Filtrai
Kaina
  • 3,00 € - 1 160,00 €

Girliandos ilgis
Kabelio Spalva
Filtruoti

Lempučių girliandos

Skaityti daugiau

Įprasta, jog artėjant didžiosioms metų šventėms dekoruojame vieną pagrindinių Kalėdų šventės atributų – eglutę. Ją puošiame įvairiais žaislais (neretai patys juos gaminame), tačiau bene didžiausią jaukumą kuria šventinės lempučių girliandos.

Būtent jomis dabiname ne tik Kalėdinį medį, tačiau girliandas kabiname ant lango, lentynų, sienų, apšviečiame balkonus ar terasas. Jomis sukuriame šventišką, malonią atmosferą, kurios dėka norisi grįžti į namus ir praleistis juose kuo daugiau laiko. Dėl šių priežasčių lempučių girliandos nebėra naudojamos tik šventiniu periodu – jomis puošiamos terasos, balkonai, restoranai ir kavinės visais metų laikais. Lempučių girlianda ne tik kuria harmoningą ir šiltą aplinką erdvėje, tačiau atlieka ir pagrindinę savo funkciją – suteikia akiai malonų apšvietimą.

Mūsų parduotuvėje pigiau rasite platų lempučių girliandų pasirinkimą, o jei norite pasikonsultuoti – kreipkitės, maloniai lauksime Jūsų skambučio ar el. laiško.

Naudojimui viduje ir lauke

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik itin kokybiškas, stilingo dizaino, bet ir universalias lempučių girliandas.

Parduodama produkcija tinkama naudoti tiek viduje (restoranuose, namuose), tiek lauke, nes tam tikri modeliai yra atsparūs drėgmės ir lietaus poveikiui, UV spinduliams, vėjui, karščiui ir šalčiui. Lempučių girliandos puikus pasirinkimas tiems, kurie už vienos prekės kainą, nori įsigyti universalų ir bet kokiomis oro sąlygomis tinkamą naudoti produktą. Tiek laukui, tiek vidui pritaikytos profesionalios girliandos labai populiarus pasirinkimas restoranų ir viešbučių tarpe, taip pat privačių asmenų namuose ir sodybose.

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, estetinius lūkesčius, galėsite nesudėtingai keisti girliandos vietą ir džiaugtis atnaujinta erdve.

Didelis asortimentas mūsų parduotuvėje

Kaip jau minėjome, lempučių girliandos praktiškas ir nebrangus dekoro elementas, kuris už nedidelę kainą suteikia jaukumo jausmą erdvėje, pagyvina Jūsų aplinką.

Svarbiausia, išsirinkti produktą, kuris atitiktų Jūsų lukesčius ir poreikius, o didelis lempučių girliandų pasirinkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje palengvins Jūsų apsipirkimą.

Siūlome skirtingas lempučių formos ir dizaino girliandas. Lempučių girliandos Glow, Perl, Elegance (šio dizaino lemputes galite rinktis iš skaidraus ir matinio plastiko) yra klasikinės apvalios formos, kurios puikiai tinka tiek skandinaviško, tiek modernaus tipo interjere/eksterjere, o šilto atspalvio balta šviesa sukuria akiai malonų apšvietimą. Apvalios formos burbulų girliandos modelis Crystal pasižymi unikaliu lemputės vidaus dizainu, dėl kurio šis modelis tapo labai populiarus. Ieškantiems išskirtinių šiltos spalvos girliandų siūlome šiuos modelius: Drop, Retro, Novus ir kitus, kurių lemputės yra lašo, ar stiklainio formos, todėl įsigysite unikalią LED puošmeną, o maišydami skirtingų modelių girliandas galite sukurti modernų ir stilingą vaizdą.

Lempučių girlianda Rainbow – puikus pasirinkimas norintiems spalvų. Šis modelis puikus pasirinkimas siekiant pagyvinti aplinką ir ieškantiems efektingų dekoro sprendimų šventei.

Lempučių girliandomis dekoruosite šviesią ar tamsią aplinką ir baiminatės, jog estetinį vaizdą gadins girliandų laidai? Turime Jums sprendimą! Plačiame asortimente turime lempučių girliandų tiek su juodu, tiek su baltu laidu, todėl tikrai rasite Jums tinkantį modelį.

Kur naudojamos lempučių girliandos?

Į šį klausimą tėra vienas atsakymas - visur! Girliandos (su LED lemputėmis) naudojamos pastatų interjero ir eksterjero dekorui, apšvietimui, o jei trūksta įdėjų, kur jas panaudoti – pateikiame keletą pavyzdžių.

Restoranuose, kavinėse ir viešbučiuose. Profesionalios lempučių girliandos yra pamėgtos ir vertinamos visame pasaulyje, todėl tai būtina prekė restoranams ir kitoms maitinimo įstaigoms. Jų dėka kavinės viduje sukursite jaukią atmosferą ir malonų apšvietimą, o dekoruodami lauke esančius staliukus, be abejonės, pritrauksite didelius klientų srautus.

Balkonuose, terasose. Šiltuoju metų sezonu ypač mėgstame praleisti laiką gryname ore, mėgautis šiltomis dienomis ir ilgais vakarais. Lempučių girliandos efektyvus ir nebrangus dekoro elementas balkonui, terasai, sodybai ar ant namo puošti. Jas galite vynioti aplink turėklus, ar kabinti sukuriant „varvekliai“ efektą, tvirtinti prie lubų ar sienų. Duokite laisvę vaizduotei!

Namuose. Lempučių girliandomis namus rekomenduojame puošti ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir visais metų laikais. Mūsų klientai jomis dekoruoja vaikų kambarius, miegamuosius, svetaines, galite dekoruoti spinteles, knygų lentynas ar paveikslus arba naudoti, kaip šventinę lempučių girlianda.

Vestuvėse, šventėse. Įvairios svarbios šventės dekoruojamos lempučių girliandomis, nes tai nebrangus, tačiau itin efektyvus dekoro elementas, kuris nepalieka abejingų renginio dalyvių. Jomis puošiamas saldus stalas, vestuvinis tortas, įvairūs augalai, taip pat kuriama lempučių užuolaida ar tinklas, kuriais dekoruojami langai ar lubos.

Lauko dekore. Įsigydami mūsų prekiaujamas lempučių girliandas internetu esate užtikrinti, jog nusipirksite kokybiškas prekes, kurių dalis - atsparios drėgmei. Dėl šios puikios gaminio savybės lemputės gali būti nuadojamos statinio eksterjerui, apšviesti šalia esančius augalus (medžius, krūmus), naudoti šventėse gryname ore.

Moduliniuose, Crown bei kitų tipų paviljonuose. Daugelis žmonių vestuvėms ar kitoms šventėms (įmonių ir viešiesiems renginiams) paminėti renkasi įvairių modelių paviljonus. Tai - puikus pasirinkimas, nes esate apsaugoti nuo lietaus, kaitinančios saulės ar nemalonaus vėjo. Šių laikinų statinių dekoravimui puikiai tinka lempučių girliandos, nes, jungiant jas tarpusavyje (mūsų prekiaujamos lemputės beveik visos jungiamos tarpusavyje), galite papuošti visą palapinės perimetrą, o tai sukurs itin gražų ir įspūdingą vaizdą Jums ir Jūsų svečiams. Be to, tai bus jaukus papildomas arba pagrindinis apšvietimas paviljono viduje ir lauke.

Šventinės girliandos

Artėjant didžiausioms ir laukiamiausioms metų šventėms (šv. Kūčioms ir šv. Kalėdoms) apima noras puošti savo aplinką įvairiomis dekoracijomis, sukurti šventišką nuotaiką namuose, biuruose ar miesto aikštėse.

Kaip jau minėjome, šventiniu laikotarpiu perkame vieną iš pagrindinių Kalėdų šventės atributų – eglutę, kurią dekoruojame blizgiais žaisliukais ar savo gamybos dekoracijomis, dalis žmonių kuria alternatyvias eglutes iš įvairiausių medžiagų: knygų, eglių šakų. Taip pat puošiame balkonus, terasas, pastatų fasadus, o vienas efektyviausių būdų tai padaryti – šventinės lauko girliandos.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti lempučių girliandas, kurios yra tinkamos naudoti laukui!

Tokių modelių girliandos pasižymi atsparumu drėgmei ir lietui, UV spinduliams, karščiui bei šalčiui, todėl jomis galite dekoruoti ne tik patalpų vidų, bet ir namo eksterjerą, terasas ar sodybas. Lauko ar didesnės erdvės puošybai siūlome rinktis šventines girliandas, kurios jungiasi tarpusavyje (platus asortimentas mūsų parduotuvėje). Internetinėje parduotuvėje esančios girliandos pasižymi aukščiausia kokybe, LED puošmena išsiskiria mažomis elektros energijos sąnaudomis, todėl įsigysite prekę su puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Vidaus lempučių girliandos

Klaidinga būtų manyti, jog lempučių girliandos yra skirtos naudoti tik Kalėdiniu laikotarpiu. Vidaus lemputės girliandos kuria jaukią atmosferą, tarnauja kaip malonios šviesos šaltinis, todėl jomis dekoruojamos erdvės visais metų laikais. Plačiame mūsų asortimente rasite įvairių modelių, techninių specifikacijų, bei dizainų lempučių girliandų, todėl tikrai išsirinksite Jūsų poreikius atitinkančią prekę. Vienspalvės girliandos dažnai papildo skandinavišką, romantišką interjerą, taip pat galite rinktis modelį, kuriame lempučių burbulai būtų matiniai arba permatomi. Spalvotos vidaus girliandos puikus pasirinkimas modernioje aplinkoje, įvairiose šventėse, taip pat nebrangus, tačiau efektyvus dekoro elementas, kuris pagyvina ir suteikia išskirtinumo vienodų spalvinių tonų interjere.

Vidaus lempučių girliandos itin populiarios įvairiose privačiuose ir viešuose renginiuose, šventėse. Šiomis dekoracijomis ir malonios šviesos šaltiniais puošiami įmonių renginiai, gimtadieniai, teminės šventės, krikštynos ir, be abejonės, vestuvės.

Girliandos vestuvėms ir kitoms šventėms – puikus pasirinkimas dėl plačių panaudojimo galimybių. Jomis galite papuošti įvairias dideles dekoracijas, dekoruoti saldų stalą ar tortą, jungdami keletą girliadų kartu (prekiaujame lempučių girliandų modeliais, kuriuos galima jungti tarpusavyje) galite sukurti lempučių tinklą ar užuolaidą, kuriais papuošite langus, sienas ar lubas. Lemputės girliandos vestuvėms, gimtadieniams ar kitiems renginiams suteiks jaukumo, šventiškumo ir tikrai nepaliks abejingų Jūsų šventės dalyvių.

Kaip išsirinkti lempučių girliandas?

Jei turite klausimų, kokios lempučių girliandos tinkamiausios Jūsų atveju – kreipkitės, maloniai pakonsultuosime ir patarsime, jog įsigyta prekė atitiktų visus Jūsų lūkesčius, o žemiau pateikiame trumpą atmintinę, kuri gali padėti atsakyti į iškilusius klausimus.

  • Išsirinkite labiausiai patikusį lempučių modelį. Mūsų parduotuvėje rasite platų LED lempučių dizainų pasirinkimą: apvalios, lašo, stiklainio formos girliandos lemputes, taip pat galite rinktis iš matinio ir skaidraus plastiko.
  • Nuspręskite, kokios spalvos girliandos laidas Jums tinkamiausias. Jūsų patogumui siūlome girliandas tiek su juodu (rekomenduojama rinktis lauko aplinkai ar tamsių detalių dekorui), tiek su baltu laidu (siūloma puošti šviesius objektus, baltus baldus ir sienas).
  • Įsivertinkite reikiamą lempučių girliandos ilgį. Jei turite numatę konkrečią lempučių giriandos vietą – išmatuokite ją, atitinkamai rinkitės reikiamo ilgio girliandą ar modelius, kuriuos galima jungti tarpusavyje.
  • Naudosite viduje ar lauke. Mūsų elektroniniame puslapyje parduodamos tam tikros girliandos yra atparios drėgmės, lietaus, karščio ir šalčio poveikiui, todėl galite naudoti girliandą lauko, tiek vidaus poreikiams.
  • Atkreipkite dėmesį iš kokios medžiagos pagamintos lemputės. Rekomenduojame rinktis iš plastiko medžiagos gamintas lemputes, nes jos pasižymi atsparumu temperatūrų skirtumui, bei atsparumu (lyginant su stiklo medžiaga) dūžiams.
  • Rinkitės energetiškai taupias lempučių girliandas. LED lemputės pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis, ilgesniu tarnavimo laiku, didesniu patvarumu ir efektyvumu lyginant su tradiciniais šviesos šaltiniais.
  • Įsitikinkite gaminio kokybe. Internetinėje parduotuvėje prekiaujame lempučių girliandomis, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, turi kokybės sertifikatus.

Susisiekite!