Transportavimo vežimėliai

Skaityti daugiau

Transportavimo vežimėliai – kokybiški, ilgaamžiai, patogaus dizaino vežimėliai yra viena iš būtiniausių darbą palengvinančių prekių restoranų, viešbučių bei sodybų savininkams ar darbuotojams. Naudodami tvirtos konstrukcijos vežimėlį lengvai transportuosite banketines kėdes, stalus į Jums norimą vietą bei sumažinsite laiko sąnaudas skirtas šiai užduočiai atlikti. Verta paminėti, jog pervežant banketinius baldus iš vienos vietos į kitą, šie vežimėliai padeda užtikrinti baldų saugumą išvengiant prekių susibraižymo ar sugadinimo.

Elektroninėje parduotuvėje pigiau parduodame aukščiausios kokybės plieninius ir medinius transportavimo vežimėlius su tvirtais ratukais, kurių pagalba lengvai transportuosite ar pervešite banketinius baldus (stačiakampius, apvalius, baro stalus ir banketines kėdes) į Jums reikalingą vietą be didelių sunkumų.

Banketinių kėdžių transportavimo vežimėliai

Banketinės kėdės yra baldas, kuris reikalingas bet kokioje šventėje, renginyje ar maitinimo įstaigoje: vestuvėse, krikštynose, konferencijose, banketinėse salėse, restoranuose. Žinoma, dažnai reikalingas skirtingas kėdžių skaičių atitinkamam svečių kiekiui ar šventės/vietos konceptui, neretai banketinius baldus tenka išdėlioti skirtingose vietose, juos transportuoti ar sandėliuoti. Platforminiai transportavimo vežimėliai – puikūs įrenginiai kėdėms gabenti saugiai mikroautobusuose ar tvarkingai sandėliuoti patalpoje.

Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus, ilgaamžius transportavimo vežimėlius pervežimui su tvirtais ratukais. Banketinių kėdžių gabenimui galite rinktis iš plieninių ir medinių vežimėlių, taip pat, atsižvelgiant į klientų poreikius, siūlome skirtingos kėdžių talpos transportavimo vežimėlius ( talpa nuo 1 iki 50 kėdžių).

Banketinių stalų transportavimo vežimėliai

Kaip jau minėjome, banketinės kėdės yra baldas, be kurio neįsivaizduojame šventės ar konferencijos, tačiau banketiniai stalai – ne mažiau svarbūs ir ne rečiau sutinkami įvairiuose renginiuose, sodybose. Priklausomai nuo svečių skaičiaus, erdvės dydžio, šventės tematikos ar restorano interjero renkamasi skirtingo dydžio, formos ir dizaino stalai: mediniai, plastikiniai, stačiakampiai, apvalūs ar baro stalai. Dėl šių priežasčių dažnai tenka keisti banketinių stalų vietą erdvėje, juos transportuoti ir sandėliuoti. Banketinių stalų transportavimo vežimėliai – labai naudinga prekė, norint stalus ekploatuoti neišnaudojant daug fizinių jėgų, apsaugoti nuo galimų susibraižymų, sulaužymo ir sutaupant savo laiką.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite iš tvirtos plieno medžiagos pagamintus banketinių stalų transportavimo vežimėlius. Atsižvelgdami į klientų poreikius siūlome skirtingų formų stalams skirtus vežimėlius: apvaliems, stačiakampiams ir baro stalams.

Ar verta įsigyti?

  • Jei Jums kyla šis klausimas – kviečiame perskaityti transportavimo vežimėlių privalumus ir nuspręsti patiems!
  • Laiką ir fizines jėgas taupantis sprendimas. Transportavimo vežimėlių pagalba greitai ir lengvai pervešite reikalingus baldus į norimą vietą.
  • Saugus banketinių baldų transportavimas mikroautobuse. Banketinių baldų transportavimo vežimėliuose transportuosite daiktus išvengdami jų susibraižymo ar sugadinimo.
  • Puikus kainos ir kokybės santykis. Mūsų siūlomi vežimėliai pagaminti iš tvirtų ir patvarių medžiagų, turi įmontuotus kokybiškus ratukus. Verta paminėti, jog vežimėliai pasižymi ne tik išskirtine kokybe, bet ir puikia kaina įsigyjant internetu.
  • Patogus sandėliavimas. Transportavimo vežimėliuose galėsite sandėliuoti banketinius baldus ir kėdes talpiai ir patogiai.

Susisiekite!