Filtrai
Kaina
  • 5,00 € - 20,00 €

Spalva
Apvali staltiesė
Stačiakampė staltiesė
Filtruoti

Tamprios staltiesės

Skaityti daugiau

Staltiese dengtas stalas prieš „pliką“ stalą – kuris laimės? Greičiausiai daugelis sutiks, jog varžantis dėl dailaus, estetiško ir elegantiško stalo titulo laurai atiteks tam, kuris bus uždengtas kokybiška staltiese. O šis tekstilės gaminys atlieka ne tik vizualinę, tačiau ir praktinę funkciją – staltiesė saugo stalą nuo mechaninio poveikio, pavyzdžiui, įbrėžimų. Taigi, atsižvelgiant į staltiesių privalumus, nenuostabu, jog šventėms, renginiams, restoranams, kavinėms bei kitoms maitinimo įstaigoms, prekybai reikalingos geros ir gražios staltiesės. O ar esate jau išbandę tampraus audinio staltieses? Jeigu taip, tai neabejojame, jog norėsite įsigyti jų daugiau, o jei tokių dar nebandėte, tuomet tikrai verta paeksperimentuoti! Platus tamprių staltiesių privalumų spektras nepaliks abejingų net ir didžiausių skeptikų!

Kodėl rinktis tamprias staltieses vietoj įprastinių?

Jei reikėtų trumpai apibūdinti mūsų asortimente esančias tampraus audinio staltieses, tai būtinai paminėtume OEKO-TEX ® standartą, taip pat gamybos procese naudojamą aukščiausio lygio siuvimo technologiją, puikų kainos ir kokybės santykį bei audinio ir visų siūlių tvirtumą – net ir intensyviai naudojamos staltiesės ilgainiui nepraras reprezentatyvumo.
Tiek apvalios, tiek stačiakampės staltiesės pasižymės tomis pačiomis pavydėtinomis savybėmis. Palyginti su įprastomis staltiesėmis, tai tampraus audinio gaminiai labai lengvai ir be didelių pastangų leis sukurti elegantišką, šventišką ir itin tvarkingą atmosferą. Jums nereikės rūpintis klosčių kritimu, nes šios staltiesės leis išvengti tokių rūpesčių. Negana to, jos kompaktiškos, užima nedaug vietos, kai nenaudojamos. Dar verta paminėti labai paprastą jų priežiūrą, kas itin pasiteisins, kai staltiesių yra daug. Taigi, didelės ir mažos tamprios staltiesės labai patogios bei praktiškos.
Kaip uždėti tamprią staltiesę? Tai bus labai paprasta. Užtempkite ją ant stalviršio, o kampus užkabinkite už stalo kojų. Štai ir viskas – patikima apsauga stalui suteikta, vizualiniu vaizdu pasirūpinta! Mūsų parduodamos tamprios apvalios ar stačiakampės staltiesės turi itin patikimas tvirtinimui skirtas gumas, todėl galite neabejoti – net ir po daugelio naudojimų staltiesę uždėsite lengvai, o ji laikysis patikimai lyg pirmą kartą.

Staltiesės naudojimui lauke
Mūsų tampru staltiesė puikiai tiks laukui, nes jos gana atsparios išorės poveikiui, audinys neblunka saulėje, o išsitepus lengvai jas išskalbsite.
Jei staltiesė reikalinga lauko stačiakampiam stalui, rinkitės tokios formos gaminį, o jei pastaroji reikalinga ovalios formos ar apvaliam stalui, tai mūsų pasiūloje rasite ir kaip tik tokiam tinkamiausią.
Turime dviejų spalvų tamprias staltieses – baltas ir juodas. Abi bus puikus pasirinkimas naudojimui lauke. Baltos staltiesės – tai elegancija, romantika, klasika, estetika, todėl labai tinka maitinimo įstaigoms, renginiams, oficialiems priėmimams, šventėms, pavyzdžiui, net ir vestuvėms! Juodos staltiesės – tai nenurungiamas solidumas, todėl bus tobulas pasirinkimas moderniam stiliui, jei norisi išskirtinumo ir tada, kai subtili prabanga, solidumas yra prioritetiniai aspektai.

Tamprių staltiesių priežiūra
Kokybiškos tamprios staltiesės labai lengvai prižiūrimos – jas valykite sausa ar drėgna šluoste, galima skalbti žemoje temperatūroje. Po valymo staltiesių nereikės lyginti, nes jos tobulai priglunda prie stalo ir visiškai nematyti jokių susiglamžymo žymių. Tad tai ne tik puikus estetinis vaizdas, tačiau ir Jūsų laiko taupymas!
Net ir po daugelio skalbimų šios staltiesės nepraras pirminės savo išvaizdos ir puikių savybių.

Namams, terasom, renginiams, šventėms ir kitur naudojamos tamprios staltiesės iš mūsų asortimento išsiskiria ir labai patrauklia kaina. O kai taikoma akcija, kiekvienas mūsų klientas gauna progą mokėti dar pigiau, tačiau sutaupyti ne kokybės sąskaita! Pirkti internetu čia labai patogu ir operatyvu.

Susisiekite!