Staltiesės laikikliai

Skaityti daugiau

Stalas – nepakeičiama kiekvienų namų interjero dalis, prie kurio praleidžiame daug laiko su šeima ir draugais, mėgaujamės skaniais patiekalais, todėl ieškome būdų, kaip pagyvinti ir papuošti šį baldą. Staltiesės – dekoro elementas, kurio dėka galime eksperimentuoti su stiliumi ir lengvai sukurti šventišką, prabangią nuotaiką bei sukurti estetikos ir švaros pojūtį aplinkoje. Populiarus šios tekstilės priedas – lauko staltiesių laikikliai. Restoranams, kavinėms, privačioms šventėms (vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniui) tai nepakeičiama prekė norint išlaikyti staltiesę reprezentatyvios išvaizdos, apsaugoti nuo vėjuoto oro keliamų iššūkių. Laikikliai vis dažniau naudojami ir buityje, nes tai puiki apsauga, jei turite mažamečių vaikų ar keturkojų draugų.

Lauko staltiesės laikikliai nuo vėjo

Staltiesės laikiklių stalui pagrindinė funkcija – apsaugoti staltieses nuo vėjuoto oro, saugiai išlaikyti daiktus esančius ant stalo paviršiaus.

Pateikiame keletą vietų, kuriuose ši prekė itin reikalinga ir yra naudojama dažniausiai.

  • Renginiuose, vestuvėse, asmeninėse šventėse. Organizuojant ypatingas šventes verta pasirūpinti visomis smulkmenomis, jog niekas nesukeltų papildomų rūpesčių ir galėtumėte džiaugtis renginiu. Staltiesių laikiklius galite įsigyti už žemą kainą, tačiau jie apsaugos staltieses nuo susiglamžymo, padės išvengti gėrimų ar kitų maisto produktų išsiliejimo, o taip išlaikysite estetišką šventės vaizdą.
  • Namuose, sodyboje, terasoje. Staltiesių laikikliai susilaukia vis daugiau dėmesio naudojimui namuose, nes jie prilaiko staltiesių kraštus, o tai - puiki apsaugos priemonė, jei namuose turite mažamečių vaikų, augintinių. Mūsų siūloma produkcija pasižymi universalumu, todėl tuos pačius staltiesių laikiklius galite naudoti tiek namuose, tiek sode ar terasoje.
  • Lauko ir vidaus prekyboje. Įmonėms, kurios pardavinėja savo produkciją ar paslaugas ypatingai svarbu, jog prekybos vieta būtų švari, reprezentatyvi. Staltiesių laikikliai puiki prekė, kuri padeda išlaikyti tvarką ir apsaugoti Jūsų inventorių nuo vėjo sukeltų iššūkių.

Dideliems ir mažiems stalams

Mūsų siūlomi staltiesių laikikliai yra universalūs: juos lengvai galite naudoti įvairaus dydžio ir formos stalams (tiek stačiakampiams, tiek apvaliems), todėl įsigiję vienos rūšies laikiklius galėsite naudoti su skirtingais baldais, o tai – didžiulis privalumas banketui, prekybai, namams, renginiams.

Staltiesių laikikliai pagaminti iš kokybiško plastiko, todėl yra tvirti, puikiai tinka tiek laukui, tiek vidaus naudojimui. Didžiausias šių plastikinių staltiesių laikiklių privalumas prieš metalinius – skaidrumas. Laikikliai yra beveik nematomi, negadina bendro estetinio vaizdo, o teikia tik privalumus.

Staltiesės laikikliai internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus, kavinių ir restoranų bei privačių klientų įvertintus staltiesių laikiklius. Ši prekė pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, o įsigyjant didesnį kiekį internetu – taikome nuolaidas.

Elektroninėje parduotuvėje esančių prekių pristatymą vykdome visoje Lietuvoje pasitelkę savo partnerių DPD ar Omniva kurjerių pagalbą.

Jei turite klausimų – siūlome kreiptis į mūsų klientų konsultantus skambučiu ar elektroniniu laišku, maloniai atsakysime ir pakonsultuosime visais Jums rūpimais klausimais.

Susisiekite!