Filtrai
Kaina
  • 395,00 € - 1 400,00 €

Palapinės klasė
Palapinės profilis
Spalva
Dydis
Filtruoti

Išskleidžiamos palapinės iš aliuminio

Skaityti daugiau

Jei reikalinga prekybos vieta po atviru dangumi, jauki ir nuo saulės, vėjo bei lietaus apsaugota vieta šventei, tuomet išskleidžiamos palapinės bus geriausias sprendimas. Itin sparčiai išlankstomos, iš kokybiškų medžiagų pagamintos palapinės leis mėgautis poilsiu gamtoje ar užsitikrinti patogią darbo vietą. Tokią palapinę išsirinksite mūsų asortimente – platus išskleidžiamų palapinių su aliuminio rėmu pasirinkimas leis tinkamiausią atrasti kiekvienam iš Jūsų. Įvertinkite savo poreikius ir atraskite juos atitinkantį variantą.

Kokybiškos aliuminio palapinės

Kuo išsiskiria mūsų parduodamos aliumininės išskleidžiamos palapinės?

  • Aliuminio rėmą turinčios palapinės yra TITAN ir PREMIUM klasės, kas atspindi aukščiausio lygio kokybę. Tad galite būti tikri, jog investuojate į geriausią šioje kategorijoje gaminį. Abiejų palapinių klasių rėmai pagaminti iš aliuminio, tačiau skiriasi jų parametrai. Titan klasėje naudojami aliuminio 40 mm. profiliai, o Premium - aliuminio 50 mm. profiliai.
  • Ypatingas konstrukcijos tvirtumas šias palapines išskiria visame prekybinių palapinių asortimente. Taip pat dėl šios savybės jos naudojamos ir mėgėjiškai, ir profesionaliai, kai būna labai dažnai suskleidžiamos ir išskleidžiamos.
    Šios prekės yra geras įrodymas, jog ir aukšta kokybė gali būti suderinama su patrauklia kaina. Mūsų pasiūloje rinkitės palapines labai gera kaina, negana to, turėsite progą pirkti ir su akcija – šiems gaminiams nuolaidos taikomos labai dažnai.
  • Aliuminio palapinė yra atspari korozijai, todėl galite nesibaiminti, jog veikiama drėgmės, kritulių ir kito aplinkos poveikio ji ilgainiui pasidengs rūdimis.
  • Ar nustebsite, jei pasakysime, kad net ir didelę palapinę surinksite vos per... minutę? Tačiau tai – visiška tiesa, nes mūsų palapinės surenkamos itin sparčiai! Tai didelis privalumas taupantiems savo laiką, pasiteisina ir tada, jei vėluojate.
  • Efektyvią apsaugą nuo lietaus užtikrina palapinės tentas. Mes naudojame specialią siuvimo / klijavimo technologiją, dėl kurios užtikrinamas šimtaprocentinis atsparumas vandeniui. Todėl net ir lietus nesutrukdys Jūsų šventei, prekybinei veiklai ar poilsiui gamtoje.

Išskleidžiamos palapinės iš aliuminio pasižymi lengvumu, o sulankstytos – ir kompaktiškumu. Tai ypač pasiteisins pernešant, transportuojant, taip pat ir sandėliuojant tada, kai yra nenaudojamos.
Išlankstomos palapinės konstrukcijai naudojami aliuminio profiliai, išsiskiriantys itin aukšta kokybe, atsparumu UV spinduliams, taip pat, kaip jau minėjome, ir korozijai bei net labai nepalankioms klimato sąlygoms. Aliuminis apdirbamas pagal DIN 17611 E2 standartą. Rėmo dalims sujungti naudojami itin patvarūs varžtai, o taškai, kur liečiasi tentas su konstrukcija, tvirtinami papildomai – tam naudojami antifrikciniai paviršiai, didinantys atsparumą trinčiai. Prie palapinės kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo svariai prisideda dėmesys kiekvienai detalei. Pavyzdžiui, čia nenaudojamos įprastos plastikinės jungtys – pasirinktos nepertraukiamos polimerinės kompozicijos jungtys.

Gaminant šias palapines pagalvota ir apie stabilumą – visos palapinės kojos turi dideles pagrindo plokštes. Pačios palapinės kojos turi aukščio reguliavimo funkciją, todėl galėsite pasirinkti tokį aukštį, koks patogiausias Jums. Užfiksuoti kojas norimame aukštyje bus paprasta – tam naudokite kokybišką ir labai lengvai naudojamą paspaudimo sistemą.

