Kupoliniai paviljonai

Skaityti daugiau
0,00 €
Užsakoma prekė
Paviljono plotas: Galima derinti
Paviljono konstrukcija: Cinkuotas plienas
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų profesionalių paviljonų pasirinkimą: Stretch, Crown, Pagoda, modulinius, arkinius ir kupolinius. Pastarieji itin išpopuliarėjo visame pasaulyje, dėl savo išskirtinės konstrukcijos ir stilingos išvaizdos. Kupoliniuose paviljonuose organizuojami įvairūs renginiai, švenčiamos vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, taip pat įkuriamos restoranų ar kavinių erdvės. Elektroninėje parduotuvėje parduodame modernaus dizaino, tvirtus, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų kupolinius paviljonus, kuriuos gaminame pagal individualų Jūsų užsakymą! Norite? Kviečiame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo specialistais, kurie pasiruošę Jums padėti įsigyti svajonių paviljoną.

Ilgaamžiškumas ir išskirtinė kokybė

Įsigydami bet kurią prekę tikitės gauti aukščiausios kokybės produktą, kuris būtų pagamintas iš patvarių medžiagų ir pasižymėtų lengva priežiūra. Mūsų parduodami kupoliniai paviljonai (dažnai vadinami kupolais) gaminami atsižvelgiant į klientų poreikius, mūsų patirtį ir ilgametę gamintojo patirtį, todėl užtikriname išskirtinę gaminio kokybę ir jo ilgaamžiškumą. Pateikiame gamybos proceso ir medžiagų ypatumus:

  • Paviljono konstrukcija. Kupolo konstrukcija yra gaminama iš cinkuoto plieno arba nerūdijančio plieno profilių. Kaip jau žinome, tai tvirtos, ilgaamžės medžiagos, kurios pasižymi 100% atsparumu korozijai. Tai - didžiulis privalumas, kuris užtikrina estetišką gaminio išvaizdą net po ilgo naudojimo. Iš cinkuoto plieno medžiagos taip pat pagamintos tvirtinimo detalės ir smeigtai. Konstrukcinių detalių virinimui naudojami tik pažangiausi pramoniniai virinimo prietaisai, kurių dėka siūlės yra daug tvirtesnės ir neprarandamas gaminio vientisumas. Kupolinio paviljono konstrukcijos tikslumą, stabilumą užtikrina tai, jog profiliai pjaustomi lazerinėmis pjovimo staklėmis.
  • Kupolo tentas. Ant kupolinio paviljono konstrukcijos tvirtinamas tentas, todėl ne mažiau svarbu, jog jis pasižymėtų patikima kokybe. Mūsų parduodami tentiniai paviljonai pagaminti iš aukščiausios kokybės PVC medžiagos, o jo svoris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, gali būti 550-850 gr/m2. Tentų pjaustimui naudojamos lazerinės pjovimo staklės, o jų siuvimui – tvirtos medžiagos. Dėl šių priežasčių paviljono tentas pasižymės tvirtumu, tikslumu ir atsparumu vandeniui.

Plačios panaudojimo galimybės

Sudėtinga sutikti žmogų, kuris nebūtų matęs šių modernaus ir išskirtinio dizaino kupolinių paviljonų. Jie – viena iš įsitvirtinusių paviljonų tendencijų visame pasaulyje!
Šie statiniai puikus pasirinkimas šventėms, renginiams, vestuvėms dėl jų inovatyvios išvaizdos ir didelės erdvės. Skaidrus tentinis stogas (galima gaminti tiek skaidriu, tiek skaidriu – neskaidriu stogu) leidžia pasijausti tarsi po atviru dangumi, tačiau apsaugo nuo lietaus ar kitų nepageidaujamų oro sąlygų. Kupolinis paviljonas yra erdvus, neretai su aukštomis lubomis, todėl galite įgyvendinti įvairius dekoro sumanymus pasitelkdami augalus, lempučių girliandas ar kitus elementus.
Kupoliniai paviljonai gali būti tiek laikini tiek stacionarūs pastatai, todėl pavėsinė – kupolas dažnas pasirinkimas viešbučių bei kavinių lauko erdvėse. Tokiu būdu apsaugosite klientus nuo nepalankių oro sąlygų, o pasitelkę dujinius ar infraraudonųjų spindulių šildytuvus tieksite savo paslaugas visais metų laikais. Šie paviljonai taip pat naudojami įrengiant viešas ar privačias lauko poilsio zonas, bibliotekas, oranžerijas, statomi pardavimui ar nuomai. Tai – universalus gaminys už puikią kainą!

Individualus gaminys tik Jums!

Neretai klientai kreipiasi į mus ieškodami pirkti individualaus kupolinio paviljono su konkrečiu dydžiu, dizainu, specifinėmis techninėmis specifikacijomis. Mes galime įgyvendinti visas Jūsų idėjas ir padėti įsigyti kokybišką prekę, kuri atitiks Jūsų lūkesčius. Kupolinius paviljonus gaminame individualiai, todėl galite rinktis įvairaus skersmens ir aukščio išmatavimų, taip pat galite užsisakyti skaidrų, neskaidrų, įvairių spalvų ar jų kombinacijų tentą.
Mūsų komandoje dirba profesionalūs technikai ir klientų aptarnavimo specialistai, todėl garantuojame Jums pagalbą ne tik pirkimo metu, bet ir įsigyjus paviljoną. Nesidrovėkite ir konsultuokitės internetu arba atvykite pas mus! Teikiame kupolinio paviljono pastatymo apmokymo paslaugą, o norint jį laikyti kaip stacionarų statinį – galime pastatyti už Jus. Nedelskite ir susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Susisiekite!