Lauko pavėsinės

Skaityti daugiau

Norite, kad erdvė lauke taptų patrauklesnė laisvalaikiui, svečiams priimti ar švenčių organizavimuii? Gražios lauko pavėsinės prie namo, sodybos ar kito objekto ne tik puikiai atrodo, tačiau atlieka ir praktinę funkciją. Be to, mūsų siūlomos lauko pavėsinės taip pat patogiai naudojamos ir restoranuose, įkuriant pastoges kavinės svečiams susėti lauko terasoje. Tai pat būna, kad naudojamos ir lauko prekybai, kad šventėse, mugėse prekiaujantys asmenys ir verslai turėtų kur eksponuoti prekes. 

Kiekviena pavėsinė turi savo prekės puslapį. Jame rasite daug naudingos informacijos apie matmenis, kainą, pristatymo terminus ir ne tik.

Kyla klausimų ar reikia patarimo? Renginiopartneris.lt ne tik parduoda pavėsines laukui, tačiau ir suteikia papildomą vertę klientams. Mūsų specialistai galės pakonsultuoti ir parekomenduoti, kuri pavėsinė lauko erdvėje atrodytų ir tiktų labiausiai!

Lauko pavėsinė: nuo saulės ir kritulių

Tinkamai pasirinkta pavėsinė lauke saugo ne tik nuo kritulių, bet ir nuo tiesioginės saulės. Visos ZELTPRO pavėsinės lauko renginių, lauko prekybos ar tiesiog laisvalaikio zonose tampa savotišku prieglobsčiu, kuris visada lauks, jei netikėtai pasikeistų oras. Aukštos kokybės pavėsinės turi tvirtus aliuminio ar plieno rėmus. Dėl to, šios gazebo angliškai vadinamos pavėsinės laikosi tvirtai net tada, kai aplinkui pučia galingas vėjas.

Na, o tvirtas, tankaus audinio stogas taip pat sulaiko lietų, nebijo net ir šiek tiek sniego, nors jo perteklių reikėtų kuo greičiau pašalinti.

Kaip pasirinkti tinkamą lauko pavėsinę?

Turite įvertinti tris pagrindinius dalykus:

1.   Kokį biudžetą galite skirti? Lauko pavėsinės ir jų kainos kiek skiriasi. Įtakos tam turi dydis bei ypatumai, konstrukcija bei stogo medžiagos.

2. Kokios formos pavėsinės norite? Rinkitės apvalias, stačiakampes arba kvadratines.

3. Kokio dydžio palapinės reikia? Pagalvokite, kiek inventoriaus ir žmonių reikės sutalpinti.

Lauko pavėsinės montavimas ir dizainas

Mūsų siūlomos ZELTPRO lauko pavėsinės statymas tikrai netaps dideliu iššūkiu. Nors visos pavėsinės jus pasieks nesurinktos, tačiau pakuotėje bus ir aiški instrukcija, kaip, žingsnis po žingsnio surinkti ir išmontuoti pavėsinę. Tai padaryti galite patys be didelio vargo.

Jau surinktos stačiakampės, kvadratinės ar apvalios lauko pavėsinės atrodo šiuolaikiškai ir gali puikiai tikti ne tik lauko erdvei, bet ir tapti akį traukiančiu prekybiniu paviljonu. Pakankamai nebrangios lauko pavėsinės ZELTPRO gali būti su įvairių spalvų stogais ir užuolaidomis bei papildomai dekoruojamos LED juostomis ar kitomis dekoracijomis, kurias parduodame atskirai.

Lauko pavėsinės priežiūra ir ilgaamžiškumas

ZELTPRO lauko pavėsinės yra gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų. Būtent dėl to jos gali būti laikomos ilgaamžėmis ir puikiai tarnauja net tada, kai būna naudojamos komerciniams tikslams (restoranuose, viešbučiuose ir kt.). Lauko pavėsinės stogas gali būti medžiaginis arba iš polikarbonato.  Tuo tarpu šoninės užuolaidinės sienos paprastai pagamintos iš tankesnio poliesterio. Na, o lauko pavėsinės konstrukcija būna aliumininė arba plieninė. Kokybiški metalai nėra pažeidžiami ir atlaiko dideles apkrovas. Juos pakanka lengvai nuvalyti, o štai užuolaidas tereikia kartkartėmis išskalbti.

Susisiekite!