Organizuojate renginį ir ieškote jam tinkančios pakylos? Tuomet elektroninė parduotuvė Renginiopartneris.lt gali būti puiki vieta ją įsigyti geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Nieko nelaukite ir užsukite pasižvalgyti!

Kas yra ir kam naudojamos pakylos? 

Pakylos – neatsiejamas elementas nuo įvairių renginių ar švenčių organizavimo. Tai yra aukščiau įrengta aikštelė, ant kurios vyksta įvairūs koncertai, šokiai, vaidinimai ar apdovanojimai. Jos gali būti naudojamos tiek dideliems, tiek ir mažesniems renginiams – jų pagalba visi susirinkusieji lengvai matys, kas ant jos vyksta. Taip pat pakylos gali labai praversti ir tuo atveju, jei norima išlyginti nelygų paviršių. Jos yra itin tvirtos, todėl ant jų pasirodymą gali rengti nemažas skaičius žmonių, o taip pat jos yra pritaikytos ir sunkių dekoracijų atlaikymui. Kad ir kurioje vietoje scenos pakyla būtų įrengta, galite nė neabejoti, jog ji taps traukos objektu. 

Pakylų tipai

Šiuo metu rinkoje galima rasti pačių įvairiausių pakylų. Dažniausiai jas galima susikomplektuoti patiems, pasirenkant, kokio aukščio ir kokio dydžio pakyla jums bus reikalinga. Tai pasiekti padeda skirtingų aukščių pakylų kojos bei scenos pakylų jungtys, leidžiančios greitai ir tvirtai sujungti kelias pakylas į vieną. Tokios surenkamos pakylos įrengimas yra tikrai labai paprastas, tačiau, jei kyla sunkumų tai padaryti patiems, visuomet galite kreiptis į mūsų komandą, kuri yra pasiruošusi padėti. Kai renginys pasibaigia, mobilios pakylos gali būti paprastai išardomos ir sandėliuojamos – dažniausiai išrinktos jos neužima daug vietos.

Pakylų kaina

Jei jus domina, kokia yra pakylos kaina, tiksliai atsakyti į šį klausimą yra gana sudėtinga, kadangi tai priklauso nuo kelių faktorių: medžiagų, iš kurių ji yra pagaminta, reikiamo jos dydžio bei aukščio. Natūralu, jog didžiulė pakyla kainuos kur kas brangiau nei kelių kvadratinių metrų. Tad, pirmiausia nuspręskite, kokios jos jums reikia. Jei sunku pasirinkti, galite pasinaudoti gyvo pokalbio funkcija – mūsų konsultantai visuomet bus pasiruošę padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Be to, gera žinia ir tai, jog internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt reguliariai visam asortimentui yra taikomos įvairios nuolaidos bei ypatingi pasiūlymai, leisiantys norimą prekę įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. Na, o jei pakyla reikalinga tik vienam kartui, jums gali labiau tikti jos nuoma, o ne pirkimas, ką taip pat gali pasiūlyti Renginiopartneris.lt!

Pakylos internetu

Pirkti internetu – greita, paprasta ir saugu, tad, jei ieškote pakylos savo organizuojamam renginiui, užsukite į elektroninę parduotuvę Renginiopartneris.lt. Viskas, ką jums reikia padaryti, įsidėti norimą prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą bei laukti, kol prekė pasieks jus. Visas prekes, įsigytas už daugiau nei 100 eurų, pristatysime nemokamai. Tad, jei susidomėjote, pasižvalgykite jų mūsų kataloge!

Susisiekite!