Filtrai
Kaina
  • 12,00 € - 32,00 €

Spalva
Apvali staltiesė
Filtruoti

Staltiesės apvaliam stalui

Skaityti daugiau

Jei palygintume du vienodus stalus, iš kurie vienas būtų padengtas staltiese, o kitas būtų be jos, tai greičiausiai visi vieningai sutiktume, jog staltiesė stalui suteikia rafinuotumo, elegancijos, prabangos ar kitokį įspūdį. Konkretus efektas priklauso nuo staltiesės dizaino, pavyzdžiui, spalvos, audinio, klosčių kritimo ir pan. Tad nenuostabu, jog be staltiesės sunkiai įsivaizduojamas šventinis stalas. Šiuo atveju kokybiška ir estetiška staltiesė padeda kurti jaukią, solidžią ir labai gražią atmosferą bei stalui suteikti visiškai naują „veidą“. Tad jei ieškote staltiesės apvaliam stalui, šioje prekių kategorijoje turiste neįtikėtiną pasirinkimą! Plati spalvų ir dydžių įvairovė suteiks galimybę kiekvienam išsirinkti tai, kas poreikius ir lūkesčius atitiks geriausiai.

Staltiesės kavinėms, restoranams ir namams

Mūsų pasiūloje – tik aukštos kokybės, patvarios, ilgaamžės ir ilgainiui reprezentatyvios išvaizdos neprarandančios apvalios staltiesės, kurios puikiai tiks restoranams, kavinėms, o taip pat papuošti stalą ir namuose.

Kodėl mūsų staltiesės bus labai sveikintinas pasirinkimas?

  • Visos staltiesės sertifikuotos, turinčios OEKO-TEX ® standartą, tad gaminys labai patiks ekologijos šalininkams.
    Naudojami tik labai tvirti audiniai bei užtikrinamas siūlių stiprumas, todėl staltiesės net po dažno naudojimo ir daugelio skalbimo ciklų džiugins estetiška išvaizda.
  • Dėl naudojamo vientiso audinio nematyti jokių sujungimo siūlių, tad staltiesės nekels nė menkiausio diskomforto ir atrodys, žinoma, maksimaliai dailiai.
  • Staltiesių gamyboje naudojama aukščiausio lygio siuvimo technologija, leidžianti užtikrinti ne tik patrauklų dizainą, estetiką bei kokybę, tačiau ir ilgaamžiškumą.

Minėti aspektai pagrindžia, kodėl šios staltiesės yra labai tinkamos restoranams ir kavinėms, kur naudojamos tikrai intensyviai bei kur reprezentatyvumo aspektas yra labai reikšmingas. Tad maitinimo įstaigoms drąsiai galite rinktis staltiesės mūsų asortimente ir mėgautis solidžiu jų gerųjų savybių spektru bei privalumais. Tiesa, gražios, tvirtos bei ilgaamžės staltiesės reikalingos ir namuose, juo labiau jei bus naudojamos kiekvieną dieną, jei namuose yra mažų vaikų ir pan. Jei kokybė ir patvarumas Jums prioritetai, tuomet šios staltiesės tikrai atitiks lūkesčius.

Didelis šių gaminių privalumas yra ir tas, jog siuvant atsižvelgiamą į solidumą, eleganciją, todėl staltiesių audinys nepriekaištingai krinta dailiomis klostėmis nuo pat stalviršio iki staltiesės apačios. Staltiesės gali būti iki žemės, vidutinio ilgio ar trumpesnė, tačiau estetiškas, vizualiai patrauklus klosčių kritimas bus garantuotas.

Mūsų parduodamos apvaliam stalui skirtos staltiesės siuvamos iš labai kokybiško audinio, visas savo gerąsias savybes perduodančio ir galutiniam gaminiui. Nors audinys minkštas, elastingas, tačiau drauge tvirtas ir ilgaamžis. Stipri krašto apsiuvimo siūlė garantuoja, jog net ir po ilgo naudojimo kraštas neprairs bei nepraras savo reprezentatyvumo.

Verta paminėti ir tai, jog vidaus ir lauko staltiesės atlieka ne tik estetinę funkciją, tačiau ir praktinę – saugo stalą nuo mechaninio poveikio, pavyzdžiui, nuo įbrėžimų, kurių atsiranda tiek restoranuose, kavinėse, tiek ir naudojant namuose. Todėl gera staltiesė leis to išvengti.

Renkantis tekstilės gaminius visuomet yra svarbus jų priežiūros klausimas. Staltiesės – ne išimtis. Todėl prie ilgo mūsų parduodamų staltiesių privalumų sąrašo būtina paminėti ir labai lengvą priežiūrą bei tai, kad jos atsparios dėmėms. O tai labai svarbu ir ypač pasiteisina viešojo maitinimo įstaigose, renginiuose – ten, kur staltiesių yra daug, o jos keičiamos ir valomos dažnai.

Minėti staltiesių apvaliems ar ovalios formos stalams privalumai svariai prisideda prie to, jog šie gaminiai itin paklausūs restoranams, kavinėms, viešbučiams, renginiams, prekybai, o taip pat ir namams.

Tiek restoranuose, kavinėse, tiek ir namuose stalų dydžiai skiriasi, todėl ir staltiesių reikės skirtingų. Mes turime tokių diametrų gaminių: 150, 220, 300, 320 cm ir kitų. Matyti, jog rasite tinkamų tiek mažiems, tiek dideliems stalams. Rinkitės atsižvelgdami į savo stalo skersmenį bei tai, kokį stilių kursite: ar staltiesė laisvai kris kiek žemiau stalo krašto, ar ji pasieks žemę, o galbūt norite, kad ji dailiai sugultų ant žemės, kas labai populiaru iškilmingoms šventėms.

Spalvotos staltiesės apvaliam stalui

Jei domina spalvotos ovalios staltiesės, šioje e. parduotuvėje Jūsų dėmesio laukia bordo, juodos, kreminės, raudonos, rudos, šviesiai ar tamsiai pilkos ir kt. Spalvotos staltiesės tinka namams, atsižvelgiant į kuriamą nuotaiką, taip pat restoranams ar kavinėms, kai yra derinamos prie sienų apdailos ir kitų aplinkos elementų. Priklausomai nuo spalvos, ovalios staltiesės gali harmoningai įsilieti į interjero koncepciją arba, atvirkščiai, tapti dėmesį kaustančiu išskirtiniu akcentu.

Baltos staltiesės apvaliam stalui

Didelės ar mažesnės baltos staltiesės – iš mados topų nesitraukianti klasika. Tokias pritaikysite bet kurioje šventėje, bet kurioje aplinkoje ir niekada neprašausite pro šalį. Baltos staltiesės tobulai tinka vestuvėms ir kitoms iškilmingoms progoms. Didelis šios spalvos privalumas ir tas, jog tokia staltiesė tampa baltu fonu spalvotoms, ryškioms, originalioms, solidžioms servetėlėms, išskirtiniams indams bei kitiems stalo papuošimams.

Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje patogu, greita ir saugu. Jūsų laukia platus pasirinkimas gera kaina, akcijos ir galimybė mokėti pigiau bei daug aukštos kokybės prekių.

Susisiekite!