Lauko girliandos su saulės baterijomis

Skaityti daugiau

Lauko girliandos su saulės baterija privalumai 

Jei bijote didelių elektros sąskaitų, tačiau vis tiek norite savo kieme ar bet kokioje kitoje lauko erdvėje džiaugtis jaukia ir gražia aplinka, sukurta lauko girliandų pagalba, tai visai ne problema! Efektyvus sprendimas tokioje situacijoje – girliandos su saulės baterija. Joms nereikia elektros šaltinio, kadangi yra įkraunamos nuo saulės. Ypač tai aktualu didesnėms lauko erdvėms, kurioms dekoruoti reikalinga tikrai ne viena lauko girlianda, kadangi tokiu būdu galima reikšmingai sutaupyti, o taip pat ir nesijaudinti, kur būtų galima rasti elektros šaltinį. Tad, LED girliandos su saulės baterijomis yra puiki investicija!

Kaip išsirinkti tinkamas lauko girliandas su saulės baterija? 

Lauko girliandos su saulės baterija turėtų būti renkamos itin atidžiai. Visų pirma, reikėtų įsitikinti, ar jos yra profesionalios bei atsparios įvairioms oro sąlygoms, ypač lietui bei sniegui. Tai nurodo IP atsparumo klasė. Nesirinkite jos mažesnės nei 44 - kuo ji aukštesnė, tuo lauko girliandos su baterijomis bus labiau tinkamos lauko sąlygoms. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, iš ko pagaminta lauko girlianda su saulės baterija. Itin praktiška, jei lempučių burbulai yra pagaminti ne iš stiklo, o permatomo plastiko, kadangi tuomet jie yra atsparesni dūžiams bei temperatūros pokyčiams. Tuo tarpu, girliandos laidas turėtų būti pakankamai storas ir lankstus, kad LED girliandos su baterijomis būtų galimos naudoti ir žiemą, esant neigiamai temperatūrai. 

Lauko girliandos su saulės baterija - kur pirkti? 

Jei jus sudomino lauko girliandos su saulės baterijomis, tačiau nežinote, kur jas galėtumėte įsigyti, internetinė parduotuvė Renginiopartneris.lt tam yra puiki vieta! Čia rasite nemažą šių girliandų pasirinkimą labai geru kainos ir kokybės santykiu. Mūsų komanda stengiasi, jog atrinkti produktai būtų ilgaamžiai, kokybiški bei puikiai atliktų savo funkciją. Sandėlyje turimas prekes pristatysime jums per 1-2 darbo dienas, na, o jei šiuo mate jų jame neturime, turėkite omenyje, jog yra galimybė jas užsakyti. Tiesiog atsiųskite mums užklausą, o mes papasakosime, kokia yra eiga bei per kiek laiko gautumėte savo išsirinktą prekę. Jūsų patogumui mūsų internetinėje svetainėje yra gyvo pokalbio funkcija, kuri leis greitai ir lengvai užduoti visus rūpimus klausimus. 

Lauko girliandos su saulės baterija pigiau

Lauko girliandos su elementais gali būti įsigyjamos ir pigiau. Renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leidžiantys patinkančią prekę įsigyti už kur kas geresnę kainą. Be viso to, lempučių girliandas užsakinėjame iš patikimiausių gamintojų labai dideliais kiekiais, dėl ko savo klientams galime užtikrinti išties žemą jų kainą. Todėl, jei jums reikia LED lauko girliandų su saulės baterijomis, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų mūsų kataloge!

Susisiekite!