Tiesa, palapinė – tai ne tik rėmas, nes yra ir dar viena itin reikšminga bei funkcionalumą lemianti detalė. Tai – tentas. O jį naudojame tik itin aukštos kokybės, labai stiprų ir ilgaamžį, užtikrinantį maksimalią apsaugą nuo lietaus.

Kokybiškos ir lengvos

Kalbant apie aliuminio profilį, tai jis tobulai suderina du, regis, sunkiai suderinamus dalykus – lengvumą ir pavydėtiną tvirtumą. Būtent dėl unikalios šių savybių dermės aliumininės palapinės ir yra labai patrauklios. Bene lengviausias ir pats tvirčiausias aliuminio profilis lemia tai, jog šios palapinės priklauso PREMIUM klasei.

Verta paminėti ir paprastą palapinės priežiūrą. Audiniui naudojamas poliesteris turi išskirtinę savybę atstumti nešvarumus, tad gaminys visiškai nereikalaus papildomo laiko jo priežiūrai.

Geros išskleidžiamos palapinės iš aliuminio yra ne tik tvirtos, kokybiškos ir lengvos, tačiau drauge ir labai kompaktiškos – sulankstyta ji užims minimalų plotą, nekils jokių problemų dėl sandėliavimo, nes vietos palapinei reikės labai mažai. Negana to, dėl lengvumo palapinę bus patogu ir paprasta neštis, transportuoti.

Patogiai išskleidžiamos

Tokios brezentinės palapinės labai lengvai išskleidžiamos, pastatomos, o vėliau sulankstomos. Jau minėjome, kad išskleidimui sugaišite vos minutę. Dažnas negali patikėti tokiais tempais, tačiau įsigiję ir jau pirmą kartą naudodami palapinę netrunka tuo įsitikinti.

Palapinę surinkti taip lengva, kad paprastai tam nereikia jokių instrukcijų, tačiau mes prie gaminio pridedame jo surinkimo informaciją, siekdami visapusiškai pateisinti Jūsų lūkesčius ir pasirūpinti informuotumu. Jei kiltų klausimų, visada mielai pakonsultuosime, atsakysime į juos.

Palapinės iš aliuminio nuo vėjo, lietaus ir saulės

Mūsų palapinių sienoms bei stogui naudojamas sertifikuotas audinys, gaminamas iš poliesterio ir turintis papildomą PVC dangą. Tento gamybai pasitelkta pramoninio siuvimo technologija, leidžianti pasirūpinti maksimaliu siūlių tvirtumu ir drauge pavydėtinu atsparumu drėgmei.

Palapinės stogo tvirtinimui naudojami velcro lipdukai ir papildomi tvirtinimai prie konstrukcijos sagtimis. Sienos taip pat tvirtinamos velcro lipdukais tiek viena prie kitos, tiek ir prie stogo, dar yra papildomi tvirtinimai prie konstrukcijos.

Visos tentinės palapinės sienos yra atskiros, todėl naudotojams suteikiamos itin plačios galimybės – galite naudoti vieną, dvi ar daugiau sienelių. Įmontuojamos jos gali suteikti tik dalinį ar visišką pavėsį, taip pat visišką apsaugą nuo vėjo ar kt. – pagal poreikius. Pavyzdžiui, šventėms esant geram orui sienelės dažnai visai nemontuojamos, dedamas tik stogas. Prekybai dažnai montuojamos trys sienutės, o vietoj ketvirtos statomas prekystalis ar pan. Jei yra poreikis turėtų didelį plotą prekybai, šventei ar poilsiui, galima statyti vieną šalia kitos kelias palapines ir tarp jų nemontuoti sienelių. Variacijų yra labai daug.

Turime pasirinkimą pagal dydžius, spalvas, todėl kiekvienas atrasite tai, kas Jūsų poreikius atitiks geriausiai. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų asortimentą.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar renginių palapines yra sunku pastatyti?

Statyti renginių palapinę nėra sudėtinga, tačiau statymui reikia laiko. Greičiausiai ir paprasčiausiai pastatomos prekybinės palapinės, kurios gali būti naudojamos ne tik prekybai, bet ir renginiams, šventėms, asmeninėse erdvėse. 

Turime įvairiausių dydžių palapinių. Rinktis reiktų pagal Jūsų poreikius bei turimą plotą statymui. 

Palapinės rėmas gali būti aliuminio arba plieninio rėmo. Palapinės stogo ir sienų danga priklauso nuo pasirinkto modelio. 

Prekiaujame kokybiškomis, įvairių spalvų, dydžių aliuminio ir plieninio rėmo prekybinėmis palapinėmis. 

Susisiekite!