Lauko girliandos varvekliai

Skaityti daugiau

Ypatingos išvaizdos lauko girliandos varvekliai puikiai papuoš jūsų namus, renginio erdvę ar bet kurį objektą. Šviečiančios lemputės varvekliai puikiai atrodo prieš šventes, per Kalėdų laikotarpį, žiemą bei bet kurią kitą dieną, tamsesniu paros metu. Kokybiškos elektrinės lauko girliandos varvekliai yra parduodamos elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt, kartais net ir su akcija. Pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir gaukite nuolaidas bei sutaupykite su kiekvienu pirkiniu. Pasirinkite sau patogiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą ir džiaukitės stilingai atrodančia renginio erdve ar jaukesniais namais.

Kas yra lauko girliandos varvekliai?

Lauko girliandos varvekliai – tai ypatingas dekoratyvinio apšvietimo sprendimas, kabinamas ant stogo arba aukštyje. Krentančios girliandos atrodo it šviečiantys varvekliai. Girliandas sudaro daugybė mažų, ryškių LED lempučių.

LED lauko girliandos varvekliai yra populiarus produktas. Jis dažnai naudojamas šventiniu laikotarpiu, ypač per Kalėdas. Dėl to, kad forma švieselės primena suledėjusių varveklių išvaizdą, pakabinta, tokia girlianda sukuria žiemišką, spindesių pilną apšvietimo efektą, kuris tinka per šventes.

Šiuose šviestuvuose naudojami šviečiantys šviesos diodai (LED). Ši technologija taupiai naudoja energiją, skleidžia ryškią šviesą ir, palyginti su tradicinėmis kaitrinėmis lemputėmis, tarnauja ilgiau, taip dažnai neperdega. Mūsų siūlomos lauko girliandos varvekliai specialiai pritaikytos naudoti lauke. Jos turi aukštą, IP67 atsparumo reitingą, tad yra gerai apsaugotos nuo atmosferos poveikio. Lemputei ar girliandai nekenkia nei lietus, nei sniegas, nei vėjas ar UV spinduliai ir ją drąsiai galima kabinti ant karnizų, latakų.

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos girliandos taip pat gauna 24 mėnesių arba 2 metų garantiją.

Kurias pasirinksite?

Šiuo metu jums siūlome rinktis iš 3 m arba 5 m ilgio girliandų asortimento. Pačių lempučių ryškumas, efektyvumas ir IP apsaugos lygis yra vienodas, o tarpai tarp individualių lempučių ant girliandos – taip pat. Skiriasi tik: pakuotės svoris, galutinis lempučių skaičius, girliandos ilgis.

Vienas svarbiausių pliusų yra tai, jog PROLED kalėdinės LED girliandos varvekliai gali būti jungiami tarpusavyje iki net 100 m ilgio. Savo erdvei dekoruoti galite įsigyti ir didesnį kiekį girliandų bei jomis apjuosti stogą ar visus lietvamzdžius.

Visa girlianda yra sudaryta iš individualių varveklių, kuriuose yra lemputės. Patys varvekliai būna kintamo ilgio, nuo 30 iki 50 cm. Kadangi PROLED girliandos pagamintos iš tvirtų medžiagų bei yra atsparios aplinkos poveikiui, jas galima kabinti ir viduje, ir lauke, ir net pusiau atvirose erdvėse, kaip kad balkonuose, terasose. Prekės puslapyje rasite ir daugiau aktualios techninės informacijos, kuri gali padėti pasirinkti. Visgi, jeigu dvejojate arba reikia patarimo, pasinaudokite tiesioginio susirašinėjimo funkcija ir mūsų profesionalūs specialistai patars, kurį modelį pirkti arba kiek girliandų reikėtų įsigyti, jeigu norite apjuosti visą erdvę.

Montavimas ir priežiūra

Jei norite džiaugtis geriausiai veikiančiomis ir ilgai tarnaujančiomis girliandomis, reikia jas saugiai sumontuoti bei tinkamai prižiūrėti.

Montavimas

·   Pasirinkite geriausias vietas, pavyzdžiui, karnizus, langų rėmus ar turėklus, kur galėtų būti ir kabėti girliandos.

·   Įsitikinkite, kad netoliese yra elektros lizdas, o jei reikia, įsigykite prailgintuvus.

·   Tam, kad neperkrautumėte elektros grandinių, visko nejunkite į vieną lizdą arba įsitikinkite, kad įvado galingumo pakanka.

Priežiūra

·   Reguliariai patikrinkite, ar nėra pažeistų laidų ar lempučių.

·   Valykite tik sausa ar vos drėgna šluoste.

·   Kai nebenaudojate, laikykite žibintus vėsioje, sausoje vietoje, geriausia apvyniotus aplink ritę ar kartoną, kad nesusipainiotų.

Susisiekite!