pasirenkami mūsų mediniai stalai, turintys tvirtą plieno konstrukciją. Medis – ne paslaptis – labai mėgiamas dėl savo išvaizdos ir dovanojamos harmonijos, jaukumo.

Stalai labai tinka šventėms, patalpose vykstantiems renginiams, konferencijoms ir kt. Užtruksite vos kelias akimirkas, kol stalą pastatysite. Dar labiau nustebins jo kompaktiškumas sulanksčius – prireiks itin mažai vietos jiems sandėliuoti.
Mediniai sulankstomi stalai yra stačiakampio formos ir apvalūs, skirtingų dydžių. Galite pasirinkti patinkančią stalviršio spalvą – derinkite prie savo norų ar kuriamo interjero stiliaus.

Sulankstomi stalai naudojimui lauke

Jei aktualus stalo eksploatavimas lauko sąlygomis, tai idealiai tiktų plastikinį stalviršį turintys sulankstomi staliukai iš mūsų asortimento. Rinkitės stačiakampio formos arba baro staliuką. Kokybiški sulankstomi stalai prekybai, taip pat lauke vykstančioms šventėms, renginiams ir pan. Nedidelis staliukas tikrai bus įvertintas ir leidžiant laiką gamtoje – gardžių pietų susėsite labai patogiai! Ar žinote, kuo dar nustebins šie sulankstomi staliukai? Juos galite neštis tiesiog rankose! Itin populiari prekė - sudedamas stalas lagaminas. Patogi nešimo rankena ir mažas svoris suteiks galimybes stalą nešti neeikvojant daug jėgų. Tiesa, stalai sulankstomi labai operatyviai, todėl nereikės tam skirti daug brangaus savo laiko!

Mūsų lauke naudoti tinkantys sulankstomi sodo stalai yra visiškai atsparūs vandeniui, o specialiais dažais dengta konstrukcija suteikia šimtaprocentinę apsaugą nuo drėgmės ir korozijos.

Tokie stalai bus geras pasirinkimas, jei domina turistinis (iškylos) stalas, turgaus stalai, lauko stalai su kėdėm maitinimo įstaigoms, kavos maži sulankstomi staliukai terasai prie namų ir kt.

Renginiams ir šventėms

Renginiams bei šventėms paprastai reikia nemažai stalų, kėdžių, suolų. Jie dažnai yra nuomojami, mat daugelis tiesiog neturi, kur jų laikyti tada, kai yra nenaudojami. Tačiau sandėliavimas nebus problema, jei įsigysite sulankstomus baldus.

Sulenkiami stalai ir kėdės bei suolai labai lengvai ir patogiai susilanksto, o geriausia, jog užima itin mažai vietos, tad Jums nereikės didelio ploto jų sandėliavimui. Dar jie labai lengvai pervežami, tad nekels rūpesčių transportavimui.
Švenčių bei renginių metų dailūs sulankstomi stalai atrodys labai reprezentatyviai – net ir neuždengti staltiese jie kurs estetišką, harmoningą įvaizdį.

Lengvas ir patogus pasirinkimas

Jei domina sulankstomi stalai su suolais bei kėdėmis, tai mūsų asortimente labai patogiai ir greitai išsirinksite tinkamiausius. Nors pasiūla didelė, tačiau paiešką palengvins patogi prekių filtravimo sistema. Nustatykite, kokie baldai Jums aktualūs, kokie parametrai domina ir rinkitės tik iš poreikius atitinkančių alternatyvų. Asortimentą filtruoti galite pagal tokius kriterijus kaip kaina, stalo forma ar kt.

Mūsų el. parduotuvėje internetu pirkti ne tik patogu, bet ir pigiau – sulankstomų stalų kainos startuoja vos nuo pusšimčio eurų. Negana to, suteikiame progą mokėti dar mažiau, kai stalams taikoma akcija!

Susisiekite!