Dekoratyvinės lemputės

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti dekoratyvines LED lemputes? 

Renkantis dekoratyvines lemputes, reikėtų išsiaiškinti, kokie yra jūsų norai ir poreikiai. Tad, pirmiausia nuspręskite, ar norėtumėte, jog dekoratyvinės LED lemputės kabėtų po vieną, ar norėtumėte, kad bendrai lemputės būtų sujungtos į vieną girliandą. Kiekvienas iš šių variantų galimas, tačiau tuo atveju, jei jums reikia vienos LED lemputės, kuri būtų ir dekoracija, ir atstotų šviestuvą, rekomenduojamos kiek didesnio dydžio dekoratyvinės kaitrinės lemputės. Jos galimos įvairių formų, tad rinkitės tokią, kuri geriausiai papildytų jūsų interjerą ar eksterjerą. Galiausiai, nepamirškite pasidomėti, į kokio tipo lizdą yra įsukamos jums patinkančios lemputės – dažniausiai pasitaikančios LED lemputės E14 ir LED lemputės E14

Kur galima panaudoti dekoratyvines lemputes? 

Lemputės dekoratyvinės gali būti panaudojamos be galo daug kur: vietoje įprasto šviestuvo, įnešant į kambarį ar terasą daugiau jaukumo ir originalumo, taip pat iš jų sudarant girliandas, kuriomis galėtų būti puošiamas jūsų namų kiemas, restoranai ar asmeninės šventės – vestuvės, krikštynos, gimtadieniai bei kiti vakarėliai. Šios LED lemputės yra be galo universalios, todėl įsigiję jas, tikrai rasite, kur galėtumėte šią dekoraciją pritaikyti. 

Dekoratyvinės LED lemputės internetu 

Vidaus ar lauko LED girliandos gali būti be galo lengvai ir greitai įsigyjamos internetu. Internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite išties didelį jų pasirinkimą. Galimos E14, E27 LED lemputės, tinkančios girliandoms ar namų ir terasų apšvietimui. Nepriklausomai nuo to, kurią iš jų pasirinksite, galite būti užtikrinti, jog jos yra itin ekonomiškos, kadangi pačios mažiausios LED lemputės yra labai nedidelio galingumo, vos 1W, tačiau galima rasti ir 2W, 4W ar 8W. Tad, pirkite tokias, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius. 

Dekoratyvinės lemputės pigiau

Dekoratyvinės lemputės LED yra puiki investicija, kadangi jos yra ne tik itin taupios, bet ir ilgaamžės. Mūsų komanda stengiasi, jog internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt klientai galėtų sutaupyti ir mūsų siūlomas prekes įsigyti pigiau, todėl dažnai čia taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai. Tad, nieko nelaukite ir užsukite pasižvalgyti!

Susisiekite!