Palapinių priedai

Skaityti daugiau

Plačiame mūsų asortimente rasite kokybiškas, patvarias ir greitai surenkamas išskleidžiamas palapines. Jas klasifikuojame į atitinkamas klases: Ekostrong, Proframe, Titan, Premium+, kurios skiriasi savo techninėmis specifikacijomis, todėl kiekvienas ras savo poreikius atitinkančią prekę. Norėdami patikimai sujungti išskleidžiamas palapines tarpusavyje ar eksploatuoti gaminį ant kieto pagrindo siūlome pasižvalgyti „palapinių priedai“ skiltyje. Tai – papildomi tvirtinimo elementai, kurie pasižymi itin nedidele kaina, tačiau užtikrina lengvą ir patogų palapinių naudojimą.

Papildomos išskleidžiamų palapinių dalys

Nusprendėte palapinę statyti ne ant žolės, o ant kieto pagrindo? Reikalingas didesnis plotas, todėl jungiate kelias išskleidžiamas palapines kartu ir jaudinatės dėl sandarumo esant lietingam orui? Atsakymas į Jūsų klausimus – papildomos palapinių dalys! Naudodami šiuos elementus (sujungimo latakus, palapinių rėmo sujungimus ar pripildomus palapinių svorius) nesusidursite su jokiais techniniais rūpesčiais ir galėsite naudoti tvirtas ir funkcionalias išskleidžiamas palapines Jums reikalingu metu ir vietoje.

Palapinių rėmo sujungimas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių klasių skirtingų dydžių palapinių: 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 metrų. Tačiau organizuojant gimtadienio šventę ar pasisedėjimą su šeima ir draugais, dalyvaujant įvairiose mugėse ir renginiuose gali reikėti didesnės ar specifinių išmatavimų išskleidžiamos palapinės. Puiki išeitis – sujungti dvi palapines tarpusavyje. Tai padaryti kokybiškai ir tvirtai padės palapinių rėmo sujungimas Zeltpro. Norėdami sujungti Premium+ klasės palapines Jums reikės šešiakampio 50 mm sujungimo, Proframe bei TITAN palapinėms naudosite šešiakampį 40 mm sujungimą, o Ekostrong – kvadratinį 30 mm sujungimą. Palapinių rėmo sujungimai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl įsigysite patvarią ir nebrangią prekę daugkartiniam naudojimui.

Sujungimo latakas

Asortimente esančios išskleidžiamos prekybinės palapinės pasižymi ne tik itin tvirtu rėmo profiliu (galite rinktis palapinės profilį tiek iš plieno, tiek iš aliuminio medžiagų), kuris atsparus korozijai, UV spinduliams, pasižymi ilgaamžiškumu, bet ir patvariu tentu. Jo gamybai naudojama poliesterio medžiaga su papildoma PVC danga, o pažangiausios siuvimo technologijos užtikrina tvirtas siūles, todėl tentas pasižymi lengva priežiūra ir yra nepralaidus lietui. Sujungiant dvi ar daugiau palapinių tarpusavyje lieka tarpas, per kurį, esant nepalankioms oro sąlygoms, patenka vanduo. Norėdami užtikrinti maksimalų komfortą, bei žmonių ar prekių apsaugą nuo lietaus siūlome įsigyti palapinių sujungimo latakus. Internetinėje parduotuvėje rasite juodos ir baltos spalvos Zelpro sujungimo latakus, kuriuos, priklausomai nuo Jūsų palapinės dydžio, galite įsigyti 2, 3, 4.5, 6, 8 metrų ilgio.

Pripildomas palapinių svoris

Įprasta manyti, jog išskleidžiamos prekybinės palapinės statomos ant minkšto paviršiaus (žolės), tačiau jas galite statyti net ir ant kieto pagrindo! Norėdami palapines pastatyti ant asfalto, trinkelių ar kito pagrindo Jums reikės pripildomų palapinių svorių. Juos lengvai pritvirtinsite prie palapinės kojų, o esančius skyrius pripildysite smėliu ar skalda, taip sukursite patikimus svorio balastus, kurie gali sverti net iki 14 kilogramų. Pripildomi palapinių svoriai atrodo reprezentatyviai, negadina estetinio vaizdo, o išpylus užpildą neužima daug vietos ir yra lengvai sandėliuojami.
Visas palapinių dalis ir priedus įsigykite internetu pigiau!

Susisiekite!