Crown paviljonai

Skaityti daugiau
4 205,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Paviljono plotas: 72 m2
Paviljono konstrukcija: Anoduoti aliuminio vamzdžiai
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.
5 520,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Paviljono plotas: 100 m2
Paviljono konstrukcija: Anoduoti aliuminio vamzdžiai
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.
9 620,00 €
Užsakoma prekė
Paviljono plotas: 148 m2
Paviljono konstrukcija: Anoduotas aliuminio profilis, Cinkuotas plienas
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.

Mūsų įmonė parduoda Crown paviljonus tiesiai iš gamintojo, todėl galime užtikrinti aukščiausią palapinių kokybės kontrolę ir, ko gero, geriausią kainą rinkoje.

Karūnos formos paviljonai

Crown paviljonai yra vieni populiariausių mūsų parduodamų paviljonų. Tai lemia daug priežasčių, bet ko gero pagrindės iš jų yra išskirtinis, akį traukiantis dizainas, gera kaina bei paprastas surinkimas ir išrinkimas. Ko gero, sutiksite, kad šie karūnos formos paviljonai yra išties stilingi ir inovatyvūs. Šių palapinių naudojimo sritis yra labai plati. Mūsų klientai juos jau naudojo ir lauko renginiams, vestuvėms, ir produktų pristatymui parodose, ir sandėliavimui.

Montavimo ypatumai.

Capri paviljonai yra itin paprastai pastatomi. Šios palapinės lengviausiai statomos ant minkšto pagrindo (žolė, smėlis ir kt.), tačiau galima sumontuoti ir ant asfalto, trinkelių -tereikia pasirinkti tinkamą inkaravimo būdą. Crown paviljonai įmontuojami ant žolės naudojant sukalamus smeigtus, kuriuos jūs gausite įsigiję palapinę su standartine komplektacija. Statant ant kieto pagrindo, reikės naudoti ankerius. Visą detalią instrukciją jūs gausite įsigiję paviljoną pas mus. Esant poreikiui, galite konsultuotis su mumis internetu, ar atvykti konsultacijai ir apžiūrai į mūsų sandėlį. Visada maloniai jus pakonsultuosime.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Crown palapinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl tinkamai jį naudojant ir prižiūrint, tai bus amžinas pirkinys. Paviljone naudojamas 550 gr/m2 tvirtas pvc tentas, kuris 100% apsaugos jus nuo lietaus ir vėjo. Palapinės konstrukcija – aliuminio profiliai, kurie yra tvirti ir lengvi, ko pasekoje bus nesudėtinga juos transportuoti ir sumontuoti. Palapinės, kurios priskiriamos „paviljonų“ kategorijai laikui bėgant praktiškai nepraranda vertės dėl to, jog jos yra labai atsparios ir ilgaamžiškos.

Kada verta rinktis Crown – Capri paviljonus?

Crown palapinės yra vienos populiariausių mūsų palapinių. Pateikiame keletą šio populiarumo priežasčių:

  • Universalumas. Šie paviljonai gali būti pastatomi ir namams ar sodui, tiek ir lauko prekybai ar gimtadieniui, kitai šventei.
  • Apsauga nuo oro sąlygų. Crown palapinės yra puiki apsauga nuo saulės, nuo lietaus ir nuo vėjo. Palapinei labai paprastai gali būti uždedamos ir nuimamos sienos, todėl tiek karštą dieną, tiek esant šaltam ar lietingam orui, galėsite pasirinkti ar palapinę uždaryti, ar palikti atvirą.
  • Akį traukiantis dizainas. Šių pavėsinių dizainas išties traukia daugelio akį. Išskirtinės formos sukuria vaizdą, į kurį norisi pažiūrėti iš arčiau, todėl jos gali būti naudojamos kaip traukos objektas įvairiuose renginiuose ar viešbučiuose.
  • Greitas sumontavimas. Capri paviljonai yra labai paparastai sumontuojami. Įprastai, pardavę palapinę, apmokome jus ją pastatyti. Sumontavimui užtenka dviejų žmonių, detalės ir tentai nėra labai sunkūs, todėl nereikia didelio fizinio pasirengimo.
  • Patogus transportavimas ir sandėliavimas. Šiose palapinėse, palyginus su kitomis, naudojamos gana trumpos detalės, todėl palapinės sandėliavimui nereikia didelių patalpų ar specialaus transporto.

Nuomojame ir parduodame palapines visoje Lietuvoje. Džiaugiamės, kad mūsų parduoti Crown paviljonai jau buvo sumontuoti daugelyje Lietuvos miestų: Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir kituose.

Susisiekite!