Sandėliavimo lentynos ir stelažai

Skaityti daugiau

Stelažai, sandėliavimo lentynos žema kaina internetu - Renginiopartneris.lt

Mūsų el. parduotuvėje siūlome platų aukštos kokybės, patvarių sandėliavimo lentynų ir stelažų pagamintų iš įvairių medžiagų: metalo, medžio bei plastiko, asortimentą labai konkurencingomis kainomis. Jos puikiai tinka tvarkingai ir organizuotai erdvei bet kurioje patalpoje sukurti - sandėliavimo lentynos stelažai tinka svetainėms, garažams, sandėliukams ir pramoniniam naudojimui. Tvirta stelažų konstrukcija leidžia lengvai laikyti net sunkiausius daiktus, o platus dydžių asortimentas užtikrina, kad rasite idealiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį - nesvarbu, kiek vietos turite. Stelažai lengvai įsilies į bet kokią erdvę - jie tiks tiek buičiai, tiek verslui. Pasižvalgykite mūsų svetainėje ir įsitikinkite patys: tai galite padaryti, kai tik rasite laisvą akimirką, vos keliais mygtuko paspaudimais. Sandėliavimo lentynų asortimentas gausus savo pasirinkimu: mediniai, metaliniai, plastikiniai, aliumininiai ar stelažai su ratukais pateisins net išrankiausiųjų poreikius.

Sandėliavimo lentynų tipai

Ieškote patikimo ir patvaraus daiktų saugojimo ir sandėliavimo sprendimo? Nesuklysite pasirinkę Metalsistem sandeliavimo lentynas! Italijoje gaminami Metalsistem stelažai pasižymi labai tvirta plieno konstrukcija ir yra ilgaamžiai. Be to, cinkuotas paviršius padengtas skaidriu organiniu gruntu, todėl jie atsparūs nepalankioms darbo bei aplinkos sąlygoms. Nesvarbu, ar jums reikia laikyti įrankius, įrangą ar kitas medžiagas - stelažai yra puikus sprendimas. Yra net keletas tipų, iš kurių galite rinktis:

Surenkami stelažai skirti lengvų ir vidutinio svorio daiktų sandėliavimui rankiniu būdu. Paprastai jie būna vieno vieneto su keliais lygiais ir gali būti montuojami ant sienos arba statomi ant grindų, turi reguliuojamas kojeles. Jie nepakeičiami garažo pagalbininkai, puikiai tinka padangoms, įrankiams ir kitiems buities daiktams. Taip pat jie puikiai pritaikomi prie esamų poreikių - galite reguliuoti lentynų aukštį, pasirinkti reikiamą plotį bei gylį.

Konsoliniai stelažai yra idealus sprendimas įvairių tipų stambių gabaritų daiktams laikyti. Stelažai skirti montuoti tiek viduje, tiek lauke, sandėliuose ir pramoniniuose pastatuose. Jie yra universalūs ir lankstūs, juos galima suprojektuoti pagal individualius reikalavimus. Tinkamas stelažų išdėstymas užtikrina efektyviausią erdvės išnaudojimą, todėl galite sandėliuoti dvigubai daugiau prekių ir taupyti vietą sandėlyje.

Paletiniai stelažai padės efektyviai išnaudoti sandėlio erdvę, greitai pasiekti sandėliuojamas prekes, stebėti atsargas ir inventorių. Keičiami stelažų sandėliavimo lygiai užtikrins optimalų sandėlio erdvės ir tūrio išnaudojimą. Nepriklausomai nuo sandėliavimo patalpų ar sandėliuojamos produkcijos, stelažus lengva pritaikyti individualiems poreikiams. Galima pasirinkti patogų stovų aukštį ar tarpus tarp lentynų.

Kokybiški pramoniniai stelažai sandėliavimui

Kai kalbama apie itin platų asortimento sandėliavimą - pramoniniai stelažai yra tinkamiausias sprendimas. Jie turi tvirtas konstrukcijas, ilgaamžiai ir gali išlaikyti didelį svorį, todėl puikiai tinka sunkiems daiktams laikyti. Be to, juos lengva surinkti ir išardyti, todėl prireikus galite greitai pridėti arba pašalinti lentynas. Jei ieškote aukštos kokybės pramoninių stelažų, peržiūrėkite mūsų asortimentą. Galima rinktis iš daugybės dydžių ir stilių, todėl tikrai rasite savo poreikius atitinkantį sandėliavimo sprendimą. Galime pasiūlyti ir parduotuvėms skirtas sandėliavimo lentynas. Prekybiniai stelažai būna įvairių dydžių ir pritaikyti prie individualaus kliento prekių asortimento. Taip pat rasite mobilius stelažus, kurie padeda kompaktiškai išnaudoti sandėliavimo erdves, galima sutalpinti iki 70 proc. daugiau sandėliavimo ar archyvavimo vietos, lyginant su įprastais stelažais. Mobilūs stelažai rieda specialiais bėgeliais ir yra konstruojami paliekant vieną tarpą tarp eilių. Kai stelažai nenaudojami - eilės sustumiamos nepaliekant tarpų. Prireikus sandėliuojamų daiktų, panaudojant stelažų bėgelių mechanizmą galima lengvai prieiti prie reikiamos stelažų eilės.

Daiktų sandėliavimas namuose

Daiktų laikymas ir sandėliavimas namuose gali būti tikras galvos skausmas, tačiau su stelažais, skirtais buičiai tikrai sutaupysite vietos ir įvesite tvarką įvairiose namų patalpose. Paprasčiausias būdas susitvarkyti sandėliuką, rūsį ar garažą - įsirengti lentyninius stelažus. Daiktų sandėliavimo stelažai gali būti medinės, metalinės ar plastikinės, todėl lengvai priderinsite jas prie savo interjero. Jas nesunkiai sumontuosite, jos patikimos ir ilgaamžės, gali atlaikyti net iki 300 - 400 kilogramų svorį. Buičiai skirti lengvieji stelažai taps nepakeičiamu namų atributu, galėsite tvarkingai sudėti rečiau naudojamus daiktus, beliks tik išsirinkti tinkamą dydį bei aukštį. Mūsų asortimente rasite net itin mažoms patalpoms skirtų stelažų, kuriuos galėsite pastatyti nedideliame balkone ar sandėliuke.

Sandeliavimo stelažų kainos

Sandėliavimo lentynas reiktų pasirinkti pagal norimų laikyti daiktų svorį, patalpų dydį bei aukštį. El. parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite didelį pasirinkimų, neužtruksite nė minutės, kad sutartumėte jums tinkamiausią stelažą už gerą kainą. Taip pat puslapyje rasite nuolatos atnaujinamą asortimentą ir akcijas, nesvarbu kokių produktų ieškosite - stelažai garažui, verslui, namams ar sodo nameliui - galimybė įsigyti internetu kur kas žemesne kaina nudžiugins ne vieną pirkėją. Tad jei ieškote išpardavimo ir ilgaamžiškumo - nepraleiskite progos įsigyti pigiau jau dabar. Na, o jei jums reikalinga profesionali konsultacija - susisiekite, padėsime išsirinkti tokius stelažus, kurie geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Susisiekite!