Filtrai
Kaina
  • 10,00 € - 39,00 €

Spalva
Medžiaga
Stačiakampė staltiesė
Filtruoti

Staltiesės stačiakampiam stalui

Skaityti daugiau

Stalas šventėje, kavinėje, renginyje ar kitur dažnai būna dėmesio centre. Štai kodėl paprastai itin skrupulingai parenkami indai, servetėlės ir puošybos elementai. Dar dailus stalas neįsivaizduojamas be staltiesės – estetiškos, kokybiškos ir labai gražios. Jei būtent tokios ieškote stačiakampio formos stalui, tai mūsų e. parduotuvėje turėsite itin platų pasirinkimą. Įvertinkite savo poreikius ir netruksite atrasti idealiai juos atitinkančią staltiesę labai gera kaina. 

Staltiesės kavinėms ir namams

Mūsų asortimente kiekvienas išsirinksite kokybiškas, lengvai prižiūrimas ir dailias staltieses stačiakampiams stalams, tiksiančias namams, kavinėms, o taip pat ir renginiams ar prekybai lauke.

Kodėl mūsų staltiesės bus labai geras pasirinkimas?

  •         Šie gaminiai atitinka OEKO-TEX ® standartą;
  •         Staltiesės siūtos iš labai tvirto audinio, demonstruosiančio geriausias savo savybes: atsparumą dėmėms, stiprumą, puikią išvaizdą, ilgaamžiškumą;
  •         Naudojamas vientisas audinys, todėl vaizdo negadins siūlės – maksimaliai estetiškas ir dailus vizualinis vaizdas;
  •         Aukščiausio lygio siuvimo technologija garantuos patrauklų dizainą bei puikią kokybę eksploatuojant gaminį.

Dėl minėtų savybių šie tekstilės gaminiai labai tiks naudoti maitinimo įstaigose, taip pat bus puikus pasirinkimas ir namams: kasdienai ar asmeninėms šventėms, gardiems pietums lauko poilsio zonoje ar mėgaujantis laiku gamtoje.

Tiesa, kalbant apie jų panaudojimą  kavinėms, tai tikslinga paminėti ir atsparumą nešvarumams bei labai lengvą priežiūrą. O tai itin pasiteisins net tada, jei staltiesės bus intensyviai naudojamos ir dažnai skalbiamos. Visos mūsų parduodamos staltiesės stačiakampiams stalams nereikalaus daug laiko priežiūrai. Pirmiausia, jos nėra imlios nešvarumams. O antra, jų priežiūra itin paprasta – galima skalbti žemoje temperatūroje, valyti sausa ar drėgna šluoste.

Maitinimo įstaigose labai svarbus ir estetinis vaizdas, reprezentatyvumas, todėl tai dar vienas įrodymas, kodėl staltiesės stačiakampiam stalui iš mūsų asortimento bus geriausias variantas. Jos labai estetiškos, elegantiškos, solidžios, padeda kurti nepriekaištingą prabangos įspūdį. Pasiūtos taip, kad kristų dailiomis klostėmis, todėl atrodys labai grakščiai tiek tada, kai staltiesė sieks žemę, tiek ir tada, kai ji bus trumpesnė.

Staltiesės dideliems, stačiakampiams stalams

Stačiakampiam stalui skirtos staltiesės yra tokios pat formos – stačiakampio arba kvadrato. Mūsų asortimente yra didelės ir mažesnės, todėl atrasite tinkamiausią.

Iš aukštos kokybės poliesterio pagamintos stačiakampės staltiesės yra įvairių spalvų. Jei norite sukurti klasika alsuojančią atmosferą, tobulai tiks baltos. Jos itin estetiškos, elegantiškos ir dailios. Subtiliam, romantiškam įvaizdžiui kurti tiks ir pilkos, kreminės spalvos staltiesės. Jei norite šio to originalesnio, ryškaus bei išskirtinio, Jums tiks juodos, rudos, raudonos, bordo spalvos staltiesės.

Stačiakampės staltiesės dideliems stalams puikiai tinka terasoms prie namų, prekybos palapinėms, lauko poilsio zonoms, maitinimo įstaigoms, asmeninėms šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms, gimtadieniams ir kitoms įvairioms progoms, vidaus ar lauko renginiams ir t.t.

Staltiesių dydžiai. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Mūsų asortimente rinkitės tokių dydžių staltieses stačiakampio formos stalams:

  •         150x150 cm;
  •         150x250 cm;
  •         220x220 cm;
  •         310x220 cm.
  •         Kiti dydžiai.

Dažnam kyla klausimas, kaip žinoti, kokio dydžio staltiesę rinktis. Esminis aspektas, kurį reikia įvertinti, yra stalo matmenys. Svarbu, kad staltiesės kraštai būtų ne aukščiau kaip 15 cm nuo stalo krašto. Patogu, jei šis atstumas bus apie 25 cm – staltiesė netrukdys atsisėsti. Tačiau, pavyzdžiui, šventiniams stalams paprastai pasirenkamas žemę siekiantis ilgis. Todėl dydžio pasirinkimas priklauso nuo stalo matmenų ir nuo norimo sukurti įvaizdžio.

Puikios kokybės stačiakampes staltieses įsigyti galite internetu mūsų e. parduotuvėje. Pirkti čia labai patogu, greita, saugu. Prie kiekvienos prekės pateikiama nuotrauka, naudinga informacija, tiksli kaina, taip pat matyti, ar konkrečiam gaminiui taikoma akcija ir galimybė mokėti pigiau. Asortimentą galite filtruoti pagal kainą, spalvą, dydį.

Internetu įsigytas prekes pristatysime sklandžiai ir operatyviai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste Lietuvoje. Mums svarbus Jūsų patogumas ir geriausia pirkimo patirtis.

Susisiekite!