Filtrai
Kaina
  • 6,00 € - 504,00 €

Šilumos reguliatorius
Spalva
Filtruoti

Šildytuvai

Skaityti daugiau

Peržiūrėkite mūsų apžvalgą apie Heatum terasinių šildytuvų pranašumus ir skirtumus! 

Greičiausiai visi sutiks, jog šiluma yra viena iš jaukumo ir komforto sąlygų, ypač vėsiuoju bei šaltuoju metų laikotarpiu. Šiluma namams, šildytuvas garažui, darbo vietai, restoranams, kitoms maitinimo ir kitas paslaugas teikiančioms įstaigoms suteikia ne tik jaukumo, bet ir užtikrina, jog drėgmė bei vėsa nekenks baldams, tekstilei, šiluma užkerta kelią pelėsio atsiradimui ir t.t. Jos privalumus galėtume vardyti ir vardyti, tačiau juos savo kailiu ypač pajunta tie, kurie priklausomi nuo centralizuoto šildymo. Neretai tokiu atveju ankstyvą pavasarį šildymą išjungus ar rudeniui „įsisiautėjus“ ir šildymo sezono dar laukiant namuose, biure bei kitose patalpose vyrauja nemaloni vėsa ir drėgmė. Momentiniai, nešiojami, kompaktiški terasiniai šildytuvai bus tobulas sprendimas, siekiant užtikrinti komfortą ir šilumą. Kokį šildytuvą rinktis namams, kavinėms, restoranams, biurui, lauko erdvėms, renginiams ar kt.?

Dujiniai šildytuvai

Dujiniai šildytuvai jau prieš kurį laiką pelnė pripažinimą, daug naudotojų simpatijų ir iki šiol nepraranda populiariųjų pozicijos.

Ieškantiems gero, patvaraus ir puikiai savo funkcijas atliekančio dujinio šildytuvo patrauklia kaina siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą. Čia Jūsų laukia itin aukštos kokybės el. šildytuvai. Atsparumas rūdims užtikrins ilgaamžiškumą ir pirminės išvaizdos išsaugojimą. Modernus dizainas sužavės net didžiausius skeptikus. Dujiniai šildytuvai iš mūsų asortimento yra visiškai saugūs naudoti ir labai patikimi. Svarbu paminėti, jog 100 proc. sudegindami kurą jie užima puikias pozicijas gamtos saugojimo bei efektyvumo kontekste.

Jei reikalingas mobilumas, rinkitės šildytuvą su ratukais – lengvai perkelsite į kitą vietą.
Mūsų el. parduotuvėje taip pat galite įsigyti ir dėklą dujiniam šildytuvui bei dujų balionų ypač geromis kainomis.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Modernus, šiuolaikiškas, efektyvus ir tikrai pasiteisinsiantis sprendimas, jei reikalingas šilumos šaltinis namams, laukui, maitinimo įstaigoms, biurui, renginiams lauke, terasoms, prekybos vietai ir kt. Rinkdamiesi infraraudonųjų spindulių šildytuvą pirmiausia įvertinkite, kokį plotą reikia apšildyti – nuo to priklausys reikalingas galingumas, kad prietaisas veiktų maksimaliai efektyviai. Galite rinktis šildytuvus su reguliatoriumi, valdymo pulteliu – didžiausiam komfortui. Skirtingos šildytuvų formos, spalvos ir kiti dizaino ypatumai leis lengvai jį pritaikyti bet kokiame interjere.

Mūsų elektriniai infraraudonųjų spindulių terasos šildytuvai suteiks progą šildytis ekonomiškiau – mažinsite išlaidas elektrai. Dar vienas svarbus aspektas – saugumas. El. parduotuvėje parduodami šildytuvai yra ne tik efektyvūs, bet ir saugūs naudoti, o šildytuvų kaina maženė nei kitur.

Restoranams ir kavinėms

Šildytuvai iš mūsų el. parduotuvės puikiai tinka kavinėms, restoranams bei kitoms maitinimo įstaigoms, jų lauko terasoms. Užtikrinkite maksimalų komfortą ir jaukumą savo komandai bei lankytojams. Patogus valdymas, ekonomiškumas, aukštas efektyvumas, patvarumas, ilgaamžiškumas – tai būdinga tiek dujiniams, tiek infraraudonųjų spindulių šildytuvams iš mūsų pasiūlos.

Šildytuvai namams

Rinkdamiesi šildytuvą namams įvertinkite, koks kambario, kuriame jį įkurdinsite, plotas. Mūsų asortimente rasite labai platų pasirinkimą, o dizainų įvairovė leis labai lengvai atrasti tai, kas nepriekaištingai įsilies į Jūsų namų interjerą.

Tiesa, šildytuvą galite naudoti ne tik namuose – jo skleidžiama malonia šiluma mėgaukitės ir lauke, pavyzdžiui, jie puikiai tinka terasoms. Naudojami lauke suteiks papildomo jaukumo ir po atviru dangumi organizuojamiems renginiams, šventėms: gimtadieniui, vestuvėms ar kt.

Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje – greita, paprasta ir saugu.

Susisiekite!