Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Skaityti daugiau

Šiluma vėsesniu oru yra tikrų tikriausias jaukumas, komfortas ir malonumas. Tačiau sutikite, net ir vasarą ar vėlyvą pavasarį ne visuomet galime ja mėgautis – orai neretai iškrečia nemalonių pokštų, visai neatsižvelgdami į tai, jog rengiate ilgai lauktą šventę, turite pamaitinti į restoraną sugužėjusius lankytojus ar darganotu oru prekiaujate po atviru dangumi. Štai tokiose situacijose nepamainomas yra mobilus šildytuvas: dujinis ar infraraudonųjų spindulių. Mūsų asortimente rasite ir vienus, ir kitus.

Kiekvienas mūsų parduodamas keramikinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, dar žinomas kaip infraredinis šildytuvas, yra aukštos kokybės, patikimų gamintojų, tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Jis tiks terasai, nešildomam balkonui, restoranams, kavinėms bei kitoms maitinimo įstaigoms, prekybinėms palapinėms, renginiams, pramonei, lauko šventėms ir kt. Jei ieškote patikimo ir ilgaamžio varianto, tai neabejotinai išsirinksite mūsų asortimente.

Šildytuvai terasai

Terasa – vienas mėgiamiausių kampelių, kuriame be galo gera mėgautis vėlyvais pusryčiais su šeima, gardžiais pietumis, jaukiomis vakarienėmis, smagiais pasisėdėjimais su draugais, nedidelėmis asmeninėmis šventėmis ar tiesiog ramiai skaityti knygą su puodeliu arbatos. Tiesa, neretai vėsūs orai yra ta priežastis, dėl kurios atsisakoma gero laiko lauko terasoje. Tačiau situacija gali visiškai pasikeisti, jei įsigysite kvarcinį infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Mūsų asortimente yra daug tokių, kurie pasižymi aukštu atsparumu drėgmei, tad idealiai tinka naudoti ir lauke. Priklausomai nuo terasos ploto, lengvai išsirinkite Jums tinkamiausią prietaisą.

Terasoms labai dažnai pasirenkami ant lubų kabinami šildytuvai, pavyzdžiui, šviestuvo tipo. Toks variantas puikiai tinka ir dėl kertinės funkcijos atlikimo, ir dėl estetikos, vizualinio gražaus vaizdo.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai restoranams ir kavinėms

Restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų terasos ar kitos lauko zonos lankytojų labai mėgiamos. Tačiau ir čia prastas oras, dargana, nukritę termometro stulpeliai tokias zonas daro mažiau patrauklias, tad čia įsitaisyti norinčių lankytojų srautas mažėja. Jei nenorite, kad vėsesnis oras darytų tokią neigiamą įtaką, sumontuokite kvarcinius infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Galite rinktis pakabinamus šviestuvo tipo arba tvirtinamus prie sienų. Pastarasis variantas labai tiks moderniai, šiuolaikiškai aplinkai, o pakabinami šviestuvo tipo – kaimiško, rustic, vintage, boho stiliaus erdvėse.

Kokie yra šių mobilių šildytuvų privalumai?

  • Taupumas. Daugeliui aktualus kriterijus. Pastatomi infraraudonųjų spindulių šildytuvai gaminami su šiuolaikiškomis, aukštos kokybės medžiagomis. Gamybos procese taikomi inovatyvūs sprendimai – visi šie aspektai suponuoja, jog išlaidos elektros energijai mažėja net maždaug trečdaliu!
  • Didelis apšildomas plotas. Žinoma, plotas, kurį infrared šildytuvas apšildys, priklauso nuo prietaiso galingumo. Mūsų asortimente rasite tokių, kurie apšildo net per 35 kv. m. dydžio erdves.
  • Atsparumas drėgmei. Jei šildytuvas atitinka drėgmės atsparumo klasę, jį drąsiai galima naudoti ne tik patalpose, tačiau ir lauke! Taip savo darbo vietai, renginiui, asmeninei šventei ar jaukiam poilsiui terasoje su šeima galite suteikti komforto ir jaukumo oazę.
  • Nuotolinis valdymas. Jei įsigysite infraraudonųjų spindulių lauko šildytuvą, turintį nuotolinio valdymo pultelį, mėgausitės maksimaliu komfortu jį eksploatuojant.
  • Laikmatis. Lauko infrared spindulių šildytuvas gali turėti laikmatį – funkcija leis labai paprastai nustatyti, po kiek laiko prietaisas turėtų išsijungti. Itin patogu, jei išvykstate iš namų ir norite dar šiek tiek pašildyti patalpą arba tiesiog norite daugiau patogumo ir nesirūpinti prietaiso išjungimu praėjus tam tikram laikui.
  • Nevargina akių. Priklausomai nuo pasirinktų šildytuvų, jie gali būti pagaminti taip, kad infraraudonųjų spindulių šildytuvų lempos spinduliuotė sklistų į šildomą plotą, tačiau nešviestų ryškiai. Tad visiškai nevargina akių ir nekelia jokio diskomforto.
  • Paprastas naudojimas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvais iš mūsų pasiūlos naudotis labai paprasta, o jei kyla klausimų, mūsų komanda visuomet pasirengusi į juos atsakyti, patarti ir suteikti reikiamos informacijos.
  • Lengvas montavimas. Puiku ir tai, kad šildytuvai tiek ant sienos, tiek ant lubų sumontuojami labai nesudėtingai ir greitai. Komplektacijoje rasite instrukciją bei tvirtinimo elementus.

Įsigykite internetu

Daugelis jau įvertinę pirkimo internetu privalumus: sparta, patogumas, nepriklausymas nuo parduotuvės strateginės vietos ir darbo laiko bei kiti. Galite pirkti Jums patogiu metu iš bet kurios vietos! Neretai e. parduotuvėse ir pasirinkimas būna kur kas platesnis nei fizinėse pardavimo vietose. Todėl pirkimo internetu galimybėmis kviečiame pasinaudoti ir mūsų klientus. Rinkitės infraraudonųjų spindulių šildytuvus iš plataus mūsų asortimento. Patogumo suteiks asortimento filtravimo galimybė – pagal spalvą, kainą, galingumą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvų kaina mūsų asortimente startuoja nuo mažiau kaip 100 eurų, o infraraudonųjų spindulių šildytuvų akcija gali suteikti progą mokėti dar pigiau!

Susisiekite!