Filtrai
Kaina
  • 13,00 € - 45,00 €

Spalva
Apvali staltiesė
Stačiakampė staltiesė
Filtruoti

Staltiesės atsparios dėmėms

Skaityti daugiau

Staltiesė stalui suteikia ne tik apsaugą nuo įbrėžimų ar kitokio mechaninio poveikio, tačiau drauge „įpučia“ ir elegancijos, rafinuotumo, estetikos. Visgi kartais šių tekstilės gaminių atsisakoma pabūgus jų imlumo nešvarumams, laiko sąnaudų, kurių reikia staltiesių priežiūrai, ir pan. Todėl neabejojame, kad Jums patiks atsparios dėmėms staltiesės, iki minimumo sumažinančios laiką jų priežiūrai ir dovanojančios geriausią staltiesių naudojimo patirtį. Susigundėte? Rinkitės mūsų asortimente apvalią ar stačiakampio formos dėmėms atsparią staltiesę ir jau netrukus mėgaukitės jos privalumais! 

Neišsitepančios, dėmėms atsparios staltiesės

Šios staltiesės yra estetiškos, stilingos, solidžios ir labai tvirtos, todėl jas naudosite ilgai, o geriausia tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje jos nepraras reprezentatyvios savo išvaizdos. Jų gamybai naudojamas teflonu dengtas ir atsparumą dėmėms užtikrinantis audinys. Jei ant staltiesės išsilies skystis – ne bėda, nes jį galėsite nuvalyti šluoste ar popieriniu rankšluosčiu ir užkirsti kelią jo įsigėrimui į audinį. Tiesa, skubame paneigti poziciją, kad dėmėms atspari staltiesė bus standi, nelanksti ir nemaloni liesti. Teflonas visiškai nekeičia audinio struktūros, todėl staltiesė išliks minkštutėlė, labai maloni liesti ir kris stilingomis klostėmis. Nors audinys minkštas, tačiau staltiesei būdingas pavydėtinas tvirtumas ir ilgaamžiškumas.

Šių staltiesių siuvimui naudojamas vientisas audinys, tad nebus jokių siūlių, kas dar labiau prisideda prie išskirtinio dizaino.

Kur naudoti?

Atsparios dėmėms staltiesės labai tiks naudoti namuose, juo labiau jei turite mažų vaikų, kurie prie stalo ne visuomet palieka švarią valgymo vietą. Taip pat jos labai tiks terasoms ir kitoms poilsio zonoms lauke. Dėmėms atsparios staltiesės labai pasiteisins ir restoranams, kavinėms bei kitoms maitinimo įstaigoms. Dar jos tiks prekybai po atviru dangumi, renginiams, įvairioms šventėms viduje ar lauke ir kt. Baltos staltiesės tiks net vestuvėms ar kitos ypatingoms progoms.

Kada verta rinktis staltieses, kurios yra atsparios dėmėms?

Nepriklausomai nuo to, ar yra baltos, juodos, kreminės, pilkos, ar bet kurios kitos spalvos, vizualiai atsparios dėmėms staltiesės nesiskiria nuo įprastų. Esminius jų skirtumus pastebėsite tada, jei ant staltiese dengto stalo išsilies skysčiai. Juos nuvalysite labai lengvai, nepakenkdami audiniui ir pačiam stalui. Lengva jų priežiūra svariai prisidės prie laiko taupymo. Todėl tokios staltiesės bus labai geras variantas kavinėms, restoranams, viešbučiams ir kitur, kur bus naudojamos intensyviai.

Susisiekite!