Arkiniai paviljonai

Skaityti daugiau
13 310,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Paviljono plotas: 100 m2 (Esant poreikiui galima jungti kelis paviljonus tarpusavyje)
Paviljono konstrukcija: Cinkuotas plienas
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.

Arkiniai paviljonai – išskirtinio dizaino ir konstrukcijos palapinės, kurios daugiausia naudojamos įrengiant akį traukiančius objektus. Jos naudojamos ypatingoms šventėms (vestuvėms, gimtadieniams), renginiams, pobūviams bei įrengiant aukšto lygio lauko terasas viešbučiams, kavinėms bei restoranams. Dirbame tiesiogiai su arkinių tentų gamintojais, todėl galime užtikrinti aukščiausią jų kokybę. Ilgamečiai bendradarbiavimo ryšiai su gamyklomis šiandien leidžia mums pasiūlyti paviljonus pigiau, nekeičiant kokybės standartų.

Arkiniai tentai dideliems renginiams ir pasirodymams

Arkos formos tentai gali būti jungiami tarpusavyje, taip sukuriant didelius plotus didelėms šventėms ar išskirtinio vaizdo lauko prekybai. Šių arkinių angarų stogas yra labai aukštas, siekia net 5.4 metro! Įėjus į tokį paviljoną jaučiamas erdvumo pojūtis bei paliekamas geras įspūdis. Dėl šių paviljonų aukščio jie puikiai tinka įvairiems pasirodymams, kuriems reikia daug erdvės.

Paviljonai kavinėms ir restoranams.

Siekiant įrengti erdvę, kurioje norėtųsi būti bei pro kurią neitų praeiti nepažiūrėjus, reikia sukurti išskirtinį įvaizdį – būtent tai galite pasiekti savo restorano ar kavinės lauko terasoje sumontavimo arkinę palapinę. Šių paviljonų standartinis dydis yra 10x10, todėl juos patogu naudoti lauko staliukams išdėstyti bei banketams organizuoti. Esant poreikiui įrengti didesnį paviljoną, juos galima jungti tarpusavyje tarp jų įmontuojant specialų lataką, kuris nepraleidžia vandens. Arkinės palapinės yra labai tvirtos konstrukcijos, todėl ant jų galima kabinti įvairias dekoracijas, patvarus rėmas užtikrina paviljono stabilumą net ir esant dideliam vėjui. Šiuos paviljonus galima sumontuoti su sienomis ir be sienų – šonų komplektaciją galėsite pasirinkti: pusmėnulio formos, pilnai uždarą, pilnai skaidrią, varstomą skaidrią. Pasirinkus tinkamus paviljono sienų tipus, galėsite apsaugoti inventorių ir žmones, esančius po paviljonu, nuo lietaus, nuo saulės bei nuo vėjo.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Arkos formos paviljonai yra pagaminti iš cinkuoto plieno konstruktyvo bei tvirto 850 g/m2. pvc tento. Gamybos metu panaudotos medžiagos užtikrina paviljono ilgaamžiškumą. Galima sakyti, kad šie paviljonai yra “amžini”. Paviljonai einant laikui nepraranda vertės, nes jų rėmas yra itin atsparus įvairiems oro veiksniams, o tentas labai tvirtas.

Panaudojus paviljoną ilgą laiką iš esmės reikia tik nuvalyti tentus ir palapinė atrodys vėl kaip nauja. Dėl to šią palapinę norint parduoti po ilgo naudojimo laiko nereikės parduoti pigiau. Arkiniai paviljonai gali būti montuojami ant įvairaus pagrindo: tiek ant žolės ar smėlio, tiek ant kieto. Priklausomai nuo pagrindo ant kurio montuosite palapinę, parinksime atitinkamą ir patikimą tvirtinimo būdą.

Išskirtiniai prekybos paviljonai.
Jeigu norite įrengti paviljoną, kuriame vystytumėte prekybos veiklą, šis paviljonas puikiai tam tiks. Prekybos vietoms visada norima suteikti gražų įvaizdį, kuris pritrauktų klientus. Arkinės formos yra inovatyvios ir išvaizdžios, todėl visada norima prie jų prieiti arčiau. Šiuos paviljonus renkasi tie, kuriems svarbus išskirtinis dizainas ir nematytas įvaizdis.

Jeigu planuojate įsirengti naujo, inovatyvaus dizaino paviljoną, arkinė palapinė patenkins jūsų lūkesčius. Priimtina kaina parduodame ir nuomojame šias palapines, todėl galime suteikti jums visą reikalingą informaciją apie jos priežiūrą, ypatumus, montavimo ypatybes.

Kviečiame susisiekti su mumis internetu ar skambučiu – atsakysime į jums rūpimus klausimus bei suteiksime profesionalią konsultaciją. Esant poreikiui, atvyksime į numatomą palapinės statymo vietą įvertinti montavimo galimybių. Susisiekite!

Susisiekite!