Kėdžių užvalkalai

Skaityti daugiau

Kėdžių užvalkalai – stilingas, ekonomiškas ir praktiškas tekstilės gaminys, kuris leis ne tik papuošti ir pagyvinti Jūsų erdvę, bet ir apsaugos kėdes nuo susibraižymo ar kitokio pobūdžio pažeidimų. Tamprūs kėdžių užvalkalai pasižymi lengvu užtempimu/nutempimu, todėl plačiai naudojami viešbučiuose, restoranuose, asmeninėse šventėse taip pat namų virtuvėje ar svetainėje.

Kokybiški ir madingi medžiaginiai užvalkalai kėdėms: pagyvinkite savo šventę!

Tamprūs kėdžių užvalkalai jau ne vienerius metus yra vyraujanti tendencija vestuvių, jubiliejų, krištynų šventėse, dažnai sutinkami viešbučiuose, kavinėse ir restoranuose. Šie užvalkalai sukuria šventišką pojūtį erdvėje, užtempti užvalkalai nesiglamžo, todėl garantuota tvarka ir estetiškas vaizdas, taip pat pasižymi nesudėtinga priežiūra (vandens ir šluostes pagalba galite nuvalyti daugumą nešvarumų), tai kelios iš daugelio priežasčių, kodėl ši produkcija sulaukė tokio pasisekimo. Svarbu paminėti, jog kėdžių pervilkimas skirtingais užvalkalais tarnauja kaip solidus interjero akcentas, todėl atsižvelgiant į vyraujančias spalvas aplinkoje, norimą dekorą ir jo spalvinę gamą, galima sukurti įvairių stilingų derinių naudojant nekeičiant baldo nauju.

Medžiaginiai tamprūs kėdžių užvalkalai užtikrintai skinasi kelią į privačių namų interjerus. Tai puiki prekė, siekiant apsaugoti naujai įsigytas kėdes, norint atnaujinti aplinką. Šiuos užvalkalus dažnai renkasi klientai, kurie nori paslėpti subraižytą, nusidevėjusią kėdę neskiriant didelio biudžeto.

Tvirtos gumos puikiai laiko užvalkalą ant kėdės, todėl galite nepergyventi dėl mažamečių vaikų ar augintinių išdaigų.

Mūsų asortimentas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi užtempiami užvalkalai kėdėms išsiskiria ne tik kain, bet ir išsiskiria puikia kokybe: siuvami naudojant šiuolaikiškas siuvimo technologijas, atrinkti ilgaamžiai, lengvai nuvalomi audiniai, įsiuvamos tvirtos, neišsitampančios gumos, todėl įsigyjate tvarią prekę, kurią galėsite naudoti ne vieną kartą (sertifikuoti OEKO-TEX® sertifikatu). Siūlome rinktis iš įvairių spalvų kėdžių užvalkalų modelių:

  • Baltas tamprus kėdės užvalkalas. Klasikinės baltos spalvos tekstilės gaminys puikiai tiks šventiškoje, elegantiškoje aplinkoje, sukurs tvarkos pojūtį erdvėje. Šios spalvos užvalkalai ypatingai mėgstami ir tinkami vestuvėms, asmeninėms šventėms, restoranams, prabangiems minėjimams ar progoms. Matmenys: ilgis 46 cm, plotis 56 cm, aukštis 86 cm.
  • Juodas tamprus kėdės užvalkalas. Universalios juodos spalvos tekstilės gaminys puikiai tiks norint išlaikyti švaros ir tvarkos vaizdą, sukuria solidų įvaizdį, tačiau juodus užvalkalus derinant su spalvingu stalo dekoru ar namų interjero akcentais sukursite stilingus ir akį traukiančius derinius. Šios spalvos užvalkalai ypatingai mėgstami ir tinkami kavinėms, gimtadieniui, namams (virtuvei, svetainei). Matmenys: ilgis 46 cm, plotis 56 cm, aukštis 86 cm.

Verta paminėti, jog mūsų internetu parduodami tamprūs kėdžių užvalkalai yra skirti naudoti tiek vidui, tiek laukui, todėl nusprendę pirkti kėdžių užvalkalus įsigyjate universalią produkciją, kurią galėsite naudoti tiek šventei vykstant namuose, sodyboje, kavinėje, tiek iškyloje sode ar terasoje.

Tamprių kėdžių užvalkalų naudojimas ir priežiūra

Kėdžių užvalkalai ne tik sukuria prabangos, estetikos jausmą Jūsų erdvėje, apsaugo baldus nuo galimų subraižymų, pažeidimų ar skysčių išsiliejimo bet ir pasižymi itin lengva priežiūra ir naudojimu.

Norėdami užvalkalą uždėti ant kėdės, turėtumėte jį užtempti ant sėdimosios dalies, tuomet ant kėdes atlošo, o galutiniame žingsnyje užkabinti už kėdės kojų. Šie užvalkalai uždėti ant kėdžių išsitempia, todėl nelieka jokių susiglamžymų ar laisvo audinio, taip užtikrinama nepriekaištinga išvaizda.

Norėdami užvalkalą nuvilkti, turite atlikti tuos pačius žingsnius atbuline tvarka.
Tamprūs kėdžių užvalkalai pamėgti visame pasaulyje ir dėl savo paprastos, papildomų išlaidų nereikalaujančios priežiūros. Mūsų siūlomų užvalkalų audiniai yra minkšti (privalumas lyginant su odininę produkciją), padengti drėgmei atsparia medžiaga, turi OEKO-TEX® sertifikatą, todėl gali būti naudojami ir viduje ir lauke, o skysčius lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Esant įsisenėjusioms ar sunkiau išvalomoms dėmėms, galima plauti tiek rankiniu būdu, tiek skalbimo mašinoje.
Įsigykite internetu!

Kviečiame tamprius kėdžių užvalkalus įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje, kurioje Jūsų laukia įvairios akcijos, pasiūlymai įsigyti pigiau, o jei turite klausimų - susisiekite! Mūsų konsultantai yra pasiruošę maloniai aptarnauti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Susisiekite!