Sulankstomos kėdės

Skaityti daugiau
9,50 €
13,50 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Medžiaga: Plienas padengtas antikoroziniais dažais
Maksimali kėdės apkrova: 120 KG
Tinka naudoti: Lauke ir viduje
-29%

Kėdė yra vienas būtiniausių baldų. Jos reikalingos namams, biurams, renginiams ir kt. Sulankstomos kėdės nuo įprastų skiriasi tuo, jog nenaudojamos gali būti kompaktiška sulankstytos ir padėtos į spintą, palėpę, sandėliuką, garažą ar kitą daiktų sandėliavimui skirtą vietą. Nedideliame plote galite sutalpinti net labai didelį skaičių tokių sulankstytų kėdžių! Tad jei norite mėgautis šio funkcionalaus baldo privalumais, rinkitės sulankstomas kėdes mūsų asortimente. Siūlome skirtingus dizainus, spalvas, kėdės skiriasi ir pagal medžiagas, iš kurių pagamintos, tačiau šis tas jas visas vienija – tai aukšta kokybė ir patraukli kaina.

Sulankstomos kėdės naudojimui patalpose

Patalpoms dažniausiai pasirenkamos stilingos, estetiškos ir labai dailios sulankstomos kėdės, turinčios patogų atlošą. Jos gali būti medinės ar plastikinės. Norintys dar daugiau komforto turėtų rinktis kėdes su paminkštinta sėdimąja dalimi.

Siūlome kelių spalvų sulankstomas kėdes, todėl galėsite lengvai jas priderinti prie patalpos interjero ir sukurti harmoningą visumą arba subtilius kontrastus. Sulankstoma kėdė bus ne tik funkcionalus, bet ir dailus baldas.

Šios kėdės sulankstomos labai sparčiai, todėl net ir labai didelį jų skaičių naudojimui paruošite per rekordiškai trumpą laiką!

Tai ypač aktualu ruošiantis dideliems renginiams, kuriuose laukiama daug lankytojų.

Patvarios, stabilios ir gražios sulankstomos kėdės tiks namams, taip pat pasirodymams, konferencijoms bei kitiems renginiams, asmeninėms šventėms.

Patogus būdas sutalpinti daug žmonių

Organizuojate seminarus, paskaitas, mokymus, kitus renginius ar šventes ir neretai iškyla poreikis patalpoje, kurioje nėra kėdžių, įrengti daug patogių sėdimų vietų? Jums reikalingos kėdės iš mūsų asortimento!

Sulankstomos kėdės bus labai geras variantas, kai patalpoje reikia sutalpinti daug žmonių, o įprastų baldų jiems atsisėsti nėra. Tokios kėdės labai stabilios ir stiprios, todėl kiekvienam renginio ar šventės dalyviui bus labai patogios, o geriausia tai, kad po susibūrimo jas galėsite sulankstyti ir saugiai padėti.

Sulankstomos kėdės naudojimui lauke

Mūsų el. parduotuvėje internetu galite įsigyti sulankstomas kėdes, idealiai tinkančias eksploatuoti lauko sąlygomis. Kėdžių rėmas pagamintas iš patvarių medžiagų, užtikrinant jo tvirtumą bei atsparumą išorės poveikiui: drėgmei, vandeniui, temperatūrų svyravimams ir kt. Todėl lauke naudojamos kėdės nesideformuos, jų paviršius nebus pažeistas, o pats baldas nepraras funkcionalumo.

Sulankstomos lauko kėdės bus puikus variantas, jei reikalinga stilinga paplūdimio kėdė, jei domina dailios laisvalaikio kėdės namų terasai, taip pat jei reikalingos tvirtos kėdės lauko prekybai ar kt.

Svarbu paminėti ir dar vieną privalumą – jei kėdės reikalingos vis kitoje vietoje, tai įvertinsite ne tik jų kompaktiškumą sandėliuojant, bet ir gerą įtaką paprastam transportavimui – jos užims labai mažai vietos automobilyje.

Patogus poilsis gamtoje

Turistavimui ar tiesiog jaukiam poilsiui gamtoje sulankstomos kėdės bus tikras išsigelbėjimas! Labai paprastos pervežti, lengvos nešti, sparčiai sudedamos ir itin patogios – kur bebūtumėte gamtoje visuomet turėsite, ant ko patogiai prisėsti ir pailsėti, papietauti, leisti laiką su knyga ar tiesiog lepintis įstabiu oru.

Pirkite sulankstomus baldus pigiau ir mėgaukitės aukšta kokybe. Nors esame įsikūrę Vilniuje, bet prekes pristatysime ir Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste.

Susisiekite!