Baltos staltiesės

Skaityti daugiau

Staltiese uždengtas stalas visuomet atrodys kur kas estetiškiau, elegantiškiau ir solidžiau. Negana to, staltiesė savo spalva ir kitais dizaino ypatumais leidžia kurti kokį tik norite stilių: žaismingą, romantišką, modernų, klasikinį ar kitokį. Štai klasikiniam stiliui bene dažniausiai naudojamos baltos staltiesės. Jos spinduliuoja prabanga, rafinuotumu, nenuginčijama estetika ir tampa tobulu fonu stalo indams bei įvairiems puošybos elementams. Jei reikia kokybiškos ir gražios baltos staltiesės namams, o galbūt daugiau vienetų restoranams, kavinėms, viešbučiams, šventėms ar renginiams, siūlome rinktis mūsų asortimente. Skirtingi dydžiai ir formos leis kiekvienam lengvai išsirinkti tinkamiausią variantą.

Įvairių dydžių baltos staltiesės

Renkantis staltiesę reikia atsižvelgti į audinį, spalvą, tačiau vienas iš kertinių pasirinkimo kriterijų yra dydis. Koks reikalingas Jums? Paprastai jis priklauso nuo to, kokio dydžio yra stalas ir kokio ilgio staltiesės norite. Pavyzdžiui, šventiniam stalui dažniausiai pasirenkamos staltiesės, kurios siekia žemę ar net dailiomis klostėmis nusileidžia ant jos. Taigi įvertinkite savo poreikius, o mūsų asortimente tikrai rasite juos atitinkančių tekstilės gaminių.

Parduodamos baltos staltiesės yra skirtos apvaliems, ovalo formos arba keturkampiams, stačiakampiams stalams. Jei dengsite apvalų ar ovalios formos stalą, tai galite rinktis tokio skersmens staltieses: 150, 220, 250, 290, 300, 310, 320 cm ir kitų. Stačiakampio formos stalui taip pat turime puikų dydžių pasirinkimą, pavyzdžiui: 220x220, 150x150, 150x250, 310x220 cm ir kitų. Didelės ir mažesnės – platus dydžių spektras leidžia kiekvienam atrasti tinkamiausią, o mes džiaugiamės savo klientams suteikdami daug pasirinkimo galimybių.
Baltų staltiesių kategorijoje rasite ir tamprias staltieses dideliems arba mažiems baro tipo stalams.

Praktiškas pasirinkimas?

Dažnas mano, jog baltos staltiesės nėra praktiškas sprendimas. Tačiau tokią poziciją galime paneigti, nes svarbiausia – atsižvelgti į audinį. Jei audinys nėra imlus nešvarumams, dėmės lengvai valomos, o reprezentatyvi išvaizda neprarandama net ir po daugelio skalbimų, tai ir baltos spalvos staltiesės audinys demonstruos geriausias savo savybes ir visiškai atitiks praktiškumo kriterijų.

Staltiesėms naudojamas aukštos kokybės poliesteris, todėl jos ne tik itin tvirtos, ilgaamžės, tačiau ir atsparios dėmėms, kas yra vienas iš labiausiai viliojančių jų privalumų. Jas labai lengva valyti, galima skalbti žemoje temperatūroje. Dėl atsparumo nešvarumams, paprastos priežiūros ir išlaikomos dailios, estetiškos išvaizdos jos gali būti naudojamos ir patalpose, ir laukui.

Minėtos savybės lemia tai, jog šios baltos staltiesės labai paklausios restoranams, kavinėms, lauko ar vidaus renginiams, prekybai, viešbučiams, o taip pat ir namų naudojimui.

Papuoškite vaišių stalą klasikine balta staltiese

Balta staltiesė – neginčijama klasika, o pastaroji juk niekada neišeina iš mados, tiesa? Tad galite net neabejoti, jog šventiniam stalui pasirinkę baltos spalvos staltiesę niekada neprašausite pro šalį. Ji tobulai tiks įvairioms progoms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms šventėms. Vaišių stalas atrodys labai elegantiškai, solidžiai ir estetiškai.

Kodėl verta rinktis būtent mūsų gaminius?
  • Staltiesės yra sertifikuotos – turi OEKO-TEX ® standartą, todėl patiks vertinantiems ekologiją, tvarias idėjas;
  • Staltiesėms naudojamas itin tvirtas audinys. Negana to, jis yra vientisas, tad nesimato jokių sujungimo siūlių, kas dar labiau didina estetišką ir patrauklų šių tekstilės gaminių vaizdą.
  • Dėmėms atsparus audinys pelnys net didžiausių skeptikų simpatijas. Šių staltiesių priežiūra bus itin paprasta.
  • Gamybos procese naudojama itin aukšto lygio siuvimo technologija, svariai prisidedanti prie estetikos, grožio, ilgaamžiškumo.

Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, saugu, pasirinkimo procesą palengvina galimybės filtruoti asortimentą pagal aktualius kriterijus, pavyzdžiui, dydį. Prie kiekvieno gaminio pateikiama realią išvaizdą atitinkanti nuotrauka, vertinga informacija, tiksli kaina. Taip pat matyti, kurioms staltiesėms taikoma akcija. O jos metu aukštos kokybės tekstilės gaminius galite įsigyti kur kas pigiau!

Siekdami maksimalaus Jūsų patogumo siūlome patogų ir sklandų internetu įsigytų pirkinių pristatymą Lietuvoje.

Susisiekite!