Atitvarai

Skaityti daugiau

Atitvarai ir borteliai – tai elementai, naudojami įvairiuose renginiuose, šventėse, muziejuose ar net parduotuvėse, kur reikia kontroliuoti žmonių srautą. Juos itin paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą, tad šių atitvarų panaudojimo galimybių yra tikrai ne viena. Dėl to, jei susidomėjote ir norėtumėte jais papildyti savo organizuojamą renginį, Renginiopartneris.lt gali jums padėti. Mūsų veiklos sritis – šventinės įrangos, tarp kurios ir atitvarai renginiams, pardavimas ir nuoma. Tad, nieko nelaukite ir kreipkitės į mūsų komandą!

Atitvarai mūsų asortimente

Jei jums reikalingas juostinis metalinis atitvaras, Renginiopartneris.lt internetinėje svetainėje galite jį įsigyti geru kainos ir kokybės santykiu. Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, tad galime garantuoti maksimalią kokybės kontrolę bei geriausią atitvarų kainą rinkoje. Siekiame, jog kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas savo pirkiniu, todėl visi parduodami atitvarai su juosta ar su virve iš Renginiopartneris.lt yra pagaminti iš tvirtų, kokybiškų medžiagų, dėl to puikiai atliks savo funkciją ir gerai atrodys. Negana to, mūsų parduodami atitvarai – stulpeliai gali būti jungiami tarpusavyje, taip sukuriant norimo ilgio aptvėrimą. 

Turėkite omenyje, jog Renginiopartneris.lt savo paslaugas teikia tiek dideliems, tiek mažiems renginiams, tad, kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, susisiekite su mūsų komanda – pateiksime jums geriausiai tinkantį pasiūlymą. 

Kada gali būti naudojami apsauginiai atitvarai?

Apsauginiai atitvarai – tai universalios priemonės, kurios gali būti naudojamos daugelyje situacijų, norint suvaldyti minią ir suorganizuoti tvarkingą eilę, apriboti patekimą į tam tikras zonas ar nukreipti pėsčiųjų srautą norima linkme. Čia pateiksime keletą pavyzdžių, kam gali būti naudojami apsauginiai atitvarai:

  • Minios nukreipimas. Įvairių susibūrimų metu, pavyzdžiui, koncertuose, festivaliuose, spektakliuose ar krepšinio varžybose, juostiniai atitvarai padeda valdyti srautą ir nukreipti juos į norimus įėjimus ar išėjimus. 
  • Eilės sudarymas. Jei norisi, jog žmonės tvarkingai stovėtų eilėje, tarkime, oro uoste, kino teatruose, koncertų salėse ar kitose panašiose vietose, gali itin pasitarnauti apsauginiai atitvarai. 
  • Eksponatų ar įrangos apsaugojimas. Įvairūs atitvarai gali būti naudojami ir siekiant apsaugoti eksponatus ar tam tikrą šventinę įrangą nuo lankytojų ar dalyvių savavališkų veiksmų. 
  • Kuriama saugi aplinka svečiams. Jei tam tikros zonos gali kelti pavojų susirinkusiems žmonėms, pavyzdžiui, slidi danga ar tam tikroje zonoje vykdomi techniniai priežiūros darbai, barjerais galima apriboti žmonių patekimą į jas. 

Tai tik keli pavyzdžiai, kaip gali būti naudojamas apsauginis atitvaras. Juostiniai atitvarai tapo itin populiarus pasirinkimas renginiuose ir šventėse dėl tokio paprasto naudojimo bei galimybės greitai pakeisti jų vietą ar apriboti tam tikras zonas. 

Apsauginių atitvarų kaina ir pristatymas

Jei norėtumėte įsigyti apsauginius atitvarus, tuomet Renginiopartneris.lt internetinė svetainė yra kaip tik ta vieta, kur tai galite padaryti greitai ir saugiai. Kadangi, kaip jau minėjome, tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, savo klientams galime pasiūlyti ne tik aukštą įrangos kokybę, bet ir labai gerą jos kainą rinkoje. Verta žinoti, jog Renginiopartneris.lt išsirinktus apsauginius atitvarus gali pristatyti ir į jūsų pasirinktą šventės ar renginio vietą. Tad, jei norite pasinaudoti šia paslauga, užpildykite užklausą, pateikite savo turimus poreikius, o mūsų komanda pasistengs kaip įmanoma greičiau jums atsakyti bei pateikti jums geriausiai tinkantį pasiūlymą. Mums rūpi, jog klientai, pasinaudoję Renginiopartneris.lt paslaugomis, liktų maksimaliai patenkinti, todėl kiekvienam iš jų skiriame asmeninį dėmesį bei įdedame nemažai pastangų, pildant pirkėjo turimą viziją

Susisiekite